Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliimakompressor ei rakendu
#21
Kott pähe ja kirves selga...Doubt

Ma pakun, et seda keevitatud radikat vahetad hiljemalt juulis. Freooni asendaval gaasil on oskus igast olematust praost välja ronida.

Kallis see survetest ja vaakumkuivatus ikka oli, mõnisada eeku. Või hakati kohe täitma õige ainega?

Eks uue kliimaradika hind sinna 2 kilo kanti küünib. Kasutatud radikas on õnneasi - meie tänavatele "libeduse tõrjeks" puistatav ollus järab radiaatoreid ikka isugaRetard
Vasta
#22
v6sa Kirjutas:Kott pähe ja kirves selga...Doubt

Ma pakun, et seda keevitatud radikat vahetad hiljemalt juulis. Freooni asendaval gaasil on oskus igast olematust praost välja ronida.

Kallis see survetest ja vaakumkuivatus ikka oli, mõnisada eeku. Või hakati kohe täitma õige ainega?

Eks uue kliimaradika hind sinna 2 kilo kanti küünib. Kasutatud radikas on õnneasi - meie tänavatele "libeduse tõrjeks" puistatav ollus järab radiaatoreid ikka isugaRetard
Kaua ta kestab seda tõesti ei oska praegu hinnata, kuid kuuldavasti keevitatakse neid radikaid sageli ja probleeme keevitatud radikatega on harva. Seda enam, et katki ei olnud mitte radikas vaid toru mis on paksuseinaline ja radikas tundus väljanägemiselt uus.
Korra survestamine maksis 350.- ja seda on ilmselgelt u 3 minutise töö eest liiga palju. Kuna süteem oli päris tühi siis oli üsna iseenesestmõistetav, et kusagil on suur leke. Ma ei ütlegi, et ei oleks tohtinud sihukest summat küsida, ega ma ise enne ka hinda ei uurinud. Lihtsalt võtan teadmiseks ning edaspidi sinna ei lähe ning teistele ka soovitada ei julge.
A eks ma siis hiljem jagan kogemusi kas jäi asi kestma või mitte.
Vasta
#23
Kui sa käisid külmakppi meeste juures siis on suht selge ,et see kliima süsteem sul varsti tühi?

Ja sa maksid ikka vähe keskmiselt kliima täite hind on 1000.- ringi (vähemalt eelmine aasta küll)
Aga see ka sisaldab vaakumiga läbi pesemist, rõhud paika, värvaine sisse lekkete otsimine jne.
Olen kah puutunud kokku ühe mitsuga kus oli kliima toru hapuks läinud lasin selle stealmetis Sassil ära keevitada. Algul kõik ilus ei olnud lekkeid kuskil näha aga kui rõhud paigas ja värvaine sees siis immitses sealt keevitsukohast välja õrnalt.
Põhjus järgmine keevis koht jääb pooriline ja see suht õnnevärk ,et pidama jääb see koht (vett võib ju see pidada aga gaas on ikka asi mis tahab igast august välja immitseda seda enam et see suure rõhu all).
Vasta
#24
kaspar Kirjutas:Ja sa maksid ikka vähe keskmiselt kliima täite hind on 1000.- ringi (vähemalt eelmine aasta küll)
Aga see ka sisaldab vaakumiga läbi pesemist, rõhud paika, värvaine sisse lekkete otsimine jne.
Olen kah puutunud kokku ühe mitsuga kus oli kliima toru hapuks läinud lasin selle stealmetis Sassil ära keevitada. Algul kõik ilus ei olnud lekkeid kuskil näha aga kui rõhud paigas ja värvaine sees siis immitses sealt keevitsukohast välja õrnalt.
Põhjus järgmine keevis koht jääb pooriline ja see suht õnnevärk ,et pidama jääb see koht (vett võib ju see pidada aga gaas on ikka asi mis tahab igast august välja immitseda seda enam et see suure rõhu all).
Nagu üteldud siis kestvuse kohta ei oska hetkel kommentaare jagada, kuid nii keevitaja kui ka kliimameeste hinnangul kestavad keevituskohad küll. Mädanenud või õhukeseseinalise toru või radika puhul muidugi teine lugu. Ilmselt on suuremat auku või pragu ka raskem lappida, antud juhul oli tegemist hinnanguliselt u 0,5mm läbimõõduga auguga. Gaasi lekkimist keevituskohast kartsin ise ka kuid siiani selliseid tundemärke küll ei ole.
Nii palju kui ma erinevaid firmasid leidsin ei küsinud üle 800.- keegi. Ja otse loomulikult sisaldab hind nii värvainega õli kui ka vakumeerimist, muudmoodi seda tööd ju ei tehtagi. Seade on kõigil teenusepakkujatel pmst ühesugune.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  e220 105 kw w210 2002a turbo ei rakendu 753dfx 4 3,631 23-07-2013, 10:17 AM
Viimane postitus: virgo
  W210 2,9 TD Turbo justkui ei rakendu Nopser 4 3,487 27-05-2013, 09:48 PM
Viimane postitus: Nopser



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne