Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smart Kindlustusmaakler - uus kindlustus
#1
Tere autoomanik

Sarnaselt iiziga on tööle pandud uus online kindlustusmaakler

http://www.smartkindlustus.ee/html/new/

Soovitan kõikidele autoomanikele enne uue poliiisi tegemist ka sealt hindu ja võimalusi uurida. Leht on mugav kasutada ja saab ka kiirelt vastuse ning hinnapakkumise.

Uuendusena võiks välja tuua ka kahjukäsitluse, mis kindlustusevõtjale Smartkindlustuse poolt tasuta on.

Kahjukäsitluse eesmärk on tagada avarii korral nendepoolne abi autoomanikule, st. et pole vaja ise võidelda kindlustusseltsidega, kui olete nende kaudu oma auto kindlustanud.

Usun, et Heiki peagi suudab ka ise natuke seda täpsustada, Kaskokindlustusest saan aru, aga liikluskindlustusega on teised lood, minu auto taastab avariipõhjustaja kindlustsselts.

Aga seni teile mõnusat uurimist ja ehk leiate soodsamad lahendused.
Vasta
#2
Oo lahe, mul hakkabki peagi kindlustus lõppema, uurime järgi.
Vasta
#3
Võtsin just Iizist üleeile pakkumise. Nüüd võtsin pakkumise Smart kindlustusmaaklerist. Autoks ML270 2004a 120kw ja tulemus: Seesam, BTA, QBE, Gjensidige ja RSA on krooni pealt samad pakkumised. Ainuke odavam Smart kaudu on IF kindlustus ja aastas hoiaksin 70 krooni kokku. Erinevuseks on, et Smardis on Ergo kindlustus olemas. Seega minu jaoks vähemalt point puudub.
Vasta
#4
E500 algab alles 1998 aastaga, aga W210 sellist mudelit ei tehtud.
Vasta
#5
Mudelinimistu jätab ikka väga kõvasti soovida, paljudele mudelitele sealt kindlutust pole ette nähtud vist
Vasta
#6
Kuna on palju seltse, kes annavad kaskot kuni 10a vanustele autodele, vaid pisike osa annab kuni 12a vanustele ja siis ka väga kalli hinna eest, siis on seal tõesti enamlevinud mudelid. Aga siis saab alati personaalse pakkumise võtta. Heiki
Vasta
#7
Ma täitsin kalkulaatoris kõik väljad ära, aga programm pakub mulle ainult JAH lepingut ?
Vasta
#8
Kõige odavamat - INGES't ei pakuta. Muus osas sama mis iizi, niiet minu silmis on see mõttetu ettevõtmine neil.
Vasta
#9
voodoo Kirjutas:Kõige odavamat - INGES't ei pakuta. Muus osas sama mis iizi, niiet minu silmis on see mõttetu ettevõtmine neil.

Ei ütleks, igasugune konkurents on teretulnud nähtus tarbijale. Iizi oli hetkel üsna monopol, nyyd neil ka konkurent olemas. Eks tulevik näitab. Pealegi on neil ka Kasko teema juures - aga see just positiivne just hetkel MB klubi liikmetele.
Vasta
#10
Indrek Kirjutas:Ei ütleks, igasugune konkurents  on teretulnud nähtus tarbijale. Iizi oli hetkel üsna monopol, nyyd neil ka konkurent olemas. Eks tulevik näitab. Pealegi on neil ka Kasko teema juures - aga see just positiivne just hetkel MB klubi liikmetele.
kindlustusEst oli enne e-kindlustust/iisit mu meelest, mälu võib petta ka muidugi. pärast seltsist otse küsimist, läks nende maaklerite isu ära...
Vasta
#11
W126 pole ka neil võimalik... igatahes ei saanud ma panna aasta arvu 1984 Doubt
Vasta
#12
Indrek Kirjutas:
voodoo Kirjutas:Kõige odavamat - INGES't ei pakuta. Muus osas sama mis iizi, niiet minu silmis on see mõttetu ettevõtmine neil.

Ei ütleks, igasugune konkurents  on teretulnud nähtus tarbijale. Iizi oli hetkel üsna monopol, nyyd neil ka konkurent olemas. Eks tulevik näitab. Pealegi on neil ka Kasko teema juures - aga see just positiivne just hetkel MB klubi liikmetele.

Smarti kalkulaatori peamine võimalus on kasko ja Jah-liiklus. Üle 10-a vanuste autode kasko on nagunii eraldi tarvis seltsidega läbi rääkida. Aga Smarti peamine eelis iizi ees on Ergo olemasolu ja alates 01.aprillist on Ergo osade mudelite (E-klass) hindasid alandanud kuni -30%. Seega, Smart on konkurentsis just uuemate sõidukite kaskos. Heiki
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Rattad24.ee uus koostööpartner indrek 7 9,971 05-08-2019, 01:16 PM
Viimane postitus: Mike22
  Parimvelg.ee - UUS KODULEHT - valuveljed ja rehvid Spectral 9 14,574 29-01-2017, 10:19 PM
Viimane postitus: Black66
  Uus Teenus: Water Transfer Printing aquaimage 2 4,571 09-12-2015, 07:20 PM
Viimane postitus: aquaimage
  Audiofookus uus kauplus avatud! audiofookus 1 4,415 22-09-2013, 04:38 AM
Viimane postitus: nostromo
  Avatud uus autopesula kunderi 15 tallinn hinnad alates 2.- eur vilks212 0 5,476 07-03-2011, 07:00 PM
Viimane postitus: vilks212
  Uus Autofresh Autostuudio- Autode poleerimine, keemiline pesu, klaaside toonimine, mõ Autofresh 0 4,705 07-11-2010, 11:55 PM
Viimane postitus: Autofresh
  SMART Autokosmeetik - kosmeetiline parandus ja iluhooldus Lex 3 5,719 03-06-2010, 12:51 PM
Viimane postitus: olikul
  Uus koostööpartner AS Isogreen indrek 3 5,244 18-12-2009, 07:21 PM
Viimane postitus: marek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne