Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas kellegi on Maxi-Cosy Tobi turvatooli?
#1
Hakkas silma poes ja tundub, et sihuke võiks olla meilgi järgmiseks istumisaluseks tirtsule.

Aga mujal maailmas kiputakse seda vinget turvavööde kikkishoidmise tsüdeemi pigem kiruma.Icon_rolleyes

Tekkis mõte, et katsuks enne ostmist natuke hambaga.

On kellegi sellist tooli?

Tahaks proovisõitu (-istumist) teha...Eusa_whistle
Vasta
#2
http://www.britax.co.uk/car-seats/evolva-123-plus/

Põle küll tuusama aga sellise võid saada prooviks.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#3
MkmEusa_snooty

Seekord otsime just Tobi tooli.Unibrow

Kui see meile ei sobi, siis läheme Lauri pakutut nillima.
Vasta
#4
Tobist ei tea midagi. Meil on Maxi-Cosi Priori SPS. Mina kiidan taevani, kaasa kirub maapõhja, sest ta toimetab nende pingutusrihmade reguleerimisega, millest ma midagi ei tea Big Grin

Ostes uurige kindlasti, kuidas nende turvarihmade reguleerimine vastavalt kasvule käib, sest meil on see tõeline peavalu (noh tema räägib nii) Big Grin
Vasta
#5
Gold Kirjutas:Tobist ei tea midagi. Meil on Maxi-Cosi Priori SPS. Mina kiidan taevani, kaasa kirub maapõhja, sest ta toimetab nende pingutusrihmade reguleerimisega, millest ma midagi ei tea Big Grin

Ostes uurige kindlasti, kuidas nende turvarihmade reguleerimine vastavalt kasvule käib, sest meil on see tõeline peavalu (noh tema räägib nii) Big Grin

Mul pole se mingiks problemiks aga naine kirub sammuti noo , et kohe ei saa hakkama Big Grin
Vasta
#6
Meil on recaro tool, esimene osa on 9-15kg. Vastavalt lapse kasvule saab hiljem alumised padjakesed välja võtta ja kannatab edasi kuni 36kg-ni. Autosse kinnitub lihtsalt ja vöö pingutamine on ka loogiline ja lihtne.
Vasta
#7
Rait Kirjutas:Meil on recaro tool, esimene osa on 9-15kg. Vastavalt lapse kasvule saab hiljem alumised padjakesed välja võtta ja kannatab edasi kuni 36kg-ni. Autosse kinnitub lihtsalt ja vöö pingutamine on ka loogiline ja lihtne.

Naine ka hakkama saab? Big Grin
Vasta
#8
Sai ka kunagi kasutatud Maxi-Cosy Priorit, mina olin väga rahul, rihmasid oli lihtne kinnitada ja reguleerida, kahjuks on tool välja laenutatud (arvatavasti veel paariks aastaks) Icon_sad.
Vasta
#9
Ardo Kirjutas:
Rait Kirjutas:Meil on recaro tool, esimene osa on 9-15kg. Vastavalt lapse kasvule saab hiljem alumised padjakesed välja võtta ja kannatab edasi kuni 36kg-ni. Autosse kinnitub lihtsalt ja vöö pingutamine on ka loogiline ja lihtne.

Naine ka hakkama saab? Big Grin

Saab, isegi mu ema saab Smile
Vasta
#10
Ma isegi ei mäleta, mis äge bränd meil tagaistmel on, poes valides tundusid nad kõik suht ühesugused.
Nüüd, peale mitut kuud kasutamist võin ühe jama välja tuua- see faking rihmade pingutamine. Materjal on hulga pehmem kui tavalisel turvavööl ning läheb pingutades jube kergelt "sõlme". Või siis on need pilud, kust rihm läbi jookseb, liiga suured. Seda tasuks jälgida.
Kilosid, mis tooli kohta kirjutatud, ei maksa mingi abs.tõena võtta, see ikka lapsest kinni suuresti. Kui sisse mahub, on ok.
Vasta
#11
Meil on Tobi tool, minu meelest on vinks-vonks, pole häda midagi. Ise sees pole istund, mugavust oma kogemuse põhjal ei saa kirjeldada aga tundub, et väike tibi on rahul. Pingutuse süsteemis pole ka mumeelest midagi ületamatut, harjub.
Vasta
#12
rauntz Kirjutas:Meil on Tobi tool, minu meelest on vinks-vonks, pole häda midagi. Ise sees pole istund, mugavust oma kogemuse põhjal ei saa kirjeldada aga tundub, et väike tibi on rahul. Pingutuse süsteemis pole ka mumeelest midagi ületamatut, harjub.

Kas lähiajal Harjumaal liigud, et saaksime Sinule sobival ajal tooli koos oma tirtsukesega oma mersusse sobitada?
Vasta
#13
No Tallinnas olen iga päev, mis päev täpselt huvitaks? Endale sobiks kõige rohkem nädalavahetusel või siis peale 19-t tööpäeval.
Vasta
#14
Beebikeskuses muidu on lahked ja pädevad müüjad, kes lubavad toole ja vankreid ka autosse proovida... Osta vist sealt ei tasu, kuna netist ostes tavaliselt odavamad hinnad Tongue

Beebikeskus on Pärnu mnt-l Catweesi juures... Smile

Maxi-Cosit nad müüvad, ilmselt ka Tobi tooli.
Vasta
#15
Gold Kirjutas:Beebikeskuses muidu on lahked ja pädevad müüjad, kes lubavad toole ja vankreid ka autosse proovida... Osta vist sealt ei tasu, kuna netist ostes tavaliselt odavamad hinnad Tongue

Beebikeskus on Pärnu mnt-l Catweesi juures... Smile

Maxi-Cosit nad müüvad, ilmselt ka Tobi tooli.


Tänud, sealt me selle M.C. Tobi idee saimegi, kuid me ei olnud huvitatud närvilise müüja sagimisest niigi kitsas Tallinna parklas.
Hea on näha tooli kasutaja kogemusi ja saada nõuandeid, mida vist müüja oma paar korda tooli pakendist välja pakkides eriti pakkuda ei suuda  ;-)

Ning näib, et rauntz võimaldabki meie soovitud "rahumeelse" proovimise võimaluseIcon_smile
Vasta
#16
Tänud rauntzile, kes oli nõus oma tooli meile vaatamiseks ja  proovimiseks Jürisse kohale tooma.
Tool tundus enne nägemist juba hea ja nüüd proovides saime kinnitust, et on sobiv meile ja sobib kohe imehästi ka SELi tagaistmele ;-).
Sellise võiks meie tirstsule järgmiseks istumisekõrgenduseks ja turvamiseks ära osta.

Enne, kui poodi uhiuut räige juurdehindlusega tooli ostma läheme, küsiks, kas ehk siin foorumis on kedagi, kelle abiga tooli veidi soodsamalt kätte saaks.
Või on kellegil veel kõne all olev korralik tool miskipärast kasutamata seisma jäänud?

   

...sobib ju hästi rauntzi Tobi tooli SELi tagaistmel Icon_biggrin
Vasta
#17
Pole tänu väärt, rõõm oli kahepoolne, sai kodund välja korraks linnaloale Smile

See tool pole nii suures autos enne olnudki, uhke värk...
Vasta
#18
Kas keegi saab äkki aidata head tooli parema hinnaga kaubandusvõrgust kätte saada.
Abi oleks igati teretulnud!
Vasta
#19
Beebikeskusest vast 10% miinust saaks kätte... Midagi siukest oli visa kuldsega. Suurema allahindluse jaoks vist tuttavaid poetöötajate hulgas vaja...
Vasta
#20
Tool ostetud ja ongi nii hea, kui esialgu tundub. Tirtsule mitte ie meeldinud selles vaid ainult istuda vaid ka selles sõita. Nii palju oli ju kõrgelt vaadata ja veel sõidusuunas :-)

   

...ning ka esimene magamine sujus vaatamat päikesevalgusele väga hästi

   
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kumb siis on, kas 59kw või 65kw Lepz 11 1,158 04-12-2021, 03:33 PM
Viimane postitus: Lepz
  Kas kellegil on maanteeametis mõnda asjalikku ja mõistlikku tuttavat ametnikku? Werewolf 10 8,399 14-06-2019, 11:49 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Kas keegi klubi rallikat saaks see nädal vedada Sõjamäelt Tondile indrek 1 2,380 09-05-2018, 03:22 PM
Viimane postitus: indrek
  Kas nüüd on siis lõplikult MB pensionäri auto kes sõita ei oska? marek 25 15,175 05-02-2018, 06:35 AM
Viimane postitus: .Alar.
Question Kas keegi paigaldab elektrilist toonkilet? SGM 2 3,581 13-01-2016, 01:33 PM
Viimane postitus: SGM
  K: Kas kellegil on laenata OBD 2 veakoodi lugejat? kentq 0 1,843 17-09-2015, 12:49 PM
Viimane postitus: kentq
  kas keegi teab sellest autost midagi apaal 3 4,121 23-05-2014, 03:31 PM
Viimane postitus: Lahekas
  Poleerimine Madara autopesulas Madara 33/5-kas usaldusväärne koht? nostromo 4 6,683 16-05-2014, 10:47 AM
Viimane postitus: berg
  Kas keegi tea, kes pakub liivapritsi teenuseid? Rolz 13 13,255 17-04-2014, 11:39 AM
Viimane postitus: Gandiline
  K:Kas keegi tunneb kedagi,kes tegeleb Boschi tööriistade müügi või maaletoomisega? Muhulane 5 5,457 21-02-2014, 11:52 AM
Viimane postitus: Muhulane



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne