Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w203 displei seotus soojade ilmade (päikesepaistega)
#1
Esmalt ma loodan, et teema pealkirjast on aru saada, millisesse suunda see teema edasi arenema hakkab.

Aga asjast endast:

Kui väljas paistab päike ja on tuulevarjus ca 15 kraadi sooja (salong on köetud ülesse nagu saun), siis muutub displei (spidomeetri all asetsev) tuhmiks, nii et osa teksti on raskesti väljaloetav. Külmema (võib olla ka soe aga reeglina ei ole siis päike paistnud) ilma korral seda asja ei ole.

Millest see võib tingitud olla? Ma küsin seepärast, et teada mis suunas edasi liikuda... mida lasta kontrollida ja millised variandid välistada.

Samal ajal, kui on see displei kala, esineb ka see kliima anomaalia (lülitab välja, panen mingi rezhiimi peale, ise lylitab varem sees ja toiminud rezhiimi peale) - nt 23 kraadi, AUTO. Lülitan näiteks, et puhuks jalgadele ja 21 kraadi, siis ta mingi aja pärast lülitab 23C, AUTO peale tagasi. Väidetavalt on kliima andur läbi. See aga selleks, seos on siin see ainuke, et kui displei on tuhm, on ka kliimaga see anomaalia.

Ma kuidagi ei taha uskuda, et need omavahel kuidagi seotud oleks, aga äkki on nii, et mingisugused andurid, k.a kliima andur ja mingisugune muu jubin, mis seda displeid opereerib lähevad päikese käes lolliks... ? On keegi sellise asjaga varem kokku puutunud. Tsirkulatsioonipump läheb kohe vahetusse (pole külge pannud) ja ka see andur, kui kliimaga on ka päikese käes korras, kui auto on "üles köetud" aga esineb displeiga (ma ei arva, et pumba ja anduri vahetamine displeid mõjutab, aga need on vaja vahetada anyway, see peaks lahendama kliimaga mure) endiselt jama, siis mida soovitate järgmisena kontrollida? Silberisse vms kohe nagu ronima ei hakka, sest praegu on valdavalt külm ja probleem niivõrd ei häiri, kui on aga suvi ja koguaeg selline jama, siis nagu hakkab häirima... sestap uurin siin teilt, äkki teate kohe midagi soovitada ja hoian oma närve ja aega selle arvelt kokku, et erinevates kohtades tiirutan ja probleemile lahendust otsin.

Sai pikk jutt aga tore on, kui läbi viitsite lugeda.

Joss
Vasta
#2
Ok - küsime siis nii. Displei on tuhm (osa tekstist selgem, teine tuhmim), aga ainult sooja ilmaga ja päikese käes. Milles võib olla viga? Displeis endas või millegis muus (küsin sest praeguse ilmaga on ta nii selge, kui veel olla saab, see tähendab, et ta on võimeline 100%-liselt töötama - seega äkki mingi muu tegur häirib seda displeid)? Kui palju võiks maksta uus displei?
Vasta
#3
Üldiselt on see displei viga ja pole eraldi saada MB varuosana. Kui on kellelgi nässu läinud KOMBIINSTRUMENT(maakeelis kella plokk) siis sealt saaksid korras asja maha kruvida. Seda viga on teistelgi esinenud ja nii on ravi sanud. uus maksab Ca 12-15000 eek
EBAY-s vast vähem -->250 euri
Vasta
#4
aega läks aga asja sai.. aga tänud!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne