Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AVATAR! SEE TEEMA ON MÕELDUD KÕIKIDELE HUVILISTELE!
#1
Lugupeetud huvilised!

Avatari kasutamine on lubatud AINULT klubi liikmetele ja paluks kõigil huvilistel hiljemalt 30.05.2009 oma avatarid eemaldada. Kuna hetkel kahe foorumi liitmine, siis ei saa adminnid seda ise teha.

Loodan mõistvale suhtumisele, reeglid on sellised.

Juhatuse nimel

Karl
#2
mis liitmine?
#3
mis kuradi deb*iilsus see on, mille jaoks see hea on?
#4
Merc500 Kirjutas:mis kuradi deb*iilsus see on, mille jaoks see hea on?

kle sul on mingi probleem v?

Öeldi üleval " Loodan mõistvale suhtumisele, reeglid on sellised."

Kui on probleem mõistmisega siis see foorum pole sinu jaoks.
#5
Nii, et Karl tegeleb debiilsustega ja minul on ajuhälve, pole paha...
#6
jansa48 Kirjutas:Nii, et Karl tegeleb debiilsustega ja minul on ajuhälve, pole paha...

Ma võin mürki võtta, et nii väga kaugele ei jõua Smile)
#7
HotPapa Kirjutas:
Merc500 Kirjutas:mis kuradi deb*iilsus see on, mille jaoks see hea on?

kle sul on mingi probleem v?

Öeldi üleval " Loodan mõistvale suhtumisele, reeglid on sellised."

Kui on probleem mõistmisega siis see foorum pole sinu jaoks.

Pole ammu siin lugemas käinud, kõik on ikka endine.Avad teema, kohe hakkab peale.
Ikka see tüüpiline mode käitumine.Mitte vastata otsesele küsimusele, nii tüüpiliselt kästakse ära minna.

Kellele see otsus on suunatud ja kellele see head teeb? Sellele küsimusele ikka keegi vastata ei suvatse?
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
#8
Sellest on juba mitu korda räägitud. Klubiliige olla on omad privileegid ja üks nendest on avatari kasutamise võimalus. Kui see nii reeglites kirjas siis nii see ka on.
#9
Merc500 Kirjutas:mis kuradi deb*iilsus see on, mille jaoks see hea on?

Debiilsus?!? Sul on ca 50 postitust foorumis, profiilis soov saada klubi liikmeks ja juba "esined"???  Reeglid ei meeldi, bye, keegi kedagi ei saa sundida, väidetavalt vaba maa meil.

Tank, sa oled vana tegija siin suht ja ikka protestid. Astu liikmeks ja kõik ok, milles probleem? Ma ütleks sinu kohta sama, tuled foorumi ainult halama avataride üle. Mis selgitust sa tahad?!? REEGLID on sellised ja mina neid teinud pole. Ka minu jaoks kehtivad siin foorumis reeglid ja pean neist lugu, selleks nad ongi tehtud, et neid täita.

Kas te arvate, et mul pole tõesti ajaga muud teha kui siin foorumis passida ja igasgust ¤#% korrigeerida, kustutada ja "tjuunida"? On küll muud teha, kuid mulle meeldib see amet ja tahan seda klubi heaks teha. Kahjuks igasugused klounid ajavad vahest küll juhtme kokku ja igasuguse tahtmise ära.  

Lasteaed kohati, ausõna.......Eusa_doh

P.S. Mina pole neid reegleid teinud ja mind ei morjenda ka nende autor, reeglid on täitmiseks, punkt!
#10
Kõige lihtsam sellised teemad pole kommenteeritavad vaid on lukus ja üleliigne mull delete.
#11
Masu on võtnud osadelt peale raha ka mõistuse...Puke

Millal Ansipit avataride pärast süüdistama hakkate?
#12
marek Kirjutas:Masu on võtnud osadelt peale raha ka mõistuse...Puke

Millal Ansipit avataride pärast süüdistama hakkate?

Just kirusin teist maapõhja, näed, isegi huvilised ei saa avatari panna Smile
Oh seda hala Smile)
#13
Mis järeldusele me jõudsime? Sellisele, et Ansip jälle süüdi.

Nendele kes seda ei usu ja ikka halavad:

[Pilt: b589c32b746a.jpg]


TEEMA LUKKU!


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Exclamation Vene foorumi üldine tehniline teema Harry 10 25,570 20-06-2012, 11:29 PM
Viimane postitus: Harry



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne