Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida head tegid/ostsid TÄNA oma MB le
#41
Rolz Kirjutas:
Rolz Kirjutas:
secman Kirjutas:täna said tagumised nivoopaunad tellitud

Vaata, et Sa süsteemi korralikult läbi pesed.
Ja ilmslet lähed küll kellgi juurde tegema, kes ons eda varem teinud, aga igaks juhuks ütlen, et õlivoolikuid lahti keerates salongi poolt KINDLASTI kilekott peale, muidu on salong õli täis, seal on päris hea surve järgi.

Sorry, sul olid paunad, mitte amordid.
Pesu igaljuhul.

amordid vahetasin eelmisel aastal ....paunad vahetan ka ise, kuidas läbi pesta? kas panen mootori tööle ja lahmin õlianumasse puhast õli?... õli on nüüd aasta sees olnud...kas ikka vaja pesta?
SEC-i ja SL-i sõltlane.
560SEC, SL55, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe = 1258KW
Vasta
#42
Soovitatav on 2-3 L läbi pesta, mina teeks igal juhul, tagant tõmba põhja alt otsad lahti ja pane käepärased anumad külge lahtistele torudele ja mootor käima ja eest õlimahutisse kalla peale järjest. Pärast kui oled vahetuse lõpetanud, siis soovitaks leida sellist kohta, kus rattad saaksid palju mängida, saad õhu lõplikult välja ja taseme normi.
Vasta
#43
Täna , tagaklaas sai vahetatud ( tikutulega pidi seda triplex klaasi taga ocima ) 500 E-l + salongiventikat sai määritud .
Muidu aga pole ka midegi teinud ... auto ja veljed vaid yle värvitud ...Icon_biggrin
Vasta
#44
Kuldar Kirjutas:+ salongiventikat sai määritud .
et tolmu külge tõmbaks? Icon_eek
Vasta
#45
Just täna lasin Silberis vasaku ülemise õõtshoova vahetada, sai parem küll Smile
Vasta
#46
eile sai siis mõned päevad tagasi soetatud veepump omale kohale sätitudUnibrow
Vasta
#47
marek Kirjutas:
Kuldar Kirjutas:+ salongiventikat sai määritud .
et tolmu külge tõmbaks? Icon_eek
just Icon_biggrin , eks see elustamine on nii nagu ta on ... kas tolmuriskiga kuid ilma "kiginata" või kiginaga kuid tolmuta Icon_biggrin ... on aega mõelda
Vasta
#48
Kuldar Kirjutas:just Icon_biggrin , eks see elustamine on nii nagu ta on ... kas tolmuriskiga kuid ilma "kiginata" või kiginaga kuid tolmuta  Icon_biggrin ...  on aega mõelda
no kui salongifilter, siis ple väga hull...
Vasta
#49
Lasin Jaanisel ära vahetada kõik 24 küünalt Nod
Vasta
#50
Täna sai siis veermikut värskendatud. 2x taga amort, pendelhoova puks, rooliots, rattalaager, stabika puksid 4x
Vasta
#51
Sai esimest korda ise oma autot väljast pestudEusa_dance sisepuhastust juba kümneid kordi tehtudIcon_smile
Vasta
#52
Mina värskendasin veermikut ja pidureid.

Uued pidurikettad ette, lisaks uued klotsid. Veermikus sai vahetatud tagasillas 6 hooba ( 3 mõlemal rattal ) , mille otstes olevad puksid olid suht läbi. Lisaks ka uus geneka rihm, kuna vana oli praguline juba.

Jupid 3000 eeku kuskil. Tööraha läks 1000.-
Vasta
#53
Täna sai minu Mercedes-Benz uued veljed ja suvekad alla.
http://img10.imageshack.us/content.php?p...ia=mupload
Vasta
#54
jansa48 Kirjutas:Täna sai minu Mercedes-Benz uued veljed ja suvekad alla.
http://img10.imageshack.us/content.php?p...ia=mupload

Avarii on likvideeritud?
Vasta
#55
[quote=Indrek]


Avarii on likvideeritud?

Jepp. Pisut nipet näppet, üks parkimisandur ja tuledepesuri vahelt jookseb aknapesu.
Ise kiirustasin oli vaja sõita, viin lähipäevil tagasi.
Vasta
#56
Minu SEL läks eile värvimisse, loodame, et majandus niipalju veel kannab, et jõuan projektiga lõpuni.Uued esitiivad Silberist 7,5KCrybaby, Uued kroomid 13KCrybabyCrybaby, ja värvimise hind- KALLIS (roostetõrje, värv, lakid jne olid juba 8k).
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#57
Minu W 123 sai täna omale uue esiklaasi.
Vasta
#58
Sai siis päris korralik pesu tehtud täna, vahaga mõllasin. Paar päeva tagasi sai tagumised mõlemad piduriklotsid ja kettad vahetatud.
Vasta
#59
Bensufilter sai uus pandud.

Huvitav, kas kütusekulu võib olla erinev, kui on väga s....e fiter või on uus filter?
Vasta
#60
jansa48 Kirjutas:Bensufilter sai uus pandud.

Huvitav, kas kütusekulu võib olla erinev, kui on väga s....e fiter või on uus filter?

Sinu pillil peakas juhtplokk väntvõlli hetkkiirusest aru saama kui mingi pihusti liiga väga kütet pritsib (loe_litakas silindris liiga nõrk), ning seejärel suurendab ta selle pihusti lahtioleku aega veidike (korrektsiooni näol). Nii, et ei mina usu et küttekulu muutub Smile aga ma ei ole ka diagnostik kes neid asju varem lappind oleks.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Otsin taga oma autot 521ASN must 124 universaal OnkelMats 12 5,597 30-05-2020, 09:16 PM
Viimane postitus: põhh
  Mida peab tegema automüügil Soome? nostromo 9 4,016 15-12-2019, 10:56 AM
Viimane postitus: nostromo
  Linnaseiklus juba täna õhtul! Tule ka seiklema! Minister 0 1,742 19-03-2019, 04:04 PM
Viimane postitus: Minister
  Head Naistepäeva! Kuldar 0 1,725 08-03-2017, 03:06 PM
Viimane postitus: Kuldar
  Autoseiklus 19.01 - Tule sõitma, head auhinnad! Minister 2 2,667 16-01-2017, 03:51 PM
Viimane postitus: Minister
  124 veermikutööd täna (vedrud) Kodan1k 2 2,467 14-08-2015, 06:03 PM
Viimane postitus: tns-one
  Soovitage Tallinnas head klaaside toonijat S124-le. nostromo 33 29,724 21-07-2013, 12:02 AM
Viimane postitus: kaspar
  Head uut aastat kõigile foorumi kasutajatele ! arturmalcik 6 5,515 03-01-2013, 04:55 PM
Viimane postitus: nostromo
  Head Jaani piitre 7 4,721 23-06-2012, 12:06 AM
Viimane postitus: Karl
  Kuna ja mille vastu oma "punnut" vahetada? taadu 33 25,393 21-03-2012, 12:14 AM
Viimane postitus: väikemees



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne