Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Midagi ainult naistele...
#1
Polnud enne sellisest spordiklubist kuulnudki.
http://hinda.ee/et/news/article/voida-ta...diklubisse
Vasta
#2
Mis antud idee siis oli, ainult trenn naistele?
Kuna ise käin ka trennides siis mul ausalt kama 2 kas seal on lisaks veel ka naisi või mitte. Ainus pluss oleks siis, et jõusaalis oleks rohkem ruumis samas arcticus selle üle ka kurta ei saa.
Mis point on?
Vasta
#3
Minu üllatus oli see, et ongi tehtud spordiklubi ainult naistele. Arvan, et see on väga hea mõte. Olen kuulnud nii mitmeltki neiurahvalt et nad väldivad paljusid spordiklubisid, kus meestel on võimalik aeroobikasaali nagu lihaletti vaadata Unibrow
Vasta
#4
liisel Kirjutas:Kui nüüd natuke nokkida ja norida, siinsed naised nagu tunduvad seda vajavat Badgrin Icon_twisted
näita eeskuju siis. BadgrinBadgrin
Vasta
#5
Blue Chip Kirjutas:Minu üllatus oli see, et ongi tehtud spordiklubi ainult naistele. Arvan, et see on väga hea mõte. Olen kuulnud nii mitmeltki neiurahvalt et nad väldivad paljusid spordiklubisid, kus meestel on võimalik aeroobikasaali nagu lihaletti vaadata Unibrow

Sama teevad ka vanad mutid (50 ja peale :S)ja muidu kiimased nooremad naised ka mujal jõusaalides. Ise ikka keskendun treenimisele mitte mõttetustele.
Kui nüüd võtta just nagu roniks vaatama siis võin naisi rahustades öelda, et ise näen heal juhul ainult 2-3 naist nädalas trennis kelle peal võiks silmal lasta puhata seniks kuni lihased taastuvad. Reeglina on 70% üle keskmise pakud ja lotendavad seal ringi. 20% on vanu pakse mutte ....:S ja siis 5% muu puudega ja 5% vaatamist väärt.
Seega kallid naised rahunege ja mõelge kas ikka olete nii vaatamist väärt, et kohe terve saal jääb seisma kui sinna sisenete ja kõik kohe teid jälgivad ja ainult teist räägivad. Ma ei väida, et kõik koledad on aga nüüd niimoodi vesistama küll ei kutsu!!
Vasta
#6
liisel Kirjutas:Sa ajasid mu harja turri praegu oma tekstiga.... Icon_twisted Icon_twisted

Rahu ei mõelnud kedagi solvata. Lihtsalt naiste ülepaisutatud uhkust ja komplekse nüüd niisama meeste kaela ka ajada ei lase.

Rahu ma ei soovinud kedagi solvata, pigem tuua välja reaalsed faktid.

Ka minu enda naine läheks parema meelega just sinna naiste jaoks mõeldud kohta treenima. Ta ka häbeneb ennast näidata ja alati läheb korda mida keegi temast arvab kohati isegi rohkem kui tema enda arvamus. Ja täpselt sellistele häbelikkudele naistele (kellel on kompleksid oma keha kohta)see koht suurepäraselt sobib!

Rahu ...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  kas keegi teab sellest autost midagi apaal 3 4,117 23-05-2014, 03:31 PM
Viimane postitus: Lahekas
  Midagi teistmoodi . Kewen 0 1,692 08-03-2012, 11:55 PM
Viimane postitus: Kewen
  Midagi Esterile indrek 1 2,240 30-08-2011, 08:12 PM
Viimane postitus: Ester
  K:Ega keegi lähiajal või kunagi Detsembri kuus midagi vedada ei taha? canyondrift 0 1,695 10-12-2009, 09:41 PM
Viimane postitus: canyondrift
  Midagi huvitavat RivoA 4 3,498 05-06-2009, 11:01 AM
Viimane postitus: RivoA
  Midagi rohelistele:evil: Werewolf 2 2,486 19-12-2008, 12:36 AM
Viimane postitus: Ardo
Big Grin Midagi "kolmemeestele" Karl 2 2,398 05-09-2008, 05:26 PM
Viimane postitus: kalacompany
Sad Midagi huvitavat. T6nu 6 3,642 12-04-2008, 12:28 PM
Viimane postitus: jaanmb
  kas ainult mulle tundub se odav ? Sheik 5 3,062 23-03-2008, 02:30 PM
Viimane postitus: marek
  Ainult MEESTELE!!! "Kümme sammu vabaduseni" Sulo 3 2,518 21-11-2007, 09:51 PM
Viimane postitus: Kalev



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne