Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
istme tekstiili parandamine
#1
teab keegi kust oleks võimalik osta riiet või siis lasta parandada?
Vasta
#2
55987538 Jurij
Mercedes benz w124, w202, w210, w140 , w220, w211 varuosad tallinnas kohapeal ja tellimiseks .Autoremont, plekitööd, autovärvimine
Vasta
#3
tänudThumbsup
Vasta
#4
Keegi Jurij asukohta ka teab, Tallinn / Tartu. Omal ka iste teadagi kust ribadeks. Ja hind (see suht tüüpiline teema) (190E must riie)
Vasta
#5
pole veel helistanud, ei tea. ise välismaal hetkel.
kui teada saad siis võiksid siiagi kirja panna.
Vasta
#6
Ma käisin suvel Tallinnas sellises kohas nagu SideEffect, 2000.- eest vahetati juhiistme nurk ära ja nahatati rool.
Asuvad nad Tulika põik 4, rohkem infot SIIN
Vasta
#7
(18-03-2010, 11:47 AM)Martin Kirjutas: Ma käisin suvel Tallinnas sellises kohas nagu SideEffect, 2000.- eest vahetati juhiistme nurk ära ja nahatati rool.
Asuvad nad Tulika põik 4, rohkem infot SIIN

Sain kah seda asutust külastet eelmiel suvel. Tegid hoolega ja kliendi soove (loe: koonerdamist) arvestades. Istme seljatoe lappimine (kahest ühe kokkuõmblemine ja korraliku koostamine maksis poolteist kiloeeku.
Kiiresti tegid pealekauba.

Ainult kätte saada oli neid natuke raske.
Vasta
#8
Võtan ka vaikselt hoogu istmenurga parandamiseks.. Eelistaks vist ka pigem SideEffect-i kui mingit Juriijt.
Vasta
#9
(18-03-2010, 11:55 AM)v6sa Kirjutas:
(18-03-2010, 11:47 AM)Martin Kirjutas: Ma käisin suvel Tallinnas sellises kohas nagu SideEffect, 2000.- eest vahetati juhiistme nurk ära ja nahatati rool.
Asuvad nad Tulika põik 4, rohkem infot SIIN

Sain kah seda asutust külastet eelmiel suvel. Tegid hoolega ja kliendi soove (loe: koonerdamist) arvestades. Istme seljatoe lappimine (kahest ühe kokkuõmblemine ja korraliku koostamine maksis poolteist kiloeeku.
Kiiresti tegid pealekauba.

Ainult kätte saada oli neid natuke raske.

Eks ma sinu soovituse peale neid külastasingi Nod
Töö tehti igatahes korralikult ja suhtumine oli hea.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne