Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Traadita internet?
#1
Nii, targad, jagage soovitusi ja kogemusi.

Elukoht siis Muugal ja firma nimegaTelset siin monopoolses seisundis interneti ja TV pakkumises läbi kaabli. TV suhtes mul ükskõik, Starmani Zuumbox olemas. Aga internetiga ei saa nende suhtes eriti rahul olla, hetkel järjekordselt kadunud (kasutan hetkel tööläpaka EMT pulka).
Küsivad selle suht kaootilise interneti eest 500 eeku kuu, seda maksame küll kahe peale ehk siis 250 eeku kuu.

Ühesõnaga, millist traadita interneti võimalust soovitate ja mis nende hind oleks? EMT pulk toimib küll siin hästi, kuid pole õrna aimugi selle kuumaksest. Äkki mõni teine firma pakub kiiremat/soodsamat internetti?
Eks üritan ise ka netist otsida, kuid suht tume maa muu jaoks see värk.....

Tänud ette!
Vasta
#2
www.kou.ee

töötab tallinnas suurepäraselt ja kiirus ka suht ok. Harva on sellel katkestusi
Vasta
#3
http://www.elion.ee/docs/traadita/
Ise kasutasin mingi aeg seda päris pikalt. Ja probleeme ei esinenud- ning isegi läbi wifiruuteri olid kiirused täitsa ok.

Õigemini kiirused olid jaama ressursi tõttu küll madalad- aga lubatu sain ikka kätteBig Grin
Vasta
#4
Radionet - siis kui teletorn paistab su hoovist . Jagan 2 megast netti naabriga ,olen rahul . 400 eek kuu . (800 eek :2= 400)
Vasta
#5
KÕU on vana EMT NMT masti peal ja nii allalaadimis kui ülesselaadimiskiirus läheb ühe masti piirkonna peale jaotamiseks, minu silmis on kiiruse selline, et näed kuidas ise kõrvalt vananed ehk keskmine kiirus 150 Kbit/s - 1 Mbit/s. Eeliseks on see, et saad kasutada seda kus iganes.
WIMAX - ehk siis kes WIMAXIT levitavad, olgu teenusepakkujaks kes iganes, on see jama, et üldjuhul tahavad kõik saada 500kr/Mb/kuus... Võiks ju vähemalt 5Mb ühendus olla ja selle hind...mjnah...
3/3,5G - IMO parim lahendus võru muredele, EMT'l levib 3/3,5G üldiselt kogu Harjumaa piirides ja EMT'l praegu kuni 7,2 Mbit/sek.
Kuuumaksega 299 kr/kuus. Minu kogemus on, et üdiselt 3,5 Mbit/sek on enmasti kõikjal olemas.
Ainuke asi on see, et maht on piiratud kuus 3Gb peale, mis on piisav kui pole vajadust kahtlase väärtusega asju kogu aeg alla sikutada...
Ja üks tähelepanek, mul on nii USB pulk kui ka PCMCIA(Huawei) pulk ja PCMCIA püüab kergemini 3G levi kinni kui USB pulk.
Mina soovitan rahakoti ja närvidega tõtt vaadates (EMG) 3/3,5G võrgu peale jääda.
Vasta
#6
Rolz-ga n6us.
Ise kasutan nii Eestis kui Soomes Huawei gsm¨ruuterit¨.
M6lemal poolel lahte Elisa.
Eestis 199.-eeku ja Soomes 19.90 Eur kuu.
Siiamaani rahul, muidugi kui kuskil ¨kapa-kohilas¨ yritad kiiret netti saada siis on aeglane. Aga metsa minnakse ju puhkama.Pea-aegu kogu Tln ja Hki on kaetud 3,5G v6rguga.Thumbsup
Ise pole veel kohta leidnud kus netti ei p22se.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#7
Sul seal päris tihedalt maju ümberingi, kasuta mõne naabri wifit.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#8
Laur Kirjutas:Sul seal päris tihedalt maju ümberingi, kasuta mõne naabri wifit.

Ei haagi ühegi taha krt. Icon_twisted
Vasta
#9
Pane suurem antenn katusele, kindlasti kuhugi haagib.
Vasta
#10
mul on KÕU ja kiirem, kui oli eelmine teenuse pakkuja, kelleks oli Elisa.
Kui tahad, võin mingi aeg tulla ja saad kiirust proovida, kuumaks kuskil 300+seade.
Vasta
#11
Ise kasutan EMT 3G varianti. Kiirusega igati rahul aga see emt poliitika ajab tiba kurjaks. On küll lepingus, et 3GB allalaadimine ja seejärel siis tuleb maksta MB hinda. Igakuiselt saadavad kuramused sms modemisse kus teavitavad, et vastavalt mõistliku kasutamise punktile on kiirus piiratud 218kb peale. Ja seda juba siis, kui mul allatõmmatud alles 2,2GB mahus infot. Siis ajab küll kurjaks. Muidu on ok.

Leho
Vasta
#12
selle 3GB kuus tuleb ju pildid ja muud viled kinni keerata nagu vanasti 28-56kbit/s modemiga, muidu paari nädalaga maht täis. mul tuleb AINULT surfamine ca 200-300MB päevas. ise asi kui netti ei kasuta... Smile

emti "ülikiirest" netist on siin räägitud:
http://foorum.wifi.ee/viewtopic.php?f=28&t=3294
Vasta
#13
Mina praegu kirjutan selle "ülisuperdupermegakiire" (hah, naerukoht) emtineti otsast. Ärge uskuge EMTi reklaame - 3,5 G on olemas vaid asusutatud punktides. Tallinnast 40 km lõunasse 400 m mastist on EDGE elik 236,8 kbps (just, kbit per second). See teeb rõõmsalt 29,6 kBps. Mida oli vähe juba modemiajastul, tänapäevast rääkimata.

Aga alternatiiv on Elioni fifii, mille kuutasu on samas suurusjärgus aga meite maja nigela asendi tõttu lähima digijaamani saame me vaid seda kõige lahjemat ja sedagi läbi analoogjaama. Tehnikud käisid ja mõõtsid ning lasid kliendipeedistuse optimistliku netilubaduse kolinal põhja.

Aga linnades on kiire küll - olen liikuvas autos kasutanud ja ühe 3,5 G tugijaama levis olles on kiirus hea. Jaamavahetusel küll langeb, kuid päris ära ühendus ei kuku.

Kusagil Virtsu taga metsades aga on raskusi ka selle lahja kolmekümnebaidise ühendusegagi - vahel jääb alles vaid kümme...

Üldiselt tasuks enne EMTi rõõvlikamba ohvriksminemist otsida teisi variante. See 3 GB tuleb kiiresti täis, kui poissmees hakkab netist ****otubedest videosid tõmbama. Igapäevanetti saab tarbida küll - meie pole üle 2,5 GB saanud ja seda netti saab päeviti tarbitud tundide kaupa.
Vasta
#14
Sarnane teema Muuga foorumist.
http://www.muuga.org/viewtopic.php?id=17
Tel. 56705562 Oliver
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Tongue milleks internet? marek 0 1,751 17-12-2005, 02:37 PM
Viimane postitus: marek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne