Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luxury of Mercedes-Benz Coupes in Latvia 13.09
#1
Tere klubi ja niisama mersurahvas.

sarnaselt eelmistele aastatele on ka sel sügisel lätis Mercedes-Benz kupeede väljasõit, millest ka meile osavõtu kutse on saadetud.

Pmst siis tegu MB kupeedega, kes sõidavad mööda Lätit ringi ja külastavad erinevaid kohti - losse ja muid vanu kohti.

Ma ise hetkeseisuga plaanin oma autole ka Läti vabariiku tutvustada, aga põnevam oleks, kui Eestist veel paar kupeed lisaks oleks. Põhimõtteliselt ainult sinnasõiduvaev on, osalustasu on peaaegu olematu.

Panen alla inglise keelse kava ja info.

Dear ladies and gentlemen!


The Mercedes-Benz owner and enthusiast club „MB Club.lv” for already the fourth year in a row continues the wonderful tradition of gathering latvian Mercedes-Benz coupes and their owners in the „Luxury of Mercedes-Benz coupes” event.


Invited are owners of Mercedes-Benz coupes of any age or model, enthusiasts or anyone else who would like to spend a joyous Sunday not only observing wonderful Mercedes-Benz coupes, but also getting to know different Latvian castles and manors.

For this year’s „Luxury of Mercedes-Benz coupes 2009” event we have chosen the Zemgale region as our main gathering place, where participants are invited to take part in many different Mercedes-Benz related activities, go on an excursion through the Rundale castle and park, visit the Bauska retro-automobile workshop and museum and so on.

Program of the event:


10.00-11.00:  Gathering at the “IKI”/ “K-RAUTA” („Debesmanna”) Mūkusalas street 93/95, registration

11.00 -12.30: Rundale castle, Retro-automobile workshop visit (entrance fee is donation based). At the same time, we are offering breakfast, which will be prepared by our long-term partner bakery „Raušu Meistars”

12.45-13.00:  Trip to Rundale castle

13.00-13.30:  Gathering of coupes at the castle

13.30- 15.30: Guided excursion through the Rundale castle and park,
(entrance fee for grown-ups Ls 2.50 (~4Eur), students Ls 1,5 (~2Eur,
entrance fee in the park for grown-ups  Ls 2,00(~3Eur) , students Ls 1,00 (~1.5Eur) -individually)

15.00 –16.00: Atomobile museum visit in Uzvaras parish
(entrance fee Ls 1,00 (~1.5Eur) - individually)

16.00 – evening: different competitions and picnic by the windmill of the auto museum. The near-by guesthouse will offer to the participants’ different snacks, dishes and drinks, while in the case of good weather also a grill will be available.


Participation fee for 1 person Ls 4.00 (~6Eur), children until the age of 15 can participate for free.



More detailed information about the event can as well as registration for the event in the club’s web-page www.mbclub.lv or by phone at + 371 20 20 98 86.


Yours truly,
Mb Club.lv


Kes siis kinldalt plaanib minna, võib ka mulle igatahes teada anda ja siia ka postitada.
Vasta
#2
Noh kupeemehi ( ja naisi ) ikka peaks meitel jaguma. Vaatame...
Vasta
#3
Nonii, hiljemalt tulevaseks esmaspäevaks tahaks teada saada, kes Eestist oma kupeega minemas on. MInul on igatahes plaan olemas ja suure tõenäosusega ka lähen ja vaatan, mis huvitavat seal leidub.
Vasta
#4
oleks käsi minema aga päev veidi kehv ,kuna  13 ka SEB sügisjooksIcon_smile
Vasta
#5
80% käsi, 2-kesi, lähen juba lauba kohale, üritusele lähen kui keegi veel Eestist seal on, üksi ei lähe
SEC-i ja SL-i sõltlane.
560SEC, SL55, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe = 1258KW
Vasta
#6
secman Kirjutas:80% käsi, 2-kesi, lähen juba lauba kohale, üritusele lähen kui keegi veel Eestist seal on, üksi ei lähe

No mina olen raudpolt kohal.

Et siis teatan Lätlastele, et üks SEC ka tulemas jah?
Vasta
#7
Mul ei vea välja, tahtsin ka juba laupa Riiga minna aga nagu ikka tuleb midagi vahelIcon_cry
Vasta
#8
Indrek Kirjutas:
secman Kirjutas:80% käsi, 2-kesi, lähen juba lauba kohale, üritusele lähen kui keegi veel Eestist seal on, üksi ei lähe

No mina olen raudpolt kohal.

Et siis teatan Lätlastele, et üks SEC ka tulemas jah?

Just nii
SEC-i ja SL-i sõltlane.
560SEC, SL55, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe = 1258KW
Vasta
#9
Minust ( autost ) kahjuks siiski tulijat ei ole, käigukastis järgi veel 3. ja 4. käik, nendega ei hakka küll Riiga ronima... , olen küll Riias kuid kupeeüritusele selle sõidukiga millega tulen, asja pole
SEC-i ja SL-i sõltlane.
560SEC, SL55, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe = 1258KW
Vasta
#10
Nii,
Käidud.
Nähtud.
Kuna minu jaoks oli tegu pea esimese MB teemalise ürituse külastusega siis võrdlusmoment puudub, kuid jäin igati rahule.
Vaid stardikoht ei asunud mitte K-Rauta juures nagu juhendis kirjas vaid samal tänaval ca pool km eemal asunud ABC ehituspoe ees parklas.
Alustuseks sai end registreeritud ning tasutud osavõtutasu, kusjuures selle käigus tuli anda ka allkiri, mis kinnitas lubadust kolonnis kenasti ning eeskirjadepäraselt liigelda. Korraldajad küsisid mitmel korral nimepidi Indreku järele.
Korraldajatepoolne suhtumine oli mõnusalt sõbralik, esmane ülevaade ürituse käigust õnnestus saada nii inglise kui ka vene keeles. Teise meie maalt kohaleveerenud seltskonnaga (tumesinine CLK) kuulasime muidugi asjalikul ilmel ka läti keeles peetud lühikoosolekuid Smile
Suurim registreerimisnumber, mida autoaknalt nägin oli 45, võimalik, et osalejaid oli enamgi.
Valdav osa masinatest olid 124 mudelid, ka kabriod, sekka paar SL-i.
Päris tänapäevaseid mudeleid jäi silma vaid paar, ka 140 kupee oli vaid ühe isendi näol esindet.
SEC-e oli ehk 5, sealhulgas üks õudsel kombel sprayga värvitud must diisel (kirja järgi ex 500?) ja USA spec masinast lõigat kabriolett, mis päris viisakalt tehtud, el. katus ja muud jutud...
Sõit läks G seeria maasturi juhtimisel kolonnis Riiast läbi Bauska Pilsrundalesse, sõitu oli ehk ca 70km jagu, kiirus ei kasvanud suureks, küll oli kolonn ikka pikk ja küllap häirisime veidi ülejäänud liiklust. Kohalike tavade kohaselt hoidsime enamasti tee laiale servale ja julgemad said kenasti mööda lasta. Kohapeal sai esialgu külastet väikest vanaauto värkstuba. Näha sai Horchi, kupee BMW-d 1939-st aastast, rimakamat Opel Kapitäni jms masinaid, kokku oli autosid kitsas garaazis 5, lisaks üks Steyr maja ees.
Lõunanaabrid pakkusid maja esisel murul ka pirukat ja kenasti valmistet kohvi. Sealt edasi viis sõit vaid ca poole km kaugusel asunud lossi tõsiselt uhkele hoovile, kuhu masinad spaleerina pargiti.
Loss ise oli muljetavaldavalt suur, Eestis analoogset mõisa polegi.
Paraku hakkas aeg pitsitama ning lossi ekskursioon jäi tegemata.
Sealt edasi liikusin juba omal käel Riiga tagasi ja pärast kümmet olin kenasti kodus.
Silma jäi, et enamik masinaid olid enne kokkutulekut korraliku lihvi saanud, pesemata-poleerimata masinaid ei märganudki. Lõunanaabrid näivad ka armastavat võimalikult läikivaid velgiIcon_smile samuti veidi ehk slaavipäraselt läikisid autoomanike poolt kaasavõetud pikajalgsed läti tütarlapsed Eusa_dance




  
  
Vasta
#11
Sai uuritud igavusest Lätlaste foorumit:
http://foto.inbox.lv/matux2/Luxury-of-MB...G-4468.jpg

http://www.mbclub.lv/?id=40000010&topic=...owFrom=140
Vasta
#12
Näib, et 11. septembril Lätis analoogne üritus tulemas!
amatöörautojuht
Vasta
#13
(26-08-2010, 02:37 PM)Telepoiss Kirjutas: Näib, et 11. septembril Lätis analoogne üritus tulemas!

Nii, mulle pole veel kutset saadetud, samas pole mul enam kupeed ka ja nende keelest ma ka aru ei saa, et lehelt ise otsida.

Aga küll nad kirjutavad mulle, võibolla vaatama sõidan ikka
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz Classic @ Market 2023 27.08 MBKlubi 0 151 07-08-2023, 07:24 AM
Viimane postitus: MBKlubi
  Mercedes-Benz classic & market indrek 1 1,139 11-09-2022, 04:01 PM
Viimane postitus: JK-E55
  Luxury of Mercedes-Benz Coupes 2018 (LV) Mike22 1 3,761 18-09-2018, 07:37 PM
Viimane postitus: janek126
  Klassikaliste Mercedes-Benz sõidukite näitusmüük 16.06 indrek 2 3,959 24-04-2018, 09:19 PM
Viimane postitus: indrek
  Mercedes-Benz X klass proovipäevad Silberautos indrek 4 4,746 03-12-2017, 01:28 PM
Viimane postitus: Oliver.L
  Luxury of MB Coupes 2017 Riga indrek 4 5,526 08-09-2017, 09:00 PM
Viimane postitus: indrek
  Luxury of Mercedes-Benz coupes 2016 (10. Sept) indrek 15 13,340 03-09-2016, 08:04 PM
Viimane postitus: janek126
  Mercedes-Benz Roadshow 20.05 on Huvilisi ///Kiire indrek 0 2,477 14-05-2015, 11:59 AM
Viimane postitus: indrek
  Mercedes-Benz Cruising Stars indrek 2 3,464 01-05-2015, 06:35 PM
Viimane postitus: indrek
  MB klubi Mercedes-Benz W123 200D 1981 MBKlubi 17 16,899 03-01-2013, 09:58 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne