Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kellesse/ millesse sa usud ja keda kummardad?
#21
töötu pole minagi lihtsalt tööd ei ole nii palju kui varem Tongue
Vasta
#22
....  ehh ...vaatan hea teema läheb rappa Icon_biggrin aga lisaks paar  rida siis n.ö. usuteemal .
Usun ,et ma ei eksi  (näed isegi tavaelus kasutame seda sõna suht palju) kui igayks midagi ja kedagi usub .
1. Usk endasse -  keegi kunagi kirjutas midagi taolist " kui usud ,et sa saad millegiga hakkama -siis sul on õigus , kui usud et mitte - siis sul samuti õigus"
Loogiline , lihtne ... ning ysna tabav .
2. Usk Inimesse - ehk siis see usk mida samuti kasutad igapäevaselt omi asju ajades . Omavahelised suhted ja nendenajal pystipandud elu . Kui  saad arvestada kellegagi kes alt ei vea ei löö see usk kõikuma ...kui mitte siis valid teised kellesse rohkem uskuda
3. Usk Kõigevägemasse - Jumal mitme nimega ...olgu ta mistahes religioonikuuluv . Sellega on nii nagu on , kui usk on hakanud kahe eelmise punktiosas sedavõrd kõikuma on siiski vaja kuhugi uskuda ...siis ekvivalent kaldub religioonikasuks ... mõnel rohkem mõnel vähem .
4. Usk Asjadesse ja situatsioonidesse/kombinatsioonidesse - see on justnagu vanarahvateemadest tulenev . Kuhugi torgatud nööpnõel , pihlakaoks mis  jäetud armatuurile/ukselävele , hobuseraud ,amulett jne . Isegi must kass kes oskab minna üle tee "valel" ajal "vales" kohas toob mõnele paanikahoo.
Number "13" ei hakka parem rääkimagi ... markanceim lugu Moskvas mida nägin ,soliidne Businescentr Bokrationovski tänaval . Uus edev ülirangete turvameetmetega turvatud 30korruseline hooneke kus puudus 13-nes korrus ..Eusa_pray .. kord märkasin ka seda ,et lennukis puudus 13-nes rida kui selline  .  Siin oskan vaid öelda ... mida rohkem kardad seda rohkem kutsud "olukorda" ligi .
Tegelikult on Inimene tugevasti iseendaseatud piiridest piiratud ning läbi selle oskab ta kas siis tahtlikult või tahtmata  endale  situatsioone "leida" .
... sellest teemast võiks kirjutada pikalt ja arendada teooriaid  ..mis kedagi on aitamas .. või läbi elatud  kuid ... tähtsaim on mitte kaotada usku headusesse ja inimestesse ning olla positiivsed ... põhjust ju on Icon_biggrin
Vasta
#23
Karl Kirjutas:Stopp,ma pole töötu, tead seda isegi. Icon_cool
no põhimõtteliselt oled, tööl ju ei käi. riiginöörija. Badgrin
Vasta
#24
marek Kirjutas:
Karl Kirjutas:Stopp,ma pole töötu, tead seda isegi. Icon_cool
no põhimõtteliselt oled, tööl ju ei käi. riiginöörija. Badgrin

Vaata, mina olen aastaid selle eest truult maksnud, et haige ausalt ja raha eest olla, sinu kohta seda vist päris öelda ei saa. Badgrin
Vasta
#25
Mina usun seda, et probleemidel on komme laheneda "iseenesest".
Vasta
#26
ma pean ennast ise ebajumalaks... seetõttu usun iseendasse ja olen ise oma õnne valaja ja saatuse sepp.
samuti on mu w203 tsipa kiirem, kui kõik teised... mitte veenvalt, aga täpselt nii palju kui vaja.
Vasta
#27
        Olen omanud erinevaid Mercedeseid aga siiski kummardan W123 ja C123 kere mudeleid. Ilmselt on selle taga peidus minu esmane kokkupuude just W123 Mercedesega.
Vasta
#28
Uuendasin natuke palvenurka, sest patud vaja hingelt ära saada...kas nüüd kõik said, kuid kergem ehk ikka olla

[Pilt: 2a4247e1f09b.jpg]

Pildi kvaliteet kehv, mobla ja hämar tuba ei sobi teps mitte kokku. Kuid see polegi ju määrav, tähtis on usk ja kiindumus
kolmeharulisse.

P.S. Nüüd lõi nagu selge välk taevast teadmine, et miks just MB hinges, nimelt mu onu esimese naise nimi oli Mercedes Raidma Icon_lolIcon_lol Seda kohe päris tõsiselt.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#29
(13-05-2010, 06:28 PM)Karl Kirjutas: P.S. Nüüd lõi nagu selge välk taevast teadmine, et miks just MB hinges, nimelt mu onu esimese naise nimi oli Mercedes Raidma Icon_lolIcon_lol Seda kohe päris tõsiselt.

Oli sul onu naisega siis midagi tõsist mis siiani hinge kraabib? Smirk
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#30
Ehhh, ma olin siis ikka päris poisike, 6-7 aastane Badgrin Kuid eks igaüks mõtleb oma rikutuse astmelt ja teades/tundes sind....

[Pilt: thumbheadshakecq9.gif]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#31
Eestlased pidid kõige "uskumatum" rahvas olema, paganad. Kuulavad Metsatölli ja joovad õlutIcon_lol
Vasta
#32
(29-04-2009, 10:54 PM)Karl Kirjutas: Mina olen veendunud ateist olnud enamus oma elu


Abtiss küsitles kloostrikooli kasvandikke: "Mida sina, Margarita, pärast lõpetamist teed?" "Mina hakkan nunnaks." "Jumal õnnistagu sind lapsuke. Aga sina, Katherine?" Lähen katoliiklikku ülikooli ja tahan omakorda lapsi kasvatada jumalakartlikus vaimus." "Väga kiiduväärt. Ja sina, Eileen?" Neiu lõi silmad maha ja sosistas: " Minust saab prostituut." Abtiss minestas. Kui teda oli toibutatud, nõudis ta: "Ütle uuesti!" "Minust saab prostituut." "Jumal tänatud!" lõi abtiss risti ette, "ma kuulsin ennist, et protestant!"

Ma usun sellese , et kui keegi mulle normaalse hinnaga stanget ei müü ,siis ma lähen bemari usku üle.
Vasta
#33
(13-05-2010, 08:14 PM)killer666 Kirjutas: Ma usun sellese , et kui keegi mulle normaalse hinnaga stanget ei müü ,siis ma lähen bemari usku üle.

Icon_lolIcon_lolIcon_lol

http://www.youtube.com/watch?v=VTwM1evA4_Q
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#34
[Pilt: CAR-CHURCH.JPG]
Kirikupapi ametiauto.
usuvahetuskuu , piiks-piiks ja bemm ruulib Tongue
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kus keda oled näind? eDiCk 3 2,729 13-10-2007, 11:12 PM
Viimane postitus: Cotkas



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne