Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vargus Haaberstis.
#1
Mersul W211 320 CDI 9 juuli vastu 10-dat varastati küljepeegel koos korpusega nii,et terve kupatus.Häving 11 tuhhi.
Kes aitab viia vargani preemia 5000.- (5093467)
Auto oli pargitud Õismäele.
Vasta
#2
On ikka raisad küll, mul viisid ainult peeglilt klaasi, kuid seegi Silberis 6570.-Angry

Kaskot pole sul vist, kui nii suur häving kirjas?
Lammarites ka pole neid eriti ja kui ongi, siis juba peegliteta vist?
Ilma kaskota ikka on jama pidada selliseid autosid, mille juppide vargus on moes.
Ma ikka otsustasin 3 kuud tagasi juba, oma S-ile kasko teha, magan rahulikumalt...

Edu, äkki juhtub imesid ja saad varganäo kätte.
Vasta
#3
See 11.000 on Silberi hind.B (Kadaka teelt) osana saab terve komplekti,kuigi ilma tumeneva klaasita 5000.-.Kohe kui hommikul sõitma hakkasin ei pannud tähele.Konsoolis põles küll tuli ,et peeglil lamp läbi..kuid siis tuli vajadus vaadat ja mida polnud oli peegel.Kurat sitaks ebamugav sõita ,kui oled harjunud peeglist vaatama.Kuna auto veel eelmise omaniku nimel,siis üllatuseks selgus ,et talle küll kasko pakkumine tehti kuid see ei tasunud ja nüüd häda käes.Vargapoisid kinnitasid see mingi jorsi tellimus mingile narkarile.Vot ,kes tellis see teab ka kes virutas.Aga EDU KÕIGILE KLUBILISTELE ja hoidke silm autodel peal.Kadas öeldi mingi lainetus jälle saabumas.
Vasta
#4
jansa48 Kirjutas:Ilma kaskota ikka on jama pidada selliseid autosid, mille juppide vargus on moes.
Ma ikka otsustasin 3 kuud tagasi juba, oma S-ile kasko teha, magan rahulikumalt...
viimasel ajal just kõrvu jäänd, et kasko ei tasu ära, kuna hinnad on nii kõrged. omavastutus 3k + aastamaks 20k. vaevalt aastas 20k ees kola ära virutatakse.
Vasta
#5
marek Kirjutas:
jansa48 Kirjutas:Ilma kaskota ikka on jama pidada selliseid autosid, mille juppide vargus on moes.
Ma ikka otsustasin 3 kuud tagasi juba, oma S-ile kasko teha, magan rahulikumalt...
viimasel ajal just kõrvu jäänd, et kasko ei tasu ära, kuna hinnad on nii kõrged. omavastutus 3k + aastamaks 20k. vaevalt aastas 20k ees kola ära virutatakse.

Tuli ju äss pakkumine (oli ka siin foorumis üleval) mis on siis minu omale alla 11 kilo aasta.
Korraga ei tahtnud maksta ja nüüd, siis on 847.- kuu
PTA kindlustusseltsis tegin 0.- omavastutus on ka peeglite ja tulede klaasid...
Muidu oli küll jah kõige odavam vist mingi 17000.- ja kallim 23000 aasta

Ex peavad kindlustused ju ka oma kaskolepingute hindasid reguleerima, neid kel kasko kohustuslik oli on kindlasti palju vähemaks jäänud (liisingu autod)
Teisest otsast on ka vabatahtlikuid kasko sõlmijaid vähemaks jäänud tööpuuduse ja palgalanguse tõttu...
Vasta
#6
Praegu jah hoogustunud peeglite vargusedIcon_evil, töökaaslasel ka varastati W210-nel küljepeegel korpusega Kopli kandis, ning kesklinnas nägin ühte W210 millel olid mõlemad peeglid korpustega läinud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne