Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metallica
#21
Karl Kirjutas:
Andres Kirjutas:pilet olemas Smile

Ise trükkisid või? :bigsmile:

Kui Andres just Sportlandi või EMT klient pole siis ta jäi vahele... :biggergrin:
Turbo
Vasta
#22
Nonii! Sõber tahtis täna Mustamäelt Statoilist limpsi ja mingi piruka osta,selline mõnus saba oli olnud ees.Rahvas oli telefonist mingit koodi ette näidates Metallica pileteid ostnud.Ju vist oligi mingi Sportlandi rida,huvitav mis esmaspäeval toimuma hakkab.UZI
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#23
Esmaspäeval läheb vägivallaks...:evil:
Vasta
#24
Noh, Lõoke ja Karl, aga need :

17. aprillil ootab HRC teid Rock Café´sse, sest Tallinnat külastab SODOM Saksamaalt - üks kõigi aegade edukamaid thrashi-bände maailmas Kreatori ja Destructioni kõrval. SODOM on Tom Angelripperi eestvedamisel tutvustamas nii vana materjali kui ka uut plaati. Eakamale skenele ei vaja SODOMi nimi kindlasti pikemat esitlemist, teistel soovitame teha kiiremas korras tutvust selle legendaarse murdjaga!

Siis esmaspäeval, 17. aprillil Rock Café´s
HRC esitleb:

SODOM (ger)
ASSASSIN (ger)
FATAL EMBRACE (ger)
PANZER´FAUST (pol)

Nii et täispika kavaga thrashilaks! Ka piletitest varsti lähemalt, esimesed 200 aga saab omandada juba peatselt 295 krooni eest, hoidke silmad-kõrvad lahti!


Deftones: 19-06-2006 Rock Cafe
W124 E500 Limited
Vasta
#25
Pole suurem thrash metalli austaja .(vahest võib mõnda head lugu kuulata)Aga äkki olengi kohal.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#26
Lõoke Kirjutas:Pole suurem thrash metalli austaja .(vahest võib mõnda head lugu kuulata)Aga äkki olengi kohal.

Sama siin.

Kuid Metallica piletid olemas tänasest hommikust.:cool_rsvd::cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#27
sain pileti ei millegi ette näitamisel küsisin et palun 1 Metallica pilet ...aga palun 495 eeki on sinu Alati Teiega Statolil kell oli siis 23:40 VOT
56562200
Vasta
#28
Eric Kirjutas:sain pileti ei millegi ette näitamisel küsisin et palun 1 Metallica pilet ...aga palun 495 eeki on sinu Alati Teiega Statolil kell oli siis 23:40 VOT

Tundub,et neil seal suht savi.Mul oli sõnum olemas,kuid vähimatki huvi ei tuntud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#29
http://ajaviide.delfi.ee/archive/article...1142850167
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#30
http://www.zone.ee/kristlik_elu/

Ma vist müün pileti maha,muidu ei saa taevasse.Confusedilly:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#31
Inimesed, mis te kulutate raha piletite ostmiseks, minge kontserdile turvaks nagu mina. Rammsteinil oli küll tore lava turvata- tasuta pidu ja pappi kah natuke peale.Confusedmash:
MB on elustiil!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne