Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostuabi- Mercedes-Benz S 430 W220?
#1
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Mis oskate selle auto kohta õelda? Soovitate soetada? Hind tundub natuke kahtlane, lisad kõik praktiliselt olemas aga hind kahtlaselt madal.
Plussid, miinused?
Palju umbes 1 kuus väljaminekud on hooldus ja igast remondid?
Vasta
#2
-M-T- Kirjutas:http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Hind tundub natuke kahtlane, lisad kõik praktiliselt olemas aga hind kahtlaselt madal.
Palju umbes 1 kuus  väljaminekud on hooldus ja igast remondid?

Miks kahtlane kui praegune majandus olukord selline? Arvan, et alla 100k ka ei leiaks ostjat või väga raske leida kuna selle ülapidamine teeb kohe tasa ostuhinnaWink
Vasta
#3
minunini see majandus olukord jõudnud ei ole veel mitte kuidagi v.a see, et kinnisvara ja autod ja muu kraam odavamaks läinud, mis mulle sobib väga hästi.
Aga eelkõige huvitas mind just, et palju keskmiselt 1 kuus need  ülalpidamis (hooldused, remondid jms.) kulud siis on?
Vasta
#4
Üks kuu võib olla 0.- teine kuu ilusti 30 000.-
Vasta
#5
laisad Kirjutas:Üks kuu võib olla 0.- teine kuu ilusti 30 000.-

Täpselt nii ongi, oleneb muidugi autost ja eelmisest omanikust ning loomulikult sinust endast, s.t. kui korras autot hoida tahad.
Vasta
#6
S klassi kohta ülalpidamiskulusid küsida on umbes sama, et kui palju naise peale raha läheks kui ma ta võtaks.
Vana luksauto tahab rohkelt pappi - sellega võid kindlasti arvestada.
Vasta
#7
enamus räägivad ainult rohkest pappist jne. aga mingeid summasi välja ei too, kus ma pean teadma , mis Teie jaoks on rohke papp :S
Vasta
#8
-M-T- Kirjutas:kus ma pean teadma , mis Teie jaoks on rohke papp :S

No minu jaoks on ropp papp siis kui näiteks vaja 2 amoritsaatori vahetamise eest käia välja mingi 50k+ (silberis).Pmst juba sinu valitud autost teeb see 50% ostusummast.
Vasta
#9
Kuna ühtegi konkreetset vastust pole tulnud siis võite teema lukku panna, kuna näha, et siin neid keerutajaid on küll aga konkreetseid vendi pole ühtegi.
Vasta
#10
-M-T- Kirjutas:Kuna ühtegi konkreetset vastust pole tulnud siis võite teema lukku panna, kuna näha, et siin neid keerutajaid on küll aga konkreetseid vendi pole ühtegi.

Loogika on muidugi suurepärane Nod

Mida sa konkreetset teada tahad - et keskmine hooldus on 13567.- +18 %. Või et keskmiselt on tõenäosus, et sellisel mootoril läheb drosseklapp läbi (5 aasta peale) täpselt 67,3 %. Lisaks fifti-fifti tõenäosus 7,6 a peale, et tagatulede SAM plokk õhtale läheb.

Ostad raipe maksad nagu segane - ostad hea pilli maksad sutsu vähem.

Palun ütle siis näiteks oma praeguse auto keskmine ülalpidamiskulu ja Sinu loogika kohaselt peaks see ka teiste samasuguse keremudelite kohta kehtima - sellist vastust me ju kõik siin foorumis pikalt ootame. Eks märkad isegi, et sellist infot ei ole võimalik anda.

Minu kõhutunne ja pisike kogemus - kui kuus ca 5-10 kilo ei pea paljuks hooldusele (+ mõned ootamatud kulud), siis osta ära.
Vasta
#11
inemene kellel on kõik ok nagu sinul ei tekki niisugust küsimust, nad lähevad ja ostavad endale siukest autot, kuid uuena, keskusest
Vasta
#12
Noh iseasi kas sa nyyd uue w220 poest saad, aga jah...
Omaette sellele mõelda, et palju see pappi neelama hakkab, on küllaltki lambine tegevus, sest võid sõita aasta nii, et vahetad aint pukse. Samas võid hakata järjest igasuguseid asju seal vahetama, lihtsalt sellised ootamatud paugud s-klassi puhul on mitmekordselt valusamad, kui nt. c-klassil.

Ma ostsin endale c-klassi, algul pold midagi aga nüüd on nagu järjest asju kuhjunud, mis vajavad vahetamist - kui kõik korraga nüüd teha (ja ka iluvead korda), siis summa ei tule väike, vahet ei ole kui kopsakat raha ma ka ei teeni(ks). S-klassi puhul samad mured + veel diisli ongelmad otsa, ilmselt mõtleks juba kasko-paugu peale.

Aga ilmselt nii hull ka asi ei ole, et amortide vahetamine sul 50% auto ostuhinnast moodustab jne...
Lihtsalt väga rikas, ja üsnagi loll peab olema, et igat peetis ja kulunud asja Silberis uue a-osa vastu vahetada. Uuemal s-klassil on veel ehk see mõte säilinud...ja see ei pruugi ka alati mõttekas olla.
Vasta
#13
Miks sa mees ostad endale 100-tuhhise 220-e kui sul pappi jubedalt peale tiksub? Investeeri parem sama keremudeli uuemasse isendisse, on elu rahulikum. Lihtne loogika. Hooldusajalugu oleks tervitatav.
Aga ju ikka nii palju ei tiksu, et kallimat kannataks osta...
Vasta
#14
Ma ei ole ühtegi sõna rääkinud, et mul pappi pritisb räigelt peale. Masin välja valitud ja varsti pabereid vormistama S klassi asemel osutus valik hoopis Mercedes-Benz CLS 500 AMG Styling 2005 aasta mudelile
Vasta
#15
Tervitatav valik mumeelest. CLS-i kere mulle istub ja 5 litrane v8 peaks ka suht pommikindel olema juttude järgi...
Edasi räägivad teadjamad.
Vasta
#16
CLS on tõesti õnnstunum valik kui see sinu poolt näidatud 220.
Edu
Vasta
#17
Kas auto on lillakas-punane? Smile
Puhtalt huvi pärast...
Vasta
#18
endalegi meeldib väga CLS kere, minu arust Üks stiilsemaid mersusi koos vana SL-iga (2004-2007)
Vasta
#19
On ka 150k läinud nii, et silm ka ei pilgu (Mercedes-Benz juu) ja 2 kuud hiljem annab näiteks elektri süsteem jalaga Big Grin oo happy times Big Grin
Edu igatahes (Y) NB: kui selle Mercedes-Benz ära ostad siis tunned kindlasti kuidas rahakott tühjeneb hämmastava kiirusega Big Grin
Vasta
#20
Ja ometi inimesed sõidavad selliste Mercedes-tega...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ostuabi kus valikus on w166 ja x166 Reims78 4 200 28-01-2024, 09:23 PM
Viimane postitus: jsv
  W220 s600 siimruz 17 1,065 02-10-2023, 10:44 PM
Viimane postitus: siimruz
  W211 ostuabi arthuro 6 575 10-05-2023, 01:09 AM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  Mercedes-Benz CLA 180 1.6 90kW torukas 6 714 13-04-2023, 09:09 PM
Viimane postitus: Randar
  Mercedes-Benz C 220 CDI Avantgarde registreeru 0 435 10-03-2023, 07:41 PM
Viimane postitus: registreeru
  Mercedes Benz S 320 CDI W221 ArdoV 7 1,254 14-11-2022, 02:39 AM
Viimane postitus: Black66
Smile Paluks w211 OSTUABI!!! merno 8 980 13-10-2022, 10:38 AM
Viimane postitus: v6sa
  W212 ostuabi Makku 0 1,241 14-10-2021, 05:54 AM
Viimane postitus: Makku
  Otsin korraliku Mercedes-Benz(Vito või Viano). MTA 0 1,278 15-06-2021, 07:54 PM
Viimane postitus: MTA
  MB sklass 3.0d W221 ostuabi merce 2 1,378 02-05-2021, 02:05 AM
Viimane postitus: merce



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne