Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Custom LED lahendused
#21
Täpselt Minu mõte,et võiks juba pinidele/lahendustele, mis ise valmistad. Juba ka külge monteerida takisti Smile oleks igati uhke ja tore Smile

Mercedes-Benz omanikud oleksid kõik poole rõõmsamad, ja ma millegi pärast arvan,et ka kliente oleks rohkem Smile

ütlen ausalt,et mina ei jaga sellest takistuse asjast miskit, ja tänu sellele ei ole peale salongi (taga valgusti) miskit LED'ide vastu vahetanud.
aga samas vägahea meelega näeks gabariite LED'ide näol Smile ja nii mõndagi veel.

U.
Alumiiniumi ja Roostevaba terase Keevitus- ja Painutustööd.
RakWeld OÜ
5656 3210
Rakvere ja Tallinn
Vasta
#22
Ma pakun, et seal tekib temperatuuri probleem. Võimsad LED'id + takid eraldavad suht palju soojust ja see saab LED'ile saatuslikuks.


Tundub, et "error free" stabika ja takiga LED üsna levinud juba:
ebay.com's $30+saatmine
Vasta
#23
Kui seda on tehtud, saan ka mina sellega hakkama.
Kuna aga hetkel vaba aega ei ole, et omal initsiatiivil oleks aega aretada, siis peaks olema väike nõudlus sellisele asjale, et kulutatud aeg ikka asja ette läheks.
Nii et kui on vabatahtlike, võiks ju asjaga tegeleda.
Kui keegi oleks nõus olema oma masinaga katsejänes siis võiks ju isegi aretada.
Vasta
#24
M.A.custom Kirjutas:Kui keegi oleks nõus olema oma masinaga katsejänes siis võiks ju isegi aretada.
Ei leie peale ühe probleemi küll midagi Big Grin
Nimelt Vahemaa Big Grin

tegelt oleks lausa kolm erisoovi peale tavaliste takistitega LED'ide Smile


aga küsib veel seda ka,et mis lahendused on tulnud ümber ehitatud tuledega ?
või ei ole neil autodel ühelgi vaja olnud takisteid, et ei näitaks vea teadet. ?


ma ei tea, kui selgelt ma ennast väljendasin, aga loodan,et mingilgi määral arusaadavalt Smile
Alumiiniumi ja Roostevaba terase Keevitus- ja Painutustööd.
RakWeld OÜ
5656 3210
Rakvere ja Tallinn
Vasta
#25
Kui on veateadet näidanud siis olen kasutanud lisakoormust.
Ta on suhteliselt suur kobakas aga toimib.
Ilma proovimata on pea võimatu toimiv versioon valmis meisterdada.
Kahjuks ei ole kõik autod/mudelid ühtemoodi ehitatud. Vahel on tulnud ette, et enda arvates olen leidnud hea lahenduse, mis siis teisel mudelil ei toimi.
Seepärast olengi jäänud lihtsa ja robubustse takisti peale, millega viiakse pirni koormus tagasi samale tasemele, mis ta originaalpirniga on.
Nii et jah vaja teha loomkatsed esialgu ühe masinaga, hiljem siis ka teiste isenditega ja leida lahendus, mis toimiks kõigil.
Vasta
#26
Ega sul ei ole sellist pakkuda pikkusega 42 mm (laevalgusti jaoks) ?

http://www.macustom.eu/ee/products/12343/36x10-9W
Vasta
#27
M.A.custom Kirjutas:Kui seda on tehtud, saan ka mina sellega hakkama.
Kuna aga hetkel vaba aega ei ole, et omal initsiatiivil oleks aega aretada, siis peaks olema väike nõudlus sellisele asjale, et kulutatud aeg ikka asja ette läheks.
Nii et kui on vabatahtlike, võiks ju asjaga tegeleda.
Kui keegi oleks nõus olema oma masinaga katsejänes siis võiks ju isegi aretada.
No kui hind jääks sinna netist tellimise piiridesse, siis ilmselt oleks ka huvilisi. Need W5W pirnid ju enamustel uuematel autodel parktuledes. MB'dest 168, 245, 203, 204, 209, 211, 212, 140, 220, 221, 251, r129, r170, r171, 163, w164, x164, 638, 639 jne. Kõigil neil kuri pirnikontroll mis möliseb. Smile

Ma arvan, et katsejäneseks võiks hakata küll.
Vasta
#28
to kpokyc
9 LED-i versioonid kaovad üldiselt ära.
jäävad 6, 12 ja 18 LED-e versioonid.
Hetkel käsil 36 ja 39mm versioonida aretamised, kuid kui tõsine soov, võin ka 42 valmis meisterdada.
42mm 6 LED-iga versiooni jaoks on trükkplaadid olemas ka. Vaja LED-id peale joota, otsad külge ja võiksidki Su autosse rännata.
Kui aga sooviksid 12 või 18 LED-iga siis pead natu ootama, kuniks saan nende trükkplaatide failid valmis, et neid siis sulle teha.
9 LED-iga ei tahaks eraldi tegema hakata, kuna neid tootevalikusse ei tule.

to marek:
Võtan teatavaks su nõusoleku katsejäneseks hakata.
Lähima 2..3 nädala jooksul vist ei jõua Sinuga ühendust võtta.
Kui mul rahulikum, annan teada ja vaataks siis üle.
Vasta
#29
Pean laevalgusti seestpoolt mõõtma, kas see 12 LEDiga versioon ikka mahub sinna sisse..
Vasta
#30
kas need on veekindlad ?
Vasta
#31
Veekindlad nad ei ole ja vee all kasutamine omal vastutusel.
Trükkplaadi rajad on kaetud 0,5...1mm tinakihiga, mis on suhteliselt korrosioonikindel. Lisaks on kõik veel üle lakitud.
Oma valmistatud LED pirne olen müünud tublisti üle poole aasta ja siiani pole ükski tagasi tulnud.
Üks pirn on ka õues lume all. Kui ta kevadel üles leian siis on näha, mis tast saanud on. See versioon on ilma lakita. Suvel sai pandud, sügiseks erilist muutust märgata ei olnud.
Nii palju ka, et ta ei põle ehk siis pinge, niiskuse ja hapniku tulemusel sinna korrosiooni ei teki. See siis erinevus tavaolukorrast.

Kes minult pirne ostnud, võiksid teada anda, kui pirnidel on märgata miskit, mis viitaks defektile või selle tekkimisele. Igasugune tagasiside teretulnud. See aitaks kaasa parema toote pakkumisele.
Siis saaks tulevikus pakkuda ka 2 aastast garantiid hetke 1 aasta asemel.
Vasta
#32
Sai ka eile siis külastatud seda paika. Kõik hea ja meeldiv.

Ostsin kaks pirni numbrituledele. Enne kahest üks põles. Vahetasin mõlemad LED-ks ja kurat, enam ei põle ükski. Loomulikult enne kontrolli panin kõik (number, alus) kokku juba tagasi. Taas lahti, kõik puhtaks vee ja seebiga, contact cleaner, liivapaber ja kurat, ikka ei miskit. Otse aku peal aga pirn töötab... Siis alles meenus, et tegu LED tehnoloogiaga ja polaarsus on oluline. Kummaline, et kahel korral suutsin mõlemad pirnid valesti panna ja samas aku peal õieti ühendada... Retard

Lihtsalt infoks, et kaks kuue leediga pirni on numbrituleks piisav
LCD displayde ja armatuuride remont
www.harteron.ee
Vasta
#33
Koormuse õigeks muutmiseks ei ole kindlasti just takistit vaja. Saab ka lihtsamalt need led pirnid autode kontrollplokkidele vastuvõetavaks teha. Kui vaja, saan aidata.
Vasta
#34
Kui kellelgi on probleeme auto originaal LED tuledega, siis võib julgelt minu poole pöörduda.
Üldjuhul olen saanud aidata.
Kuna laos suhteliselt suur LED-i valik, siis võimalik tule remonti teha ka ootetööna.

Kui tuli ei ole remonditav ja vaja teha uus trükkplaat antud mudelile, siis esimesele tellijale 20% allahindlus.
Peale trükkplaadi väljatöötamist ilmub nii M.A.custom kodulehele kui ka siia foorumisse antud tule asenduse kohta märge, et tulevastel otsijatel oleks seda lihtsam leida.
Minu poolt tehtavatele töödele/toodetele 2 aastane garantii, kui me just ei lepi kokku teisiti.
M.A.custom - Kvaliteetsed LED ja elektroonika erilahendused ideest teostuseni
Vasta
#35
Pakkuda 36mm ja 39mm LED pirne, mis jäänud vedelema.
Kuna tegu enda tehtud vanema versiooni LED pirnidega, kuhu ei istu uue kujunduse järgi klepsud peale, siis sooviks neist Teie abiga lahti saada.
Saada on 3...18 LED-idega variante.
Värvidest on saada punane, kollane, roosa, sinine, roheline valge ja soe valge.
kuna tegu on jääkidega siis kõiki sorte kõikides värvides ei ole.
Kui aega saan panen ka pildi ja jääkide listi üles
3 LED-iga 20.-
6 LED-iga 25.-
9 LED-iga 35.-
12 LED-iga 45.-
18 LED-iga 55.-
M.A.custom - Kvaliteetsed LED ja elektroonika erilahendused ideest teostuseni
Vasta
#36
18 LED-iga 36 mm soe valge - on selliseid pakkuda?
The soul smells like diesel
Vasta
#37
Pildi järgi on neid seal vähemalt 6 tk-i

[Pilt: SoodukaLEDpirnid.jpg]
M.A.custom - Kvaliteetsed LED ja elektroonika erilahendused ideest teostuseni
Vasta
#38
Kas ka midagi sellist oleksid võimeline pakkuma? Siia juurde ka käsitsi ja/või automaatset juhtimisplokki?
Vasta
#39
Saab ikka.
Kõige lihtsam on kasutada RGB riba ja kontrollerit.
On pakkuda 4 kanaliga PWM kontroller, mis võtab vastu DMX signaali.
Vajadusel saan programmeerida ka tegema teatud tegevusi: värve vahetama jne.
M.A.custom - Kvaliteetsed LED ja elektroonika erilahendused ideest teostuseni
Vasta
#40
18 LED-iga 36 mm - mitu mm nende laius on?
The soul smells like diesel
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  m: Tegelen LED valgusdiooditega müümisega... valmis suhelda farus.pri.ee 8 7,522 26-02-2010, 02:31 PM
Viimane postitus: farus.pri.ee
  Ledproff OÜ - erinevad led lahendused Karl 1 15,364 03-06-2009, 02:33 PM
Viimane postitus: hents99



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne