Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Küsimus E220 CDI 105kw
#21
Ardo Kirjutas:
RSgoods Kirjutas:Crybaby  ok ok....3.2 on võibolal natuke liiast(hooldus ja muu)...aga lustida oleks tore Badgrin
Aga milline MB oleks sobilik inimesele kes tahaks sõita vahest härrade autoga, kuid ei taha auto ori olla(pidevalt remontida). Sellesk tuleks muidugi korralik isend osta ja rohkem raha välja käia. Natuke loll küsimus kuid millisel MB mudelil on vastupidavuse-hoolduse-soetushinna hinnasuhe paigas?
MB lippu all? Tartus üks lumeinime omas ühte MB-d mis võtis vähe küttet ja peaaegu üldse ei lagunenud ja kui siis juppid kohe kindlasti midagi ei maksnud.
Kui raha pole ja ise just suuremasi asjaarmastaja pole siis osta hyundai või midagi... vähemalt pole karta et keegi sulle 10 aastat vanale hyundaile 50-60.000 remondiarve silme ette lajatab.. kui sama raha eest saad juba 2 hyundaid tagavara osadeks Big Grin


Eino nii kooner ka pole et autot remontida ei taha, kuid ega jah mingi 50-60k rem. arved oleks ikka üle mõistuse. Pole kunagi hyndaid omand ega oma ka tulevikus. W124 on küll vastupidavuselt hea vanakooli oma, kuid sooviks midagi värskemat. Vb C klassi poole vaatama Rolleyes, need ka täitsa meeldivad. Hoolduse arved ka vist mõistlikumad kui E või lõpupoole tähe klassi omal.
Vasta
#22
väga heas korras odava hinnaga 210t sa ei leia sest korralikud sõidavad ringi ja mitte keegi ei kavatse neid müüa, nagu mina aru sain, sulle ükskõik mis mootoriga autot vaja, siis kes otsib see alati leiab, 210 parem variant vist 300td, sõidab hästi ja suht ökonoomne, osad on samad mis teistel, b-osa palju, remont on lihtne, mootor elab palju aastat, aga mina näiteks soovitaksin e250d manuaal kastiga, turbot ei ole, võtab vähe, sõidab hästi, hooldus on soodne jne, tuttaval on niisugune ja kolme aastaga oli ainult tavaasjad vahetatud, suurt rikket ei olnud, aga noh, neid on nii vähe et hea isendi pärast tuleb saksamaale sõita

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDe...geNumber=1
Vasta
#23
eDiCk Kirjutas:väga heas korras odava hinnaga 210t sa ei leia sest korralikud sõidavad ringi ja mitte keegi ei kavatse neid müüa, nagu mina aru sain, sulle ükskõik mis mootoriga autot vaja, siis kes otsib see alati leiab, 210 parem variant vist 300td, sõidab hästi ja suht ökonoomne, osad on samad mis teistel, b-osa palju, remont on lihtne, mootor elab palju aastat, aga mina näiteks soovitaksin e250d manuaal kastiga, turbot ei ole, võtab vähe, sõidab hästi, hooldus on soodne jne, tuttaval on niisugune ja kolme aastaga oli ainult tavaasjad vahetatud, suurt rikket ei olnud, aga noh, neid on nii vähe et hea isendi pärast tuleb saksamaale sõita

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDe...geNumber=1

Thumbsup

nii ta on.. sealt saan Ok hinnaga OK masina.
Omal hakkab vaikselt sama plaan tekkima...
Vasta
#24
Ardo Kirjutas:
eDiCk Kirjutas:väga heas korras odava hinnaga 210t sa ei leia sest korralikud sõidavad ringi ja mitte keegi ei kavatse neid müüa, nagu mina aru sain, sulle ükskõik mis mootoriga autot vaja, siis kes otsib see alati leiab, 210 parem variant vist 300td, sõidab hästi ja suht ökonoomne, osad on samad mis teistel, b-osa palju, remont on lihtne, mootor elab palju aastat, aga mina näiteks soovitaksin e250d manuaal kastiga, turbot ei ole, võtab vähe, sõidab hästi, hooldus on soodne jne, tuttaval on niisugune ja kolme aastaga oli ainult tavaasjad vahetatud, suurt rikket ei olnud, aga noh, neid on nii vähe et hea isendi pärast tuleb saksamaale sõita

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDe...geNumber=1

Thumbsup

nii ta on.. sealt saan Ok hinnaga OK masina.
Omal hakkab vaikselt sama plaan tekkima...



Võta mind ka sappa Eusa_dance
Vasta
#25
ma vist alles sügisel lähen kui nattuke miinust ka tuleb.. seni kogun raha!
Plaanis üks korralik pill tuua kuna eestist ei ole sellist leidnud ja kellel ka on see kas küsib hetke seisus ulmelist hinda nagu need veel tõuseksid või siis ei müü üldse Sad
Vasta
#26
Ardo Kirjutas:Plaanis üks korralik pill tuua kuna eestist ei ole sellist leidnud ja kellel ka on see kas küsib hetke seisus ulmelist hinda nagu need veel tõuseksid või siis ei müü üldse Sad

ma ei tea küll ühtegi head põhjust miks müüa korralikku autot poole (romu) hinnaga... korralikust pole vaja ka kiiresti lahti saada. kõik ei ole maaklerid, ehitajad, arendajad. Smile
Vasta
#27
C-klassi võid ka vaadata aga ka neid pole korralikke müügis minu arust praegu. kui praegu järele mõelda siis viimase "korralikuma" c-klassi võtsin ise ära. Mõned vead siiski olid. C-klassil hakkab point tekkima minu arust järgmiste kriteeriumide täitumisel: comand, nahk, luuptuled, avantgarde pakett. Siis oleks tegu justkui mini s-klassiga Big Grin
Tühi auk maki all (eriti kui makk on veel kassetiauguga), siiru-viiruline tekstiilsisu ja siiru-viiruline tulede klaas viitab ajast ja arust masinale kergelt...
Samas on tegu ainult minu arvamusega.
Vasta
#28
RSgoods Kirjutas:Eino nii kooner ka pole et autot remontida ei taha, kuid ega jah mingi 50-60k rem. arved oleks ikka üle mõistuse. Pole kunagi hyndaid omand ega oma ka tulevikus. W124 on küll vastupidavuselt hea vanakooli oma, kuid sooviks midagi värskemat. Vb C klassi poole vaatama Rolleyes, need ka täitsa meeldivad. Hoolduse arved ka vist mõistlikumad kui E või lõpupoole tähe klassi omal.

Tegelikult vahet rahaliselt nagu eriti pole. Ostad 60-ga ja paned sinna samas vääringus remondiraha või maksad kohe 120 ja lihtsalt sõidad. Väike nüanss asja juures muidugi on, et kõrgema hinna eest võid eeldada avariivaba, hooldatud ja kontrollitava ajalooga autot.

Mina kasutasin viimast varianti ja ei kahetse. Kahe aasta jooksul vaid hooldused + termostaat ja esimese stabilisaatori varda vasak abiõlg vahetatud ja needki koheselt peale ostu. Küsimus, et kas E või C klassi masin?. Juba selline küsimuse esitus viitab, et pead eelnevalt veidi kodutööd tegema. Autod on oma olemuselt erinevad päris palju nii sõidumugavuselt kui suuruselt. Valik on siiski Sinu.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  s124 hinna küsimus nils_ 2 388 29-05-2023, 12:19 PM
Viimane postitus: nils_
  Mercedes-Benz C 220 CDI Avantgarde registreeru 0 441 10-03-2023, 07:41 PM
Viimane postitus: registreeru
  Mercedes Benz S 320 CDI W221 ArdoV 7 1,266 14-11-2022, 02:39 AM
Viimane postitus: Black66
  GLK 2.1 105kW vs 125kW (ja W212 E-klass) / ökodiisel / automaat nostromo 5 1,720 12-04-2021, 11:00 PM
Viimane postitus: v6sa
  w210 e 270 cdi urkky 9 7,584 16-03-2018, 01:42 PM
Viimane postitus: urkky
  W204, C 320 AMG 3.0 CDI 165kW ollibox 20 15,534 14-02-2018, 01:00 PM
Viimane postitus: ollibox
  Mercedes-Benz GL 450 AMG Styling 4matic 4.0 CDI 225kW UHO 4 5,501 21-12-2017, 04:30 PM
Viimane postitus: v6sa
  Ml 400 CDI, mis sellest arvata? MBw140 5 6,731 18-09-2017, 12:41 AM
Viimane postitus: arturmalcik
  Mercedes-Benz E 200 T CDI 2012 aasta mudel Marek134 4 6,552 05-05-2017, 10:31 AM
Viimane postitus: .Alar.
  W212 E350 CDI 4Matic mario159 0 2,946 21-12-2016, 10:45 AM
Viimane postitus: mario159



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne