Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleem CLK võtme äratundmisega.
#1
Nonii, hakkavad hädad uue autoga pihta juba.


Viimasel ajal hakkas auto aegajalt kalama - esimese korraga ei tahnud süütelukk võtit ära tunda (Smartkey) - puldist sai uksed avada, kuid süütelukk võtit ei tundud. Siis sai korra uuesti lukku pandid ja avatud, ning seejärel tundis isegi ära võtme ja läks käimagi.

Nüüd aga täielik null, täitsa lambist - ei ava uksi, ei tunne ka süütelukk võtit ära. Uued patareid on sees, ehkki need süütelukku ei tohiks üldsegi mõjutada.

Võtsin ka akujuhtme maha mingiks ajaks, seis ikka sama. Siin spetsialistiga rääkisin ja arvatavasti 2 võimalust - võti sassis ja vaja uut - Silberis 4100 eeki, ehkki võti nagu elumärke näitab IR töötab ja ka nupule vajutades tuluke hakkab plinkima korraks.

Teine võimalus, et süütelukk ise, maksab mingi 8000 krooni. Kui ostan uue võtme, tean, et siin on lahti, maksan 4100 eeki, ja ikka ei toimi, siis peab cveel lisaks ka süüteluku ostma, krt karmiks kisub.

Aga autole on ka paigaldatud mingi lisaimmo, kas see ei või kalada, ehkki ei usu, et keegi CAN i ahelat on sellega suskinud.
Vasta
#2
kas roolilukk tuleb maha või mitte kui võti sisse pista? kui ei tule siis kahtlustaks süütelukku, sest immo/signa takistab käivitamist.

kas teist võtit pole?
Vasta
#3
marek Kirjutas:kas roolilukk tuleb maha või mitte kui võti sisse pista? kui ei tule siis kahtlustaks süütelukku, sest immo/signa takistab käivitamist.

kas teist võtit pole?

Roolilukk ei tule maha

allan1 Kirjutas:Hehee.. mul juhtus kunagi 100% sama lugu. Võti on lihtsalt läbi, mingid kivikesed seal.... Osta Silberist uus. Mul oli õnneks kodus teine võti ka.

Kas sul samamoodi võti nagu iseenesest toimetas - mõtlen, et kui nuppe vajutasid, siis peal tuluke vilkus korra ning ka see infrapuna töötas - mobiiiltelefoni kaameraga on selle toimetamist näha.
Vasta
#4
mine autokey poiside juurde, vennal oli kahe võtmega sama jama , ja 600eeki eest reanimeerisid neid
Vasta
#5
eDiCk Kirjutas:mine autokey poiside juurde, vennal oli kahe võtmega sama jama , ja 600eeki eest reanimeerisid neid

Kas nad suudavad Smartkey ga ka sama teha?
Vasta
#6
Lehelt lugesin, et nemad saavad teha vaid transponderitega võtmeid, Smartkeyd ei saa
Vasta
#7
Mu küürakaga võti läks samamoodi lolliks, võti nagu iseenesest toimetas ja IR vilkus, kuid ei avanud midagi.
Vasta
#8
Karl Kirjutas:Mu küürakaga võti läks samamoodi lolliks, võti nagu iseenesest toimetas ja IR vilkus, kuid ei avanud midagi.

Mis siis sai?
Vasta
#9
Panin uue signa ja jätsin IR-i üldse mängust välja. Tuli soodsam kui uus võti tellida. Sinul natuke teine teema, küürakal ju smartkeyd polnud.
Vasta
#10
No 60% tõenäosusega võti tuksis, 40% süütelukk, kuid enne kui nende asjade vahetamiseks läheb peaks viima riski miinimumile, et poleks mingit toite probleemi süüteluku ja rooliluku ahelas. On juhtunud ka sellist asja, et uue võtme puhul saad küll käivitada, kuid ei õpi keskluku signaali ära.Uus võti liiga tark ja vana lukk liiga loll :-D
Vasta
#11
Noh tänasega läks Silberisse, proovivad kõigepealt vaadata, ega ei ole suutelukul pinget peal, nagu Jaanis oli arvanud. Jaanis ise alles Esmaspäeval Tallinnas ja saab vaadata. Aga oleks rahul, kui piirduks ainult puldi vahetusega.
Vasta
#12
Indrek Kirjutas:Lehelt lugesin, et nemad saavad teha vaid transponderitega võtmeid, Smartkeyd ei saa

parem kui ise helistad, sest nende stentidel nägin igasuguseid
Vasta
#13
eDiCk Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Lehelt lugesin, et nemad saavad teha vaid transponderitega võtmeid, Smartkeyd ei saa

parem kui ise helistad, sest nende stentidel nägin igasuguseid

Smartkeyd ei saa
Vasta
#14
kui sul on see[Pilt: Key.jpg]

siis nemad tegelevad sellistega tean täpselt
Vasta
#15
eDiCk Kirjutas:siis nemad tegelevad sellistega tean täpselt

Ükski teine ettevõte peale Silberauto ei saa Eestis uut Smartkey võtit tellida
Vasta
#16
noh ma ei hakka rohkem seletada, see on ainult ühe kõne küsimus
Vasta
#17
Indrek Kirjutas:
eDiCk Kirjutas:siis nemad tegelevad sellistega tean täpselt

Ükski teine ettevõte peale Silberauto ei saa Eestis uut Smartkey võtit tellida

Eestis saavad kõik ettevõtted ja ka eraisikud tellida smartkey läbi Silberi.
Vasta
#18
Markko Kirjutas:
Indrek Kirjutas:
eDiCk Kirjutas:siis nemad tegelevad sellistega tean täpselt

Ükski teine ettevõte peale Silberauto ei saa Eestis uut Smartkey võtit tellida

Eestis saavad kõik ettevõtted ja ka eraisikud tellida smartkey läbi Silberi.

Seda ma räägingi, ainult Silber saab mulle uue võtme saksast või soomest tellida
Vasta
#19
Indrek, mina ütlesin et nemad saavad reanimeerida, ja kust nad tellivad mind ei huvita mind huvitab aint hind, 2700eeki
Vasta
#20
Indrek Kirjutas:
Markko Kirjutas:
Indrek Kirjutas:
eDiCk Kirjutas:siis nemad tegelevad sellistega tean täpselt

Ükski teine ettevõte peale Silberauto ei saa Eestis uut Smartkey võtit tellida

Eestis saavad kõik ettevõtted ja ka eraisikud tellida smartkey läbi Silberi.

Seda ma räägingi, ainult Silber saab mulle uue võtme saksast või soomest tellida

Helistage palun 5087905, või tulge meie juurde, Madara 31, Auto Key Service
Nendest võtmetest teame kõike.
Parandus alates 600,-
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  CL203 c180 2002a mootori probleem Silver Russki 0 105 25-02-2024, 08:59 AM
Viimane postitus: Silver Russki
  CLK W209 bon 0 135 04-01-2024, 09:57 AM
Viimane postitus: bon
  CL203 c180 2002a Siduri probleem Silver Russki 7 386 03-07-2023, 06:41 AM
Viimane postitus: Silver Russki
  CLK C209 2.2110kw summuti otsad difred 1 606 13-09-2021, 08:56 AM
Viimane postitus: Marksus
  w208 CLK hooratas ühemassiliseks 7hp 2 2,109 14-08-2020, 10:23 PM
Viimane postitus: 7hp
  208 cabrio voolulekke probleem MAV 14 5,772 26-06-2020, 11:16 PM
Viimane postitus: v6sa
  CLK signale heli. Daniel87 7 5,447 19-07-2019, 06:36 PM
Viimane postitus: stihl
  A208 CLK katuse hüdrosilindri kinnitus lahti (case cover lift cylinder) kalest 4 4,327 13-06-2019, 02:51 AM
Viimane postitus: kalest
  W208 Cabrio CLK ( kabrio ) Katus ei avane genelli 6 7,792 22-05-2019, 11:29 AM
Viimane postitus: bon
  W219 roolivõim & kiirendus probleem Calvin 0 2,503 14-05-2018, 02:13 PM
Viimane postitus: Calvin



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne