Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saab Mercedes-Benz vastu või ei
#41
Ardo Kirjutas:1. Istmed on saam 9000 etemad kui siiani mis tahes W140 ma seda näinud olen ja miks on see nii?

1.2 Istmed on pehmemad ning sõidumõnu jagub ka kruusateedel.
2.1 Mõõda kruusa lastes on see auto nagu tank, midagi ei kolise ega nagise.
4. Meeletult meeldis ka suur Pardatsokk.. sinna sai rahumeeli sisse visata 2 1.5L Gin õlut ja lisaks veel muud pidi-padi. MB-l mahtus mul ainult 5-7 CD-d natuke salfakaid ja pakk nätsu :S

Muidugi ma nõustun, et MB on kindlasti väga 5+ masin aga tasuks ikka silmad lahti hoida seda ümber ringi on teisigi väga häid masinaid ja enda imestuseks võid vahest leida ka mõne mis ületab ka sinu Mercedes-Benz.


1.2 ja 2.1 Usud, kruusateedel rallimiseks on märksa asjalikumaid masinaid olemas, kui 9000
4. A minu 32-e pardakasse mahub 2 liitrist Double Bocki ja 1 President 10, 2liitrine. Lisaks veel 2 meie mehe kassetti.

Muidugi on minu mersust paremaid autosid olemas, nt uus c63 amg.
Vasta
#42
Eks neid teisi masinaid ole loomulikult, mis esinduslikud on: Bentley, Rolls, Jaguar ja vb mõni inglise kõrgklass, mis hetkel ei meenu Badgrin

USA rauast on mul ammune unistus Viper GTS 1gen, mis on ka siiani rohkem kui lihtsalt esmaemotsioon, mille poole püüdlen, näedsa pole ka MB. Kvaliteet on suht kehva (salong plastist jne), aga sel autol on hoopis teistmoodi karakteristika, tehnika huvilised teavad, mis on just see auto eriline, mõneti ka disain.

Ardo, su gin`i ja õllepudelite vedamine kruusal hakkab juba üle viskama, selline jutt sobiks rohkem SR`i foorumisse kõvatamiseks. Kas see ideaalbuumer, mida sa mainisid on E36 kerega saan? No offence, aga isegi E30 oli minu meelest vähe paremini õnnestunud baierlane, kui E36, seda siis koostekvaliteedilt. Ma ei saagi siinkohal aru, mida sa selles hindasid? Ok, mootor on juba veidi näpitud tehasepoolt võimsamaks, sest nokatsid sellega ise pahatihti tulemuslikult hakkama ei saa, kuid muu osa on küll kahtlase väärtusega ja mõttetult kõrgele haibitud.
Vasta
#43
Saab Mercedes'e vastu- hmm....EI! Sama hea kui võrrelda siga ja kägu.
Vasta
#44
God kopp ees juba sellest rullnokaks tembeldamisest. Lihtsalt siiani minu autode lühi kokkuvõte mis on muutnud minu arvanust palju!

1. zigulii 06 (kuradi ront ja lõppes sellega, et keset karjääri kiilus rooli karp kinni ja panin matsu! ennem oli auto teinud renoveerimise, masin oli pulkadeks laiali, värvitu üle vahetati juhtmestikk jne jne..)
2. Vauxhall (ameerika oopel) Igavene pann oli aga liikus alati. Käivitamiseks võtsime küünlad maha ja tegime topkat Big Grin
2. MB C220 92a.. mugav aga krt kus alles jõi kütet[15L 100km :S]... kuna polnud raha korralikke kumma osta siis sai väike kõks tehtud ja masin maha müüdud.
3. BMW 89a 524 Diisel (jõudu oli, minekut ka nagu. Väga öko aga sõidumugavus oli katastroofiline. Ainult gaasiga mängimine hoidis inimese tunnet sees!)
4. Mazda 626 98a (öko aga kuradi saan jõi õli ja minek oli olematu. Pöörde raadius väga kehv ja häiris kuna olin MB hea pööramisega ära harjunud)
5. BMW 328 E36 96a. Võtke seda masinat kuidas tahate aga elu parimad ajad läksid selle auto roolis. Midagi ei lagunenud, õli ei võtnud ja SR avapeol said uued 330 sahtlisse nii, et kolises. Ainus auto mida maha müüies oli ligi 2 nädalat siuke tunne nagu naise oleks hüljanud(kunagi ostan selel veel tagasi!)
6. MB E320 4 matic. Liikus hästi aga 4 matic oli täielik pettumus MB 4 vedu on minu jaoks täielik NALI! kahjuks ennem ostmist seda ei teadnud. AA jah Lagunes nagu ront. Sai tehtud üüratud remondid ja siis maha müüdud. Enam W210 küll ei osta äkki mõne vanema cupe Mercedes-Benz .. MB olu küll hea ja mugav aga miskit jäi sellel W210 puudu.. kuidagi mage masin oli.
7. Saab 9000 2.3 turbo 91a ... ostsin küll ainult ajutiseks liikumiseks aga peale paari kuud olin autoga siga rahul. Kusjuures apsoluutselt kõik lisad töötasid kogu elektri süsteem on 5+.
8. Hunday cupi 2001 andsin õele kuna see kumer plastik oli minu jaoks ikka rõve naisteks ja ma ei suutnud seda seedida.
9. 98a Audi A4 1.9 TDI. Mootor oli hea aga esisild lagunes nii tihti et mõtlesin juba auto põlema panna. Korra läks ka süüde paigast ags selle põhjustas, eelmise omaniku pervertsus kes rihma vahetusel hoidis raha kokku ja jättis rullikud vahetamata. auto suitses siis nagu aurusaun aga edasi ei liikunud lõppuks üldse.(jumal tänatud, et sistast lahti sain.. iga kuu lagunes mingi jupp sillast :S)

Tabel ei ole ajaloolises järjekorras ja kindlasti on siit ka midagi välja jäänud.

Näited Gin jne tõin selleks, et demonstreerida saabi ruumikust. Lisaks võiks mainida, et saabi läbisõit oli üle 360. Mina seal midagi ei remontinud ega vahetanud(ennem omas seda autot minu isa ja tal seisis see enamus ajast niisama.. vahest vedas saabiga prügi kuna sinna mahtus tohutult kaami sisse!) ja ma tahaks näha 91 a mersut millel kõik lisad korralikult töötavad. On nagu täidsa tavaline, et istme sooendused ammu ei funka . lisaks veel el aknad jne jne...
Ja kurat ei tule mind rullnokaks tembeldama! kiidan E36 328-t ja Saab 9000 selleks, et need on mul olnud ainsad 2 tõsiselt töökindlat head masinat, lihtne ja loogiline.
Vasta
#45
Ma ei saa aru miks iga kord ajatakse mingit Mercedes-Benz USKU meile peale ning samal ajal võrreldakse luksusautode koorekihi ülemist otsa keskpäraste niiöelda parimate poegadega. Mercedes-Benz usust ja otsaette kirjutamisest võiks ehk siis rääkida kui võrrelda näiteks seitsmendat, A8, Lexust vms selle ala masinaid S kerega ning kui siinne rahvas tuimalt ilma põhjendamata MB ülistaks. Ja pane tähele ma räägin ilma põhjenduseta ülistamisest. Siia alla ei käi näiteks MB rahva argument, et kiiresti kurvi läbimine ei ole etem kui rahulik kulgemine (loe sõidumugavus on MUGAVUS) ja näiteks see on üks põhjus miks E klassi võibolla osa meist paremaks peavad kui BMW 5 seeriat.

Ma olen kindel, et 9000 on hea auto, aga samaaegse S klassiga pole teda vist väga mõtekas võrdlema hakata, eesmärgiga niiöelda võitjat selgitada. Ardo ma ausalt et saa su "argumentidest" aru: kruusa teel ei nagise - ütle kas KORRALIK 140 kere nagiseb sul kuskil kruusa teel sõites?????; sõidumõnu jagus ka kruusa teel - mida sa selle all mõtled, kas seda, et 140 kaotaks võistluse kuna temaga ei ole nii lihtne powerslide teha???
Ja lõpus tood PLUSSINA välja 9000 viletsa varuosa saadavuse????? Ma tõesti ei saa enam aru.

Rääkides pagasniku suurusest - 140 omasse mahub ikka mitu laipa ilmselt sisse. Kui tahad pesumasinat vedama hakata, siis oleks see lihtsalt lollus mitte selle auto miinus krt!
Pardatsoki võrdlemine - ilmselt perekooli teema juba.

Ja armatuuri võrdlus - alguses oli Mercedes-Benz dinosaurus ja nüüd äkki on Saabi armatuur vanamoodne.
Iseenesest mulle meeldib vaielda ja oma seisukohti arugmentidega põhjendada, aga kergelt häirima hakkab kui vastaspool pigistab silmad kibedusest kinni ja ütleb OI NEED VIINAMARJAD ON IKKA NII MAGUSAD.
Vasta
#46
Ardo Kirjutas:vahest vedas saabiga prügi
Eusa_dohIcon_lol
nuh jah.....vedas prügi....salongis väää?
Vasta
#47
R129 Kirjutas:Ja lõpus tood PLUSSINA välja 9000 viletsa varuosa saadavuse????? Ma tõesti ei saa enam aru.

Emm kui kirud loe uuesti siis märkad , et algas see uuelt realt uue lausega MIINUSEKS!
seega tõin selle välja kui miinuse ja ka armatuur on miinus.
Ja perekooli teemad on mulle ka eluliselt tähtsad kuna oman ka peret.
Samas autos on mul alati kaasal palju nodi, trennide joogid taskulambid ja tootsi taskud mis vaja autosse tühjaks teha. Seega asi vajaduses/praktilisuses ja minu maitse oleks ennem korralik saab 9000 kui ront W140 (mille diisel versioonid on minu silmis kergelt 2 korda üle hinnatud!)
Kui saaks korraliku W140 sama hinnaga mis saab 9000 või siis 10-20k kallimalt siis võtaks jah MB aga mingi 2 või 3 korda see W140 nüüd küll ettem ei ole vähemalt minu silmis ja see on minu isiklikk arvamus. Ja ma ei tee siin MB-d maha ka ka siin on kindlasti inimesi kes näiteks PM. ei hakka omale kunagi oopelit ostma. Mis siis kui oopel teeks ükspäev parema auto kui MB aga ikka naad seda ei ostaks. uhkus ja prestiis ei lubaks. Tean ka samasuguseid BMW nokkasid kes vaatavad kõigele mis pole BMW ülevalt alla.

Prügi vedas Pagasnikus kuna see oli suur ja avanes kui luukpära mis tegi suurte kottide vedamise äärmiselt mugavaks. Kindlasti oleks seeläbi ka laipade paigaldamine ettem kui tavalise pagasniku luugiga sedaan kerega autos. kahjuks selliseid saab enam ei tooda uus 9-5 on kohati pettumus.
Vasta
#48
Ardo Kirjutas:ma tahaks näha 91 a mersut millel kõik lisad korralikult töötavad

Tule tutvu minu SL-iga (90 aasta). Kõik asjad töötavad mis autol küljes. Ja neid asju on täpselt x korda rohkem kui saabil ilmselt. Läbisõit on üle 200 tuhande ja auto ei olnud üldsegi hästi hoitud kui ostsin.

Ardo Kirjutas:Seega asi vajaduses/praktilisuses ja minu maitse oleks ennem korralik saab 9000 kui ront W140
Ilmselt siia see koer maetud ongi.

SÕitev sapakas on ka etem kui seisev Maybach kui näiteks vaja poodi õlle järgi minna.
Vasta
#49
R129 Kirjutas:Ilmselt siia see koer maetud ongi.

SÕitev sapakas on ka etem kui seisev Maybach kui näiteks vaja poodi õlle järgi minna.

Ilmselt .. ThumbsupIcon_lol
Vasta
#50
Ja Vauxhall on Brittide GM, mitte USA (seal on Pontiac).

Maitse üle pole mõtet vaielda. Kui meeldib Saab või pemm, siis las ta olla. Aga ajada mingit jura, et MB on ikka ülehinnatud vms, siis võtab küll sõnatuks.

Jürgeni sapaka näide oli 5+, ja täpselt nii ongi.

Korraliku 9000 Saabi võid osta 40k eest, korraliku W140 saab aga 150k+ eest. Ja loomulikult kui sa võrdled 40-50k W140 ja 40k Saabi, siis paraku W140 on küll vist varuosapill ja ei tekita eriti võrdlusmomenti.
Vasta
#51
hents99 Kirjutas:Ja Vauxhall on Brittide GM, mitte USA (seal on Pontiac).

Maitse üle pole mõtet vaielda. Kui meeldib Saab või pemm, siis las ta olla. Aga ajada mingit jura, et MB on ikka ülehinnatud vms, siis võtab küll sõnatuks.

Jürgeni sapaka näide oli 5+, ja täpselt nii ongi.

Korraliku 9000 Saabi võid osta 40k eest, korraliku W140 saab aga 150k+ eest. Ja loomulikult kui sa võrdled 40-50k W140 ja 40k Saabi, siis paraku W140 on küll vist varuosapill ja ei tekita eriti võrdlusmomenti.

Saab või bemm pole maitse pigem on just saab 9000 ja bemm 328 E36 ennast minu silmis tõestanud(vastupidav ja mõnu omaette!). MB on tõestanud ennast mugavuselt aga kahjuks mitte vastupidavuselt suured remondid on ikka siukesed summad, et hea kui kuu lõppus jääb piisavalt raha kätte, et säästu marketis 4 m paela saaks osta.

MB ülehindamine võib võtta sõnatuks aga ma ei tea kui paljud ostaksid W140 150000 eest kui sama raha eest saaks tutika väikeauto või siis sarnase suure masina muu tootja oma ligi 4 korda odavamalt mille ülelpidamis kulud oleks ka ca 4-5 korda odavam. Ja see on minu arvamus ei pruugi ühilduda nendega kes siin 30-50k kuus palka saavad ja neil pole see arvestatav raha.
Vasta
#52
Õige, kes ostaks? Ostab see, kes jõuab, ja jõuab edaspidi ka hooldada. Tahad sa võrrelda tutikat Daciat ja kasutatud W140 ?
Edit: Ja peab lugu mugavusest/luksusest, mitte ainuüksi aastanumbrist ja läbisõidust nagu enamus. Peaks mingi testi korraldama enne kui hilja pole. Ostma nt 1998a W140 sama hinnaga, mis maksab uus Dacia - vaataks 5-10a pärast, mis neist on saanud, millised on jääkväärtused....

Ma pole varem välja öelnud, aga sa ei jäta ka muud valikut: Väiksema mootoriga W210 pole just teab, mis hea auto ka. Asi ongi selles, et sa pole omanud midagi head, samas kritiseerid hoolega.
Nii palju kui ma kokku puutunud olen (näind, proovind, kuulnud), siis W210 on üks ebaõnnestunumaid MB`sid üldse. Aga mis parata, hind paneb ka asja paika. Proovi korralikku W124`ja või W211`te kui E-klass meeldib.
Vasta
#53
Teeks siis hea võrdluse, et inimesed minu vajadusi või siis arvamust mõistaks.

Ütleme, et sinu vajadused/võimalused on:
1. Suur auto kuna omad väikest peret ja mida rohkem ruumi seda parem.
2. Auto ülalpidamis kulud ei tohiks väga kirvega selga virutada kuna sul on veel vaja maksta enda hobide eest(langevarju üpped, trennid võistlused ..jne) ning mõelda ka enda perele. Eeldame, et sa teenid nii 15k kuus ja ei ole soome/rootsi ehitaja kes saab 50k kuus ja teeb nv. 1000 takso arveid ning maksab 2000-10.000 telefoni arveid EKS!!!

Mille sa valiksid?
variant 1 Saab 9000 93a 93a ja hind ka ainult 19.999 EEK! tundub normaalne ja selel raha eest mugavust rohkem kui KÜLL!

variant 2 MB W140 93a ka nahk sisu aga hind juba 89.000

Kindlasti kellel raha puu kasvab seljas võtaks Mercedes-Benz aga kas see Mercedes-Benz on siis ligi 4 korda parem üle 4 korra enam raha väärt? Kas ta on 4 korda mugavam, vastupidavam ja odavam üleval pidada?
Pakkun, et reaalselt on MB 3 kord ilusam(loe stiilsem), 1.5- 2 korda mugavam ja 3 kord lisade rikkam.
Seega MB on keskmiselt 2.1 korda parem ja MB hind võiks olla sama aasta puhul siis ainult 40.000 ja 40.000 eest ostaks kindlasti MB W140 aga 90.000 eest mis iganes muu ning kasvõi saabi ja aastane sääst oleks nii suur, et iga aasta võiks minna taisse puhkama.

Mis arvate. Õelge oma valik ja põhjendused peavad põhinema faktidele. Jutt et MB on parem aga ka milles ja ka on 4.2 korda, et õigustaks ka hinda ja kvalikteeti?

Ootan huviga arvamusi.
Vasta
#54
W124 Kupee meeldib hirmsasti ja kui leian ühe korraliku! TÕeliselt korraliku Bens /must/cupee alates 3.2 Siis ostan selle kohe ära!
Vasta
#55
Ardo Kirjutas:Kuna siin oma MB jüngreid liiga palju kes pimesi vastu sõdivad siis ütlen omalt poolt saab 9000 plussid mis minu jaoks on pea ümberlükkamatud seni kuni keegi pole tõestanud vastupidist. Samas lahe, et olen suutnud terve foorumi jälle kihevile ajada Eusa_dance
1. Istmed on saam 9000 etemad kui siiani mis tahes W140 ma seda näinud olen ja miks on see nii?
1.1 Nahk, on pressitud ja tugevam.
1.2 Istmed on pehmemad ning sõidumõnu jagub ka kruusateedel.

2. Vastupidavus. Kindlasti on ka palju häid MB-sid aga isiklik kogemus Saabiga oli väga positiivne ainus millega võiks paraleere tõmmata on 96a 328 buumer.
2.1 Mõõda kruusa lastes on see auto nagu tank, midagi ei kolise ega nagise.
2.2 Varuosasid oli suht raske saada kuna pärnumaal neil esindust pole ja romulates ka miskipärast eriti saab 9000 ei ole!

3. Eriti jumaldasin sedaan kere luukpära pagasniku luuki. Mega hea oli sinna kogu kraam visata ilma, et peaks muretsema kas mahub pagasniku avast sisse või mitte. (kahjuks uuematel saab 9.5 seda pole ;((

4. Meeletult meeldis ka suur Pardatsokk.. sinna sai rahumeeli sisse visata 2 1.5L Gin õlut ja lisaks veel muud pidi-padi. MB-l mahtus mul ainult 5-7 CD-d natuke salfakaid ja pakk nätsu :S

Miinusteks võiks lugeda siis jah armatuuri ja vanamoodsa välimuse ja lookulikult ei ole saab nii prestiisikas masin nagu MB ja seda veel eriti MB klubis. Kindlasti saaks me selle üle klubi grill õhtul väidelda.

Muidugi ma nõustun, et MB on kindlasti väga 5+ masin aga tasuks ikka silmad lahti hoida seda ümber ringi on teisigi väga häid masinaid ja enda imestuseks võid vahest leida ka mõne mis ületab ka sinu Mercedes-Benz.


Mitte ükski sinu väide ei veennud mind!
Olen ise sõitnud saab 9000-ga ja ainuke asi mis ma ta kohta üldse saan öelda: emotsioonivaba auto!

Teiseks pean ütlema et, dzentelmeni autol ei ole mitte pardatsokk (kuhu mahub sisse 1.5 L ginni) vaid ikka kindalaegas. Õlled, ginnid jms. mahuvad pagasiruumi külmikusse.
Ps! see Saab millega mul õnnestus sõita mõnda aega oli vähe sõitnud kuid hoolimata sellest auto nagises ja oli teel ebakonkreetne!
Vasta
#56
Ardo Kirjutas:
R129 Kirjutas:Ja lõpus tood PLUSSINA välja 9000 viletsa varuosa saadavuse????? Ma tõesti ei saa enam aru.

Emm kui kirud  loe uuesti siis märkad , et algas see uuelt realt uue lausega MIINUSEKS!
seega tõin selle välja kui miinuse ja ka armatuur on miinus.
Ja perekooli teemad on mulle ka eluliselt tähtsad kuna oman ka peret.
Samas autos on mul alati kaasal palju nodi, trennide joogid taskulambid ja tootsi taskud mis vaja autosse tühjaks teha. Seega asi vajaduses/praktilisuses ja minu maitse oleks ennem korralik saab 9000 kui ront W140 (mille diisel versioonid on minu silmis kergelt 2 korda üle hinnatud!)
Kui saaks korraliku W140 sama hinnaga mis saab 9000 või siis 10-20k kallimalt siis võtaks jah MB aga mingi 2 või 3 korda see W140 nüüd küll ettem ei ole vähemalt minu silmis ja see on minu isiklikk arvamus. Ja ma ei tee siin MB-d maha ka ka siin on kindlasti inimesi kes näiteks PM. ei hakka omale kunagi oopelit ostma. Mis siis kui oopel teeks ükspäev parema auto kui MB aga ikka naad seda ei ostaks. uhkus ja prestiis ei lubaks. Tean ka samasuguseid BMW nokkasid kes vaatavad kõigele mis pole BMW ülevalt alla.

Prügi vedas Pagasnikus kuna see oli suur ja avanes kui luukpära mis tegi suurte kottide vedamise äärmiselt mugavaks. Kindlasti oleks seeläbi ka laipade paigaldamine ettem kui tavalise pagasniku luugiga sedaan kerega autos. kahjuks selliseid saab enam ei tooda uus 9-5 on kohati pettumus.

w140 on lihtsalt kõige ilusam ja parem auto üldse, eriti diisel s300 millel on ökonoomsus ühendatud mugavusega. saabi välimus on mega kole, kerekuju-disain on ülirõve! häbi oleks sõita lausa Smile
saabis istund ei ole, kvaliteeti ja mugavust ei tea aga ta on lihtsalt niii kole, et ei taha proovidagi!

see on minuarvamus!

üks ardo nimeline müüs paar kuud tagasi auto24 w140 s320 taga laksuga, hinnaga 28 000.- olid see sina?
Vasta
#57
Ardo Kirjutas:W124 Kupee meeldib hirmsasti ja kui leian ühe korraliku! TÕeliselt korraliku Bens /must/cupee alates 3.2 Siis ostan selle kohe ära!

miks sa saabi ei osta? osta parem 9000!
Vasta
#58
S300 Kirjutas:üks ardo nimeline müüs paar kuud tagasi auto24 w140 s320 taga laksuga, hinnaga 28 000.- olid see sina?

EI .. pole isiklikult omanud Ühtegi W140 liikurit aga sõbral oli W140 3.2 Bens .. kast läks perse ja üldse lagunes ära 94a liikur oli. 50k ostis ja 35k müüs maha.
NB: ENdale meelib ka w140 diisel kuna on öko, mugav ja minek on olemas aga noo töesti mingi 60-80k eest ma seda ostma ei hakkaks ja 40-50k eest saab selliseid kuku lähiajal paned ikka 20-30k või enam otsa seega kahjuks minu silmis on hinna ja kvalikteedi suhe paigast ära ja kui see kunagi ka paika peaks minema siis on antud W140 aeg vast ümber aga võik ka julmalt eksida.
Vasta
#59
S300 Kirjutas:
Ardo Kirjutas:W124 Kupee meeldib hirmsasti ja kui leian ühe korraliku! TÕeliselt korraliku Bens /must/cupee alates 3.2 Siis ostan selle kohe ära!

miks sa saabi ei osta? osta parem 9000!

Noo 9000 aeg hakkab ka vaikselt mööda saama ja kuna nüüd elan linna siis siin väga ei soovi selleisega liikuda. Kui elaks maal siis oleks teine lugu.
Pealinna elus näen ennast kas. MB E klass, BMW 3 cupee, AUdi TT (on viimasel ajal hakkanud peale nimema kuna seal ka korralik 4*4 olemas) või siis osta üks uus toyota igapäevaks ja garaasi alla näppimiseks üks vanem MB CL 500 või mõni ameeriklane. Kuna igapeäv nendega sõita ei kannataks.
Vasta
#60
vägagi arusaamatu vaidlus. teema alguseks ju oli, et tahetakse vahetada saabi mb vastu.
tänaseks olen omanud täpselt 3a ja 10 päeva w126 - t ja ei kujuta ette, et üksiki saabidest oleks kunagi tehtud võrdväärsena sellele või mõnele teisele s - klass i mb - le. saabil on olemas täiesti oma turunišš hambaarstide ja juristide näol.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes erakogu MAV 3 593 17-05-2023, 07:43 AM
Viimane postitus: v6sa
  Kaebused ronnythebeast vastu indrek 3 684 26-02-2022, 11:33 PM
Viimane postitus: Ernst
  Hartan Mercedes-Benz Collection lapsevanker ignar 0 319 27-01-2022, 07:26 PM
Viimane postitus: ignar
  Kumb siis on, kas 59kw või 65kw Lepz 11 1,150 04-12-2021, 03:33 PM
Viimane postitus: Lepz
  Mercedes GP Petronas F1 Team Ott 38 28,349 01-11-2020, 04:59 PM
Viimane postitus: Ott
  Filmivõteteks vaja W140, C140, W220, C215 või W124 mersusid Joel. 4 3,369 25-05-2019, 01:06 PM
Viimane postitus: väikemees
  Mercedes Benz küljekarbi plastikkate. Vigrii 0 2,088 14-07-2016, 08:48 PM
Viimane postitus: Vigrii
  Mercedes-Benz mudelid 1:18 andres23 5 4,326 13-03-2016, 09:41 PM
Viimane postitus: andres23
  Mercedes-Benz mudelid 1:43 Sm. Västrik 2 3,064 12-03-2016, 03:11 PM
Viimane postitus: sass730ia
  kus saab ise autot pesta? marek 16 15,677 11-04-2015, 03:22 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne