Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
radiaator +õlitorud?
#1
Nii selline küsimus siis, et radiaatori küljes (autom. kast) on 2 õlitoru võibolla on need manuaal kasti puhul ka, eniveis, tahaks teada, et mis õlitorud need on? Mootoriõli? või on eraldi mingi auk, kuhu tuleb uus õli valada?
Auto on w124 2.3 autom. '85.
Vasta
#2
need on käigukastiõli jahutamiseks.radika sees on miski anum kus õli mahajahutatakse.:cool_rsvd:
Vasta
#3
eks ma uurin, kus see ava siis on, või kui on keegi, kes kindlalt asjast midagi teab, võiks teda anda Wink
Vasta
#4
Käigukasti õli jahutus süsteem on see, käimakasti õlipumba külgedelt jooksevad otsad välja, ringlus läbi esimese radika. Õli kork? Kui tahad juurde sinna panna, siis sealt tee seda sealt, kust ATF varras kapoti all on..aga enne jälgi ikka taset ka, lampi ära juurde pane...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#5
jajah, seda ma tean, natukene voolas välja, ostsin igaksjuhuks liitri juurde.. peaasi, et paljuks ei lähe Smile
Vasta
#6
randy Kirjutas:jajah, seda ma tean, natukene voolas välja, ostsin igaksjuhuks liitri juurde.. peaasi, et paljuks ei lähe Smile

enne õlitaseme kontrolli lappa käigud läbi 2-3x ja tee seda sooja mootoriga, õlitase peab olema siis kahe kriipsu vahel.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne