Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K: impulsssuunatuled vanemale MB le
#1
Terve

Nonii autoelektroonikud, huvitaks selline asi, nagu uuematel sõidukitel - liigutad korra suunatulekangi ja see teeb siis ise kohe kolm vilkumist.

Praegusel juhul pean ju suunatule kangi sisse lülitama ja reastudes ei pruugi ta tagasi ise minna, küll aga selline lahendus, nbagu uutel oleks asjakohane.

Vanematel mudelitelgi on ju olemas suunatulel see puudutusasend, asi ainult relee taga.

Müügil on küll need progetavad releed, u 500 eeki tükk, aga igal juhul oleks siis kahte vaja ja originaalrelee tuleks välja võtta.

Aga kas uue auto releed ei saaks kasutada ja mis see relee maksta võiks, see peaks juba ju kahe sisendi ja välundiga olema - äkki isegi istuvad vana relee asemele pessagi.

On keegi proovinud mõelnud, või ainult mul on siuke isekummaline soov?
Vasta
#2
Selline teema juba ülesse võetud http://www.elfaelektroonika.ee/foorum/sh...263&page=2
Vasta
#3
minuarust võtab säärane lahendus juhilt otsustusvabadust.
mõnikord tahaks nagu vähem vilgutada.
Vasta
#4
Ma olen kunagi näinud spets plokki, mis tuleb ühendada suunatulede juhtimis ahelale vahele ja see siis kuulas mis sa teed. Kui vajutasid suuna alla siis lasi selle tellitud lülituse endast läbi ja kõik oli nagu originaalis. Kui tegid ainult korraks suunaga, siis sai ta sellest aru ja vilgutas ise seda väljundit kolm korda edasi millelt signaal tuli. Omale tahtsin ka seda peale panna sest uuemal autol on see tehase poolt olemas, kuid kui vanemaga sõidan ,siis pidevalt märkan, kuidas ma korra vilgatan suunaga :-D
Vasta
#5
kui vanale sa panna tahad? 208'le läheb vist suht keeruliseks... 126'le saad jah nende releedega panna.
Vasta
#6
CLK le ikka tahaks
Vasta
#7
Ega jah. W208 puhul on vaja ilmselt suunalülitist süütelukku minevat pingekodeeringut imiteerida. Sam-i pealt neid väljundeid ei jaksa ära lugedagi :-) Esimene variant on aga ilmselt teostatav.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Sõiduauto vanemale naisterahvale? Karl 37 20,928 08-11-2012, 09:43 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne