Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz Klubi Haapsalu lennuväljal 27.06
#41
RivoA Kirjutas:Olen ka arvatavasti tulija, kui töö juhuslikult ei bloki.

Pead tulema, sest liikmekaart on sind siis seal ootamas
[/quote]

Selge! Nod
Minu poolt on ka pisike üllatus. See, mis see on, ma veel ei avalda. Eusa_shhh

Muidu, palju neid klubi särke(olid vist polod) ja muid vidinaid alles on? Kas need tulevad ka laadale klubiliikmetele müügiks?
[/quote]

Jah mõned särgid veel hetkeseisuga on, samuti on mullikleebiseid, numbrialuseid, mõned kruusid, ehk selleks ajaks miskit veel. Ja üllatust jääme ootama:p
#42
Vaatan, ehk astume ka läbi, aga maksaksin siiski sulas kohapeal, kui sobib Wink Mullikleepekat tahaks Smile
#43
Mullikatest ära ei ütleks, ülejäänut vaatan kohapääl. Smile
#44
Tundub vägisi et olen ka tulemas!
Võimalusel tasuksin ka kohapeal.
#45
Senise ajaplaaneeringu kohaselt ka mina platsis. Loodan, et mingid üllatused ei sunni otsust ümber muutma. Tänaseks ülekanne ka tehtud

Kohtumiseni
#46
Kas on ka mõned võimsamad AMG püssid kohale tulemas?
#47
Noh, olengi nüüd tulija +2. Raha MB arvele teele saadetud.
#48
Panin end kah kiiresti tulijate nimekirja kaaslasega.Ühinen Haapsalus teiega.
#49
Eeldatavasti siis 2 sõbraga kohal. Tasun kohapeal.
#50
Vedas teil kõigil,kahjuks ei saa ma sellel võistlusel osaleda Crybaby
#51
Lõoke ei löö kuna mitte millegi ees kartma Icon_biggrin
#52
Mingi %&¤# kõhuviirus lõi mu rivist välja, loodetavasti saab teil homme tore olema. Icon_sad
#53
Ma tulen..pealtvaatajaks
#54
Jääb kahjuks tulematta seekord. Jõudsin just hetk tagasi autoga koju, tagumine ots vastu maad, õliloikk auto all, nivoo paak tühi.
Vana universaali rõõmud Sad
Või kui keegi sõidab Haapsallu mööda vana Keila - Haapsalu maanteed ja viitsib mu Vasalemmast peale korjata, võtaks fotoka ja pildistaks niisama ilusaid autosi.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#55
Laur Kirjutas:Jääb kahjuks tulematta seekord. Jõudsin just hetk tagasi autoga koju, tagumine ots vastu maad, õliloikk auto all, nivoo paak tühi.
Vana universaali rõõmud Sad
Või kui keegi sõidab Haapsallu mööda vana Keila - Haapsalu maanteed ja viitsib mu Vasalemmast peale korjata, võtaks fotoka ja pildistaks niisama ilusaid autosi.

Võin peale võtta, aga kudas kodu saad? Meil vist plaanis ööseks Haapsalu jääda ... meiby
#56
Karl Kirjutas:Mingi %&¤# kõhuviirus lõi mu rivist välja, loodetavasti saab teil homme tore olema. Icon_sad

Ha, teame-teame neid kõhuviirusi-asju Badgrin
#57
shit, krt kas täna on 27? Miks keegi ei helistanud mulle??? Krt perkele, ma panin homseks asju valmis ja puha! MIDA ÄMBRIT???
Ja rahagi oli kõik makstud...Eusa_wallEusa_wallEusa_wall
#58
Lõoke Kirjutas:Vedas teil kõigil,kahjuks ei saa ma sellel võistlusel osaleda Crybaby

Kas tegemist esimese linnul registreeritud seagripi juhtumiga? Retard
#59
Täiesti pekkis, kuidas ma sellise möödalasu sain teha??? Einoh, ma olin raudpolt kindel, et üritus on pühapäeval 27ndal, ühtki kahtlust ei olnud! Mis ma siis homse päevaga teen, lähen mingile vaimutreeningule?
Ega ei süüdistagi kedagi peale iseenda, lihtsalt jube kahju on, et hea üritus sellisel põhjusel ära jäi, jätsin maalegi minemata sellepärast. Ja tilkagi õlut pole joonud see nädalavahetus, et vaim värske oleks Smile
Tõesti, peab vist meeldetuletusteenuse tellima endale klubist...
#60
Väga viis oli. Sai ka lõpuks auto võimu lõplikult proovida, mis siis, et 60km enne Tallinnat andis auto märku, et õli on kuidagi vähe. Probleem bensujaamas lahenes. Sai ka õli presenteeritud ja loodan, et peagi leiame postituse ka klubiliikmete soodustuste alt, et rohkem infot anda.


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz Classic @ Market 2023 27.08 MBKlubi 0 165 07-08-2023, 07:24 AM
Viimane postitus: MBKlubi
  Mercedes-Benz classic & market indrek 1 1,167 11-09-2022, 04:01 PM
Viimane postitus: JK-E55
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,654 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,764 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi sümboolikaga meened indrek 42 81,921 30-10-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,620 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 23,002 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 18,072 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 7,109 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Luxury of Mercedes-Benz Coupes 2018 (LV) Mike22 1 3,784 18-09-2018, 07:37 PM
Viimane postitus: janek126



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne