Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E.320 veojõu kontrolli tuli süttib sõidu ajal ja auto jääb seisma :(
#1
tere..sõbrad..selline värk et veojõu kontrolli tuli läheb sõiduajal põlema ja auto jääb seisma(auto käib aga edasi ei liigu,,aga kui kaas täitsa põhja vajutada siis liigub aga seda vist pole eriti hea teha) ..pikka maad saab sõita aga kui kusagile linnavahele tulla siis hakkab juppsima.. käisin Mercedes-Benz esinduses.seal läks 2 tundi ja 400 eeki..öeldi et mingi tinutus oli lahti (see olevat tüüpviga) et nüüd korras...sõitsin paar km ja jälle lõi põlema ja auto seisis ( EI OLNUD VIHANE RAISK)..suretasin auto välja panin uuesti käima.....esindusse tagasi enam ei läinud....on kelegil kogemusi või oskate aidata...ette tänades ..MART..
Vasta
#2
Miks esindusse ei lähe???
Kindlasti mine! Tinutaja võis natuke halduurat teha või siis võis viga tõsisem olla, kui alguses arvati. Kui viga tinutuses siis hea küsimise peale saad gar.remondi.
Vasta
#3
nad ütlesid et tinutasid kinni ja nemad garantiid ei andnud...kuradi kehva on linnas sõita kui iga hetk võib auto seisma jäda ja nii teen mercu vendadele häbi Smile 2 tundi passisin ja ootasin (viljandi esinduses)....ju pean siis pikemaks ajaks nende juurde viima ..aga siis kui välja sõidan on pooled jupid ka ära varastatud mu autolt.
Vasta
#4
Viljandi esindus ütleb nii mõndagi Smile
Kindlasti mine tagasi ja uuri lähemalt milline viga, mis nemad lahenduseks pakuvad jne.
Vasta
#5
peab minema kindlasti ja korda tegema...aga millise hinna nad äkki pärast selga löövad Smile...algul arvasin et on äkki turvavööga mingi jama et andur ...aga vist ei ole......loodan siit leida konkreetse inimese kellel on äkki sama jama olnud ja temaga konsulteeridaSmile...ma muidu hetkel tallinnas ja arvan et siin on hinnad kallimad .et peab ikka vist viljandi esindusse tagasi viima ..kui kellegil inffi veel on antku kindlasti teada......ettetänades.MART.
Vasta
#6
mis kere, mis aasta, mis tuli? kohvipaksult peaks ennustama? Eusa_doh
Vasta
#7
e320 1995 a kurbsilmne
Vasta
#8
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto_pild...6&view=102
Vasta
#9
320 on jah 124, 210, 211 nii et inf osaamiseks ole võimalikult täpne.
Kuid esiteks õpi esindustega suhtlemine ära, mitte ära kurda auto laiali varastamist - 2 tundi ja 400 krooni on PÄRIS hea diil ja siinkohal võikski nutt lõppeda. Kui sa ei ole tehtud töög rahul siis nii ütlegi neile, muidugi arvesta ei Sina ei tea kõiki nüansse sellest autost.

Sinu autol on gaasipedaali aju - sina vajutad pedaaliga potensiomeetrit ja selle ning muu info põhjal liigutab aju mikromootorit mis avab segusiibri. Tüüpviga on seal tõesti olemas mis vajab jootmist - ilmselt seda sulle ka tehti ning ilmselt oli seal ka külmakas sees. Ja väga hea et tehti - nüüd on 1 potensiaalne ohukoht eemaldatud ja saab edasi vaadata. Kui muud ahelad on korras siis jääb üle uut aju otsima hakata - see ka neil muideks "tüüpviga". Ise arvan et Viljandi mehed selle diagnoosimisega hakkama ei saa. Rakvere või Tallinn on lahendus.
Vasta
#10
kas siis diagnostikat tehes ei leia vea täpsemat asukohta ülesse..ülejäänud oli autol korras öeldi et see asi sai ka korda..aga võta näpust..eks ma lähen tallinna esindusse ...oskab keegi aadressi öelda..ette tänades....................................................................................................edu teile ja teia autodele, kes teid edasi veavadIcon_biggrin
Vasta
#11
Intereti otsingumootor olevat nüüd inimese teiseks parim sõber. Parim on endiselt koer ja kolmas olevat nüüd naineEusa_eh

Googel teab:
http://www.silberauto.ee/mercedes-benz/?...f234ff4a74

Ja Regio oskab sinna juhatada:
Silber Peterburi teel
Vasta
#12
täänkjuuu Icon_biggrin
Vasta
#13
tahan ühte assja veel teada...kui ma sõidani esindusse siis mul jääb auto kindlasti seisma...niii..kas ma tohin padaali põhja vajutada ja siis edasi sõita sest siis ta liigub..ja kas see pole ohtlik ja midagi väga hullu ei juhtu..või juhtub..
Vasta
#14
tere taas...viisin täna auto esindusse ..läks 1600 eeki ja kui sõitsin 5 km siis ...arvake ära mis juhtus Sad sama asi..ei tea mida teha...eks viin tagasi ja vaatavad edasi kuni asi korras...loodan et mega kalliks ei läheSad
Vasta
#15
Kus esinduses sa jätkuvalt käid? Viljandis?

Pedaali põhja vajutamine ei tee su autole miskit halba - avariis ja katkine aju läheb siis lihtsalt teisele režiimile.

Unusta ära, et see asi sul odavalt lõpeb - ei lõpe kahjuks Sad
Otsi kuskilt romulast uus aju (või laena kellegilt) ja proovi ise järgi. Ok siis peab hakkama sulle gaasipedaali aju asukohta õpetama, kuid kui sa juba ise Silberit ise üle ei leia läheb see meile kõigile suht raskeks protseduuriks ilmselt.
Vasta
#16
Küsiks paar asja üle.

1.Kas viga tekib ajuti või on seda võimalik sul alati esile kutsuda?
2.Kui viga tekib ,siis kas viga kaob kohe, kui keerad süüte välja ja sisse tagasi.
3.Kui viga on olemas, kas siis gaasi pedaal ei anna ültse gaasi või kui gaasi põhja paned kas siis mootoril läheb ka gaas põhja???? või saad sõita ca poole mootori koormusega.
4.Kas pedaal ei tööta ainult siis, kui auto liigub või on ka seistes pedaal olemas ainult põhjagaasi vajutades ?
Vasta
#17
garantii anti mulle ainult tehtud tööle ..see aga liigub nende arust edasi ja selle töö jaoks maksan ikkagi mis järgmine on...ja kui gaasi põhja vajutan siis liigub auto tõesti poole mootori jõuga ...palju muidu uus aju maksaks romulast.....
Kui keeran süüte välja siis panen uuesti auto tööle siis sõidab jälle nagu vanamees kuni järgmise korrani...(ja auto käivitamiseks läheb mul vaja immo mahavõttu siis nupule vajutust ja siis alles süde) see võtab jube palju aega ja linnas sees pole seda eriti lõbus teha Sad
Vasta
#18
Mis k`radi tehtud tööle. vii tagasi ja ütle et olgu korda tehtud. sa viisid selle probleemiga mitte et nad 1600 eek eest niisama su autot vaataksid. Mina nii ei jätaks.

Edu!
Vasta
#19
ok loodame parimat...aga ega ma mingi lõugaja ei ole Smile
Vasta
#20
tänud kes koos minuga mõtles ..aga sain teada mis vigaSad drossel klapp) ja hind 22 000 eeki ....aga sain ka koodi selle klapi kohta et kui kellegil on kuskil või on lammutuses sõber kes võiks vaadata kas on sama kood......A0001414925 ...ette tänades ..
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  mb w211 2004 srs tuli ? PurpleFire 21 10,723 14-07-2021, 08:23 AM
Viimane postitus: MAV
  W124 500E ASR tuli mesavend 5 1,184 27-06-2021, 04:02 PM
Viimane postitus: mesavend
  E 430 98a. mootor ei jää võtmest seisma aavs 3 2,790 05-10-2018, 08:11 PM
Viimane postitus: aavs
  w211 320 tiksub turbiin 2 3,325 26-09-2018, 07:49 AM
Viimane postitus: madis71
  W124 spidoplokis ei kustu ära veateate tuli melw124 4 3,589 30-10-2017, 03:40 PM
Viimane postitus: melw124
  1992 C124 4.2 M119 ABS põleb vahelduvalt ja ASR tuli jääb pärast ca 100m alati peale nostromo 6 4,729 17-06-2017, 12:27 PM
Viimane postitus: Werewolf
  1992 300CE automaatkliima salongiventikas jäi vilistades seisma VIN:WDB1240511B543327 nostromo 14 6,651 16-01-2017, 12:54 PM
Viimane postitus: JorgenP
  W 124 ,320 bens jäi seisma SENATOR 16 9,777 26-12-2016, 10:47 AM
Viimane postitus: .Alar.
  w211 handsfree ja auto kõrgus thalenfrei 1 2,136 30-06-2016, 07:38 AM
Viimane postitus: v6sa
  W124 - Õlirõhk, käivitamine, ABS tuli, SRS tuli, käigukast Reservväelane 3 3,432 28-06-2016, 02:41 PM
Viimane postitus: Reservväelane



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne