Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB E270CDi 2003a. W211. Käigukast?
#21
Tere kõigile!
1. to wdb240, ole hea, loe palun mu esimese postituse. Vibrat praegu pole. Aga siis kui oli siis oli ta küll sellinne väga ebameeldiv, tõesti nagu mõni puks oli läbi.
2. to martiini, jah Märjamaa vennaga olen rääkinud/kirjeldanud.
Üldiselt on alati telefoni / interneti teel probleemi seletamine on suht jama. Sest ega minagi võib olla, et olen maha maganud mõnda väga olulise pisiasja.
Teen asjad ära. Siis annan ka siin teada, et kuidas läks. Aga see jääb ikka järgmisesse kuuse. Rasedus testi teen ehk järgmine nädal.
Esialgu siis VÄGA SUURED TÄNUD kõigile!!!
Vasta
#22
max07 Kirjutas:
R129 Kirjutas:Samas näiteks kui 1->2 vahetus on löögiga siis on hoopis vabajooksusidur katki ja loomulikult ei aita siis paljas pesu enam midagi.
Omal just sama mure, et esimeselt teisele vahetab löögiga, W seades vahetab ilusti, samas kui seisult(vaikselt sõites) järsult startida(kiirendada) on sealgi lööki tunda. Ega ei oska umbkaudset hinda vabajookusiduri probleemile öelda? Rasedustest ja õlivahetus uuel kuul plaanis, et siis teaks kõiksugu üllatustega arvestada.

Krt, nüüd siis selge, "rase" raisk. To R129, ega sa pesu süsteemi ära pole ostnud? oleks ka käpp pesule sell juhul.... Igaljuhul tellib uue radika ja üritab miskit veel päästa.
Vasta
#23
Tere jälle!
Vahepeal kirjutan mis toimub/toimus.
1. Silberis "rase" test näitas, et ongi rase. Väike kommentaar siia: tähendab - radika vahetus + turbo (hüdromuhv) + kasti siiski remo (pesu+kettade vahetus). Küsisin ka Silberis hinnapakumise - ca 37k Icon_eek Icon_twisted
Sain ka teada huvitava info, et kui auto on veidi uuem ja väiksema läbisõiduga, siis võib Silber taotleda saksa tehaselt 50% remost kinnimaksmist. Minu puhul see kahjuks ebaõnnestus - auto 06.2003 ls ca 129000.
2.Kuna auto sai otsitud ja soetatud labi sugulasi saksamaal, siis ka helistasin neile. Leiti mulle turbo ca 6500.- eest kasutatud kuid korras. Turbot kindlasti kontrollida nr. Mul kõik klappis. Löödi saksas mu VIN sisse ja andis sama turbol olevat koodi. Auto mille pealt võeti maha oli avarii teinud ja oli aasta 07.2003 ja mul 06.2003..Thumbsup Järgmine nädal toob tuttav rekamees ära.
3. Ostsin AutoSpetsialist -is Nisseni radika 3499.-
Vot sellised lood hetkel. Auto seisab ja hetkel ei sõida temaga.

Ei ole veel otsustanud kelle juurde kogu kraamiga minna kas Heigo juurde (tema poole ka pöördub kui vaja on Silber - nad ise kaste ei paranda) või siis Ilmari juurde.. hinna vahe on ca 3000.- Ilmari kasuks.
Äkki sellel kohal on kellelgi mingeid kogemusi?
Vasta
#24
Olen kuulnud Heigo kohta palju head! Ilmarist pole kuulnudki Smile
Vasta
#25
Enne seadme tellimist tahaks katsetada seda pesuainet - tellin selle lähipäevil saksast ära. Ilma puhastusseadmete on kogu protseduur üks ilmatuma suur lödistamine kuid ma usun et saab hakkama. Võtab küll rohkem aega ja roppe sõnu kuid glükoosi puhul võiks just nimme proovida seda. Kellel soovi võtku muga privas ühendust.
Kavatsen ka enda kasti kohe läbi pesta - 230 000 km ja ilmselt originaalõli annab tulemuseks jõnksuega vahetuse.
Vasta
#26
R129 Kirjutas:Enne seadme tellimist tahaks katsetada seda pesuainet - tellin selle lähipäevil saksast ära. Ilma puhastusseadmete on kogu protseduur üks ilmatuma suur lödistamine kuid ma usun et saab hakkama. Võtab küll rohkem aega ja roppe sõnu kuid glükoosi puhul võiks just nimme proovida seda. Kellel soovi võtku muga privas ühendust.
Kavatsen ka enda kasti kohe läbi pesta - 230 000 km ja ilmselt originaalõli annab tulemuseks jõnksuega vahetuse.

mul on 190 000 ls, uus õli kastis sees aga 1-2 vahetus on napi gaasiga vahel jõnksuga. soovitaksid ka kasti pesta?
Vasta
#27
Sai ka täna vähe mäkerdatud ja kasti õli + filter vahetadud. Õli oli konkreetselt süsi must ja õlipanni põhjas paras ollus juba. Sai niipalju kui võimalik ära puhastatud ja uus õli sisse, hetkel igaljuhul miskit ei muutunud.... Doubt 1-2 vahetus endiselt löögiga ja kohalt start löögiga. Igaljuhul plaanib vist korra veel õli vahetada ja atapsioonid üle vaadata...., kui siis ka ei aita siis arvatavasti kasti remont....f... .
Vasta
#28
max07 Kirjutas:Sai ka täna vähe mäkerdatud ja kasti õli + filter vahetadud. Õli oli konkreetselt süsi must ja õlipanni põhjas paras ollus juba. Sai niipalju kui võimalik ära puhastatud ja uus õli sisse, hetkel igaljuhul miskit ei muutunud.... Doubt 1-2 vahetus endiselt löögiga ja kohalt start löögiga. Igaljuhul plaanib vist korra veel õli vahetada ja atapsioonid üle vaadata...., kui siis ka ei aita siis arvatavasti kasti remont....f... .

Tere, noh kui juba tegelikult selge, et auto on "rase" ega ainult kasti remost ja pesust ei piisa. Kogu jama on ju siiski alanud radikast- tosool imbus sisse. Seega radika vahetus on igal juhul. Crybaby
Vasta
#29
Guess Kirjutas:Tere, noh kui juba tegelikult selge, et auto on "rase" ega ainult kasti remost ja pesust ei piisa. Kogu jama on ju siiski alanud radikast- tosool imbus sisse. Seega radika vahetus on igal juhul. Crybaby
Radikas vahetatud ja sellekohta ka teema Tehnilise all.
Vasta
#30
max07 Kirjutas:Sai ka täna vähe mäkerdatud ja kasti õli + filter vahetadud. Õli oli konkreetselt süsi must ja õlipanni põhjas paras ollus juba. Sai niipalju kui võimalik ära puhastatud ja uus õli sisse, hetkel igaljuhul miskit ei muutunud.... Doubt 1-2 vahetus endiselt löögiga ja kohalt start löögiga. Igaljuhul plaanib vist korra veel õli vahetada ja atapsioonid üle vaadata...., kui siis ka ei aita siis arvatavasti kasti remont....f... .

Üks koer ongi sinna maetud, et tavalise kasti õli vahetusega saab natukene üle 50% õlist vahetatud. Muu jama ja ollus jääb ikka sisse pidama. See süsteem millega mina teha plaanin peaks ca 95-97 % välja. Lisaks ka spetsiaalse pesuainega loputus - see mõjub ikka hästi kastile kui see kogu ollus saab lahti leotatud.

Nüanss on ka veel õlis ja õlis. Kunagine soovitus 236.10 on nüüdseks üldse maha maetud. Järgmine MB soovitus 236.12 on ka tänaseks "lepingu lõpetanud". Nüüd lubab MB AINULT 7 käiguliste õlisid viiestele 722.6 (tagasillaga vedu) kastidesse panna - see on kvalitedinumbriga 236.14.
Vasta
#31
R129 Kirjutas:Nüanss on ka veel õlis ja õlis. Kunagine soovitus 236.10 on nüüdseks üldse maha maetud. Järgmine MB soovitus 236.12 on ka tänaseks "lepingu lõpetanud". Nüüd lubab MB AINULT 7 käiguliste õlisid viiestele 722.6 (tagasillaga vedu) kastidesse panna - see on kvalitedinumbriga 236.14.
tead põhjustest midagi täpsemalt ka?
Vasta
#32
Otseselt kellegi spetsialistiga rääkinud pole - kuid niipalju kui kuskilt tilkunud on, siis üks teema oli tihendi sõbralikkus ja teiseks parem temperatuuri taluvus.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W211 srs marekktt83 0 89 27-03-2024, 10:11 PM
Viimane postitus: marekktt83
  w124 om606 käigukast/sidur eenupeenu 3 281 26-02-2024, 02:03 PM
Viimane postitus: eenupeenu
  W211 hen1 1 268 16-12-2023, 12:48 AM
Viimane postitus: margojmi
  W211 Lisasoojendi/webasto/aux. heater difred 4 269 22-11-2023, 10:49 PM
Viimane postitus: jsv
  W211 hen1 1 344 30-10-2023, 06:27 PM
Viimane postitus: hen1
  Mercedes W211 2004 hen1 1 289 27-10-2023, 09:44 PM
Viimane postitus: hen1
  W213 E220D 2017a käigukast viskab neutraalile qwhite 14 737 30-09-2023, 07:06 AM
Viimane postitus: qwhite
  W211 aku saab tühjaks gert212 2 417 26-09-2023, 09:37 PM
Viimane postitus: Manifesto
  Mercedes e500 w211 hen1 12 699 24-08-2023, 11:18 AM
Viimane postitus: hen1
  W211 raadio jaapani lainepikkusel Ahti123 0 250 13-08-2023, 07:35 PM
Viimane postitus: Ahti123



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne