Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auto käsipesu soodsalt ja kvaliteetselt
#41
Käisin isa autoga ja kvaliteet pole kahjuks tõesti sama-võrreldes Henry'ga tehti välispesu 30min asemel 15min seega liiga lohakalt.
Vasta
#42
Kuidagi jube kiitlev tundub see teema pesula omainiku poolt..
Eks igamees käib seal pesulas kus harjunud käima jne, pahatihti on paljud kliendid veel mõne erisooviga, mis jääb pesulas ilmselgelt meelde ning peale paari külastust ei pea seda enam pesulas mainima.
Seegi omaette mugavus.
Samuti olen 100% päri sellega, et kiirus ja kvaliteet koos ei käi. Minujuures võtab auto välipesu aega 40-60min, olenevalt siis auto olukorrast.
Füüsiliselt ei jõua inimene kiiremini autot korralikult pesta väljast+veljed+klaasid..Korralikult kuivatada, nii kummi kraabitsaga, suruõhuga liistude ja võrede vahelt, ning veel lapiga. Lisaks veel uksevahed ja matid jne..

Masendav on mõelda, et see samas nii vana teema on..
OSTAN Põllumaad ja Metsa ÜLE KOGU EESTI piiramatus koguses! Autode müük ja tellimine välismaalt. Lisaks autode hooldus, remont, pesula ja rehvivahetus! helista - 5255598
Vasta
#43
Sa laidad teistja kiidad oma pesulat ja ei suuda isegi korrektses emakeeles seda teha? Proneerimine ei ole mitte meie keeles eksisteeriv sõna...

Ei midagi isiklikku, lihtsalt pidin ütlema, peace!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#44
Polegi ju kedagi enam laita kui Henry enam asjaga ei tegele. Üldiselt on autopesulate olukord Tallinnas pehmelt öeldes masendav ja väga ebaühtlane kuigi hinnad suht vördsed.

Pidin nimelt hädaolukorras (kajakate väljaheiterida üle körge maasturi katuse) käima Magasini 31 Fast Wheels pesulas 10eur ja kuigi teenindus tundus esmapildul söbralik (naisterahvas broneeris aja) siis sai juhitud kohe esmalt tähelepanu ka eelmisest pesust jäänud tagaosa pigiplekkidele. See oli suht ainuke pesula kuhu reede hommikul helistades kl 17.30 öhtuks aja sai (helistasin ca 10 pesulat läbi-Pesumeister Kadaka tee 131 oli nii reede kui laup bronnitud, Narva mnt 11 kett (nime ei mäleta) samuti jne) kuna pidin juba pühapäeval Eestist lahkuma ja enamus pesulaid laup suletud vöi samuti broneeritud ning ei tahtnud kajakasitta autole pikemaks ajaks jätta.

Aega läks ca 40-50min ja hiljem pigiplekkide kohti kontrollides olid need asendunud hoopis tugevate kraapimisjälgedega nagu oleks liivapaberiga üle käidud. Pesija (vene rahvusest noormees) väitis et "määrdunud kohti eelnevalt näpuga höörudes tekivadki kriipismisjäljed". See oli ikka paras absurd!!! Asukoht üsna OK kesklinnas ja ka pessu toodud autode hinnaskaala üpris körge W216 valge CL500, uus must 5-ne bemm jne seega arusaamatu.

Edaspidi julgen vist ainult Mr Capis käia-seal tehakse asja vähemalt hoole ja hingega olgugi et hinnatase vähe teine kuid kvaliteet maksabki. Körini juba igasugustest kohtadest Tip-Top Peterburi mnt kus ei suudetud hoolimata ERALDI lisatasust pigiplekke eemaldada ja nüüd siis Fast Wheels kus eemaldati need vist töesti liivapaberiga. Tuju ikka suht pikaks ajaks rikutud kuna tegemist suht kalli maasturiga.

Ehk aitab poleerimine kuid see üsna kallis 200eur+käibemaks Mr Capis.
Vasta
#45
Ei ma ei laitnud, kui tegi korralikult ja seda mõistliku raha eest siis oli kõik ju väga hea.
Enda oma ma ei kiida vaid ütlesin kuidas meil autode pesu käib, kuna paljudes pesulates siiski nähakse kuivatamisel kõvasti vähem vaeva kui võiks.
OSTAN Põllumaad ja Metsa ÜLE KOGU EESTI piiramatus koguses! Autode müük ja tellimine välismaalt. Lisaks autode hooldus, remont, pesula ja rehvivahetus! helista - 5255598
Vasta
#46
Cobra kui väidad OK olevat siis mis firmaga tegu?
Vasta
#47
(07-06-2013, 01:03 AM)nostromo Kirjutas: hiljem pigiplekkide kohti kontrollides olid need asendunud hoopis tugevate kraapimisjälgedega nagu oleks liivapaberiga üle käidud.

Mul juhtus sama asi oma kriimuvaba E420ga Jazz käsipesulas. Mul ei aidanud peale üle värvimise mitte miski Sad Viisakalt öeldes, sitt suht kees..
Vasta
#48
(07-06-2013, 11:21 PM)cornah Kirjutas:
(07-06-2013, 01:03 AM)nostromo Kirjutas: hiljem pigiplekkide kohti kontrollides olid need asendunud hoopis tugevate kraapimisjälgedega nagu oleks liivapaberiga üle käidud.

Mul juhtus sama asi oma kriimuvaba E420ga Jazz käsipesulas. Mul ei aidanud peale üle värvimise mitte miski Sad Viisakalt öeldes, sitt suht kees..

Poleerimine ka mitte? Suht jama siis kuna autoks G55.
Vasta
#49
Kuna ma siin teemas juba sõna olen võtnud, ning enam antud teema tegija ei tegutse, siis vast ei ole patt siia oma tegemisi ära märkida.
Pole küll Mercedes-Benz, aga sai siin üks Audi a6 välimuselt jälle autode sekka toodud, kaua ta metsas ikka on.

Tehtud sai selle juures siis järgmist.
2x pigileotusega pesu.
Leotuspesu
Shampoonipesu
Poleerimis masinaga puhastamine detailidele ning pärast sai auto kaetud püsivahaga.

Enne ja pärast pildid räägivad enda eest.

[Pilt: katus1.jpg]

[Pilt: katus2.jpg]

[Pilt: ueld1.jpg]

[Pilt: ueld2.jpg]

Igatahes, kõigele võib leida lahenduse..
Eritöödega on hinnad kokkuleppelised ja kui siin foorumi kaudu ühendust võetakse, siis kindlasti ka parem pakkumine kui seda on letihinnad.
Toimetan ma siis kesklinnas (tallinnas)

Tavapesud ja asjad on ka ikka võimalikud.

Miks ma seda kõike teen?
Vastus on lihtne, sest põhitöö kõrvalt on rahustav ja hea teha midagi, mis endale meeldib.
OSTAN Põllumaad ja Metsa ÜLE KOGU EESTI piiramatus koguses! Autode müük ja tellimine välismaalt. Lisaks autode hooldus, remont, pesula ja rehvivahetus! helista - 5255598
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Auto LCD display remont/vahetus virgo 16 36,425 19-08-2016, 10:04 AM
Viimane postitus: VonBaerOÜ
  Aleon Auto OÜ - suur valik varuosi pablo 1 3,649 26-05-2016, 09:36 AM
Viimane postitus: pablo
  RentLux Auto OÜ autoklaasid eDiCk 36 26,046 20-11-2009, 10:21 PM
Viimane postitus: killer666
  Puksiiriteenus klubilistele soodsalt... jansa48 0 2,402 18-11-2009, 02:07 PM
Viimane postitus: jansa48
  soodsalt talverehvid autole alla - Krooni Auto casparseitam 0 4,303 12-10-2009, 02:13 PM
Viimane postitus: casparseitam
  Virtual Auto - Virtuaaltuur sinu autost! Kaaku 0 3,015 10-02-2009, 02:54 AM
Viimane postitus: Kaaku
  Auto kere,osade värvimine ja parandamine (kvaliteetne,hea hind,garantii) gudgy 31 32,409 13-08-2008, 07:57 PM
Viimane postitus: python
  Teen soodsalt kleebisreklaami ca2 0 2,762 16-08-2006, 11:07 AM
Viimane postitus: ca2



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne