Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saab Mercedes-Benz vastu või ei
#61
liisel Kirjutas:Tallinna linna liiklemiseks sobib ideaalselt Smart... Hea pisike, lihtne parkida. Vähe kütet...  Icon_lol

TÄpselt hea käiia poes ja kui ruumi pole siis võid selle vabalt oma mehe Mercedes-Benz pagasnikusse parkida.
Või tõstad ostu kärusse.
Vasta
#62
Nuh endal ka kogemusi Saabidega - sõbra 9000-ga sai ligi 10 a tagasi kõvasti ringi kärutatud ja 9-5-ga sai ligi aasta sõidetud. Hetkel oman C200.

9000 - istmed mugavad, seest ruumikas. Kuid raibe lagunes ja kolises nii mis hirmus. Ilma muusikat põhjas kuulamata ei saanudki sõita, sest see krdi kolin oleks hulluks ajanud.

9-5 - iste mugav, kuid vb liiga pehme ja külgtuge ei pakkunud üldse. Vedrustus hea ja esiveolise kohta ka talvel libedaga OK sõita. Aga raibe lagunes jubedalt - turbo, kkast, jne. ning lõpuks läks ka mootor kotti kruiisiga 100 km/h sõites. Igasugu muid väikseid jubinaid, mis taastatuna ca. 4000 EEK (originaal B jupp ligi 2 x kallim) maksid sai ka sel perioodil terve hunniku vahetatud.

Maitse asi aga isegi C-klass on minule tunduvalt sobilikum - tagavedu, hea roolitunnetus + megahea pöörderaadius, ei lagune meeltult jne. Miinuseid on, kuid C on palju tundlikum (sõidtunnetus), kui need Saabid, millega sõidetud. Lisaks jupid meeletult soodsamad ja kõvasti vastupidavam. Peale neid kogemusi Saabidega alati muigan, kui tuttavad tahavad Saabi ostma hakata ja küsivad nõu. No tee mis tahad, aga ei soovita seda marki ka oma vaenlasele.
Vasta
#63
ilv Kirjutas:vägagi arusaamatu vaidlus. teema alguseks ju oli, et tahetakse vahetada saabi mb vastu.
tänaseks olen omanud täpselt 3a ja 10 päeva w126 - t ja ei kujuta ette, et üksiki saabidest oleks kunagi tehtud võrdväärsena sellele või mõnele teisele s - klass i mb - le. saabil on olemas täiesti oma turunišš hambaarstide ja juristide näol.
[OT] Neid võrdluseid võib lõputult tuua. Endal hetkel tööauto uus Mazda6 automaat vs minu vana W124 E220 manuaal, kaltssisu jne. Ja tee mis tahad, aga selles 15 aastat vanas Mersus on minu jaoks ka täna oluliselt rohkem autot kui tutikas Mazdas. Näiteks vedrustus on selgelt mugavam, rool parem (hüdrauliline vs elektriline), küttekulu umbes sama, tagavedu põhimõtteliselt midagi muud kui esivedu (enne Mersut ei osanud hinnata) jne. Ainuke, millest Mersus puudust tunnen, on püsikiirushoidja. Mazdas rohkem "kellasid ja vilesid" loomulikult, aga jätab suht külmaks. W126 või 140-ga ma parem ei hakka üldse tutikat riisi võrdlema. [/OT]
Vasta
#64
liisel Kirjutas:Tallinna linna liiklemiseks sobib ideaalselt Smart... Hea pisike, lihtne parkida. Vähe kütet...  Icon_lol
kas pisike on hea? vanasti oli ikka suur hea. Badgrin

edit:
ahjaa, kuskil eespool oli mainitud kes ostab 150k w140 kui selle eest saaks tutika junni, mina valisin vana w140 selle raha eest! ei kahetsend.
Vasta
#65
marek Kirjutas:
liisel Kirjutas:Tallinna linna liiklemiseks sobib ideaalselt Smart... Hea pisike, lihtne parkida. Vähe kütet...  Icon_lol
kas pisike on hea? vanasti oli ikka suur hea. Badgrin

Oleneb mida vaja mööta on ka mehe au ja egot või nõmme tänavaid Badgrin
Vasta
#66
[/quote]

Oleneb mida vaja mööta on ka mehe au ja egot või nõmme tänavaid Badgrin
[/quote]

Mis sulle nendes nõmme tänavates nii vastukarva on? sa elad lihtsalt valel tänaval Unibrow
Vasta
#67
Blue Chip Kirjutas:Mis sulle nendes nõmme tänavates nii vastukarva on? sa elad lihtsalt valel tänaval Unibrow
ju võtavad saabi kolisema erinevalt kruusateest. Badgrin
Vasta
#68
marek Kirjutas:
Blue Chip Kirjutas:Mis sulle nendes nõmme tänavates nii vastukarva on? sa elad lihtsalt valel tänaval Unibrow
ju võtavad saabi kolisema erinevalt kruusateest. Badgrin

Ahahah .. ei noh vahepeal pidi mazda 6-ega läbi ajama ja siis olin püsti hädas kui vaja tagasipõõrdeid teha .. mersuga pole probleem aga kuradi mazdal on 3 korda suurem põõrde raadius..
Kõigepealt peerad paremale äärekivide peale siis põõrad tagasi nii, et sõidad ka üle vasakpoolsete äärekivide ja isegi siis võib tagasipõõre ilma tagurdamisette mitte õnnestuda.
Vasta
#69
Eelmisel aastal käisime töökaaslasele uut autot otsimas- ja sellega seoses tegime siis proovisõidu mingi saab aeroga. Ise istusin taga, sõber oli sangas. Ükskõik, kui väike jonks ka tee peal ei olnud, hakkas tagasillas ikka selline orkester mängima, et täitsa hullumaja. Omanik vaatas silmagi pilgutamata otsa ja samal ajal seletas, kuidas autole tehti just esinduses profülaktika mõttes mingi 20k sillaremont- poleks vaja olnud, aga parema enesetunde nimel lihtsalt sai ära tehtud (ma üritasin naeru tagasi hoida samal ajal). Töökaaslane ei kuulnud ka ees ööd ega mütsi- kõrvalistmel oli autoomniku naine ka, kes oli selle autoga pikemalt sõitnud ning ilmselt ta siis selle auto ajaloo kohta päris. Peale proovisõitu hakkasin siis headaega soovima. Aga ennäe imet- töökaaslane otsustas hoopis hinda tingima hakata ja arutas ümbervormistamise asju. Ostmiseni asi siiski ei jõudnud ja kui viisin ta enda kordades odavama "uunikumiga"(nagu ta nimetab sedaBig Grin) sõitma, sai ta ka aru, et autol ja autol on siiski vahe. Minu auto ei ole ka ideaalkorras, aga selle sabi kõrval ikka täiesti haudvaikne.

Isegi kui ratsionaalselt mõtlema hakata, siis mersud ei ole ühestki otsast ülehinnatud. Neid aspekte on lihtsalt väga palju, mida peab arvestama- üheks ntx on aastaarv. Kui kõrvuti panna uus logisev daatsia ja sama hinnaklassi w126 ntx, siis leian pigem, et isegi uuena on see daatsia megalt ülehinnatud.

Aa- üks asi oli küll- pimedas on saabi armatuur tõepoolest nagu lennukist võetud. See on täitsa lahe. Aga kõik muu.. No comments.. Ja olen veel sõitnud ühe 9-5 turboga, millega üks sõber tegi sõitu ning täpselt sama moodi hiljem nautisin sajaga enda autoga koju sõitmist. Esivedu, alajuhitav pikk nina, uimane, ebamugavate istmetega- ei olnud midagi head lihtsalt.
Ja muidugi- see on kõigest minu enda väga subjektiivne arvamus, miks mind need saabid ei tõmba- teised võivad sõita ükskõik millega ise tahavad, mina lihtsalt ei taha.
Vasta
#70
Clarkson on ju öelnud, et Vectra jääb Vectraks isegi siis kui tal Saabi märk ees on .

Ise sõidan aegajalt saab 900 2.3 v6 ga .
Vasta
#71
Lagunevad kõik autod, vahel lihtsalt juhtub, et üks omkanik maksab remondiarveid kuni vihasena selle masina maha müüb. Järgmine omanik aga naudib ja kiidab, kui hea masin.

Ma ei tea kas ma õigesti mäletan aga kas W140 mitte esmalt lipsukandjatele ei tehtud!!! Pole kuulnud küll, et nemad kurdaks, et ülikond ja rahakott autosse ära ei mahu. Golfi kotile peaks ka ruumi olema.
Saabi arendajad aga nägid tulevikku piisavalt ette ja projekteerisid auto mis sobib kõigeks. Isegi mersule juppide toomiseks. Sm.Tihhonov aga ei julge siiani varuratast Mercedes-Benz pagasnikusse panna...
Vasta
#72
Ah, mis siin vaielda, saab 9000 oli keskklass, w140 oli kõrgem. Need inimesed, kes w140 ostsid, ei mõelnud 2l tauruse õlle peale. Lihtne.
Vasta
#73
rauntz Kirjutas:Ah, mis siin vaielda,  saab 9000 oli keskklass, w140 oli kõrgem. Need inimesed, kes w140 ostsid, ei mõelnud 2l tauruse õlle peale. Lihtne.

Reeglina "taurusemeestel" polnudki autot...
Vasta
#74
Just! Aga paraku praegu on. Ja nad julgevad 140-t mingi saabiga võrrelda.
Vasta
#75
S300 Kirjutas:autovahetaja on vist kulturist vootele parts? ja viljandis saab näha 19 sest siis on ugalas võistlus...kas ise ka lavalaudadele?

Ugalas jah, aga ise ei võistle. Kui huvi on siis tseki üle Eusa_dance
Õhtul tuleb v-olla üks ostuhuviline seda vaatama.
Aga pean mainima, et päris ropult on teema ära tõmmatud, aga mis seal ikka, vähemalt palju huvitavat lugemist. Tuleb välja, et parem masin on ikka see, mis on paremas seisukorras ja mis kellegile meeldib Icon_cool
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes erakogu MAV 3 593 17-05-2023, 07:43 AM
Viimane postitus: v6sa
  Kaebused ronnythebeast vastu indrek 3 684 26-02-2022, 11:33 PM
Viimane postitus: Ernst
  Hartan Mercedes-Benz Collection lapsevanker ignar 0 318 27-01-2022, 07:26 PM
Viimane postitus: ignar
  Kumb siis on, kas 59kw või 65kw Lepz 11 1,150 04-12-2021, 03:33 PM
Viimane postitus: Lepz
  Mercedes GP Petronas F1 Team Ott 38 28,342 01-11-2020, 04:59 PM
Viimane postitus: Ott
  Filmivõteteks vaja W140, C140, W220, C215 või W124 mersusid Joel. 4 3,369 25-05-2019, 01:06 PM
Viimane postitus: väikemees
  Mercedes Benz küljekarbi plastikkate. Vigrii 0 2,088 14-07-2016, 08:48 PM
Viimane postitus: Vigrii
  Mercedes-Benz mudelid 1:18 andres23 5 4,326 13-03-2016, 09:41 PM
Viimane postitus: andres23
  Mercedes-Benz mudelid 1:43 Sm. Västrik 2 3,064 12-03-2016, 03:11 PM
Viimane postitus: sass730ia
  kus saab ise autot pesta? marek 16 15,677 11-04-2015, 03:22 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne