Teema hinnang:
  • 4Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB 260SE '90 W126 (Riigikantselei) - Sm.Tihhonov
See Lada peaks vist valmistatud olema enne 1975 aastat? (esipaneel on veel vana tüübi oma)
Vasta
(28-07-2010, 08:37 PM)siim Kirjutas: Mina tegin sellele Sigullile veljevärvi, kuidas sobis?

Veljevärv sobis hästi. Suuremad tänud. Kuid need veljed läksid hoopis ühe teise auto alla. Minu omal on originaalvärviga veljed ja seetõttu üldse mitte nii ilusad.

Lada on muidu 1974 aasta aprillis ostetud. Äkki jõuan kunagi selleni, et teen Ladast eraldi teema õigesse kohta.

Vahepeal mõtlesin veel, et Mercedesega on nüüd omajagu sõidetud. Nendel oli vist hooldevälp veel 10000 km? Viimane tempel hooldusraamatus on 469000 km. Täna on juba 477000 km ette kerinud. Peaks vist jälle hooldusaja panema.

Lisaks hakkab kostma esisillast mingit vaikset kõrvalheli ning ma pole üldse rahul sellega, et sooja mootoriga see auto kunagi esimest pöördest ei käivitu. Ma ei saa aru, mis jama nendega on, kuid mina pole kohanud ühtegi vana Mercedese R6 mootorit, mis soojalt laksust käima läheks. Kunagi soovitati mulle Silberis, et vaheta pihustid ära. Et otsad on väsinud, kusevad seistes silindrisse ja siis käivitades lööb küünlad märjaks. Järgisin soovitust ja vahetasin ära. Tulemus oli see, et nüüd läheb igal töötemperatuuril ühtemoodi halvasti käima. Enne käivitus vähemalt külmalt alati laksust. Veel olen kogenud teinekord mingit puterdamist mootori töös. Vaevalt muidugi, et Silberauto sellega enam midagi teha oskab. Kui täna arvuti viga ei näita, on mehaanikul mõistus otsas ilmselt.
Terve aasta poole aastaga
Vasta
Ainulaadne on kõike seda lugeda ja näha kus HINGEGA ollakse asjas. Kusjuures see võib olla naljakas aga oma mersut ma armastan, kuigi on kepikast ja kaltssisu ja neegriaknad....olen juba 4 aastat sõitnud ja ilmselt jäängi sõitma. Ja kindlasti pärandan edasi.
Vasta
Mine viska neile pilk peale. Kärgvelg sobib kenasti 126le.
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
Pigem on teema ikkagi originaalsuses, mitte sobivuses.

Mul on tegelikult ka pakkuda üks komplekt 2-gen W126 originaalvalusid, üsna talutavas seisukorras, aga ülevärvitud.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
Minu jaoks kindlasti selle aasta vanatehnikatipphetki on seotud selle autoga. Seda ei saa kirjeldada, mis moodi näeb välja südasuvises pimeduses küünaldega täielikult ääristatud ringteega Alatskivi lossi ukse eest startiv ideaalselt puhas ning protokollikohaselt paremal esitiival Eesti lippu kandev Mercedes-Benz W126, mis teeb külgedelt ja kroomliistudelt küünlavalgust peegeldades lossihoovi ringil tasasel käigul ühe auringi ja siis kiirendades lossihoovist läbi väravate pimedusse kaob.

Minu silmad on seda nüüd näinud.

Tauno
Vasta
(29-07-2010, 02:59 AM)Sm.Tihhonov Kirjutas: ... ning ma pole üldse rahul sellega, et sooja mootoriga see auto kunagi esimest pöördest ei käivitu. Ma ei saa aru, mis jama nendega on, kuid mina pole kohanud ühtegi vana Mercedese R6 mootorit, mis soojalt laksust käima läheks.

Kusjuures kohtasid ühte kevadepoole vanatehnika lustisõidul kuusakoskisse. Minu 2,8 R6 toimetab kõigil temperatuuridel kenasti. Kui tahad millalgi testida-proovida-vahetada, siis võid ühendust võtta.
Vasta
Oli üks ilus päiksepaisteline veebruari päev, kui läksin garaazide vahele ja tundsin esimest korda, et päike oli kütnud garaazivärava soojaks. Mõnus oli. Tekkis imelikult ülev meeleolu, et jubedalt tahaks mingeid suuri tegusid teha. Arvan, et algklassis oleksin selle tunde ajel salaja välja valitud tüdrukut patsist sikutanud ja siis kohe jooksu pannud. Nüüd aga avasin järgmise garaaziukse ja tõmbasin Mercedeselt katte maha.

Ühendasin akuklemmi ja käivitasin auto. Kõik toimis nii nagu enne. Sõitsin garaazist välja ja ühe väikse ringi tänavate vahel. See oli hea. Huvitav tunne oli üle pika aja olla ümbritsetud jälle kvaliteediga. Auto minu ümber oli nii rafineeritud, tundus nii tugev, nii kapitaalne ja kuni pisidetailideni nii ilus, et see kõik oli väga meelierutav.

Arvan, et mida vähem nendega sõita, seda paremad nad tunduvad. Sellegipoolest tahaks Mercedese sel suvel igapäevaselt kasutusse võtta. Olen nimelt juba ca aasta otsa olnud sellel lainel, et kasutan igapäevasõitudeks ainult vanatehnikat. Me kõik elame ainult ühe korra ja praegu on veel aeg, kus maksupoliitika ei koorma ja kütust jõuab osta. Milleks raisata seda aega corollade jaoks. Kavatsen sõita igapäevaselt vanatehnikaga seni kuni raha otsa saab või riik maksupoliitikat kardinaalselt muudab. Eeloleval suvel saavad minu autodeks olema W126 ja Gaz 3102. Selle ilusa mõttega panin ta garaazi tagasi. Paar kuud jäi siis oodata.

Tegin ühe pildi ka, kus nad koos mu talveautoga kenasti päikeseloojangut nautisid. Vaatasin neid seal koos ja mõtlesin, et me kõik ilmselt jääme mingil määral kinni oma lapsepõlve. Lapsepõlve unistused saadavad meid kogu elu, samal ajal kui hilisemad unustused tulevad ja lähevad. Need kaks autot (koos veel E32 BMW-ga ja XJ40 Jaguariga) täitsid mu koolipõlves kõik ilusad mõtted. Tol ajal tundusid nad nii kättesaamatult kallid. Varsti on nad seda jälle. Praegu on selles mõttes õnnelik aeg.
[Pilt: IMG_6606_300pix.JPG] [Pilt: IMG_6608_300pix.JPG]

Taban end aeg ajalt mõtetelt, et äkki peaks täna veel paar korralikku W126-te varuks ostma ja lihtsalt seisma panema. Et oleks ka 20 aasta pärast võimalik garaazist see auto välja võtta ja temaga reaalselt sõita. Sest aeg, kütusehindade kiire tõus ja peaaegu üleeuroopaline CO2 põhine maksupoliitika töötab halastamatult nende autode kahjuks. Isegi Saksamaalt on nad liiklusest kadunud. Rauahundid ekseldavad neid armutult läbi, nende jupid kaovad pikkamisi käibelt, nende kered roostetavad läbi, salongid kuluvad läbi ... nad saavad lihtsalt otsa. Täna veel saame me Silberist tellida võresid ja stangeliiste, kuid kaua see ilu enam kestab?

Veel enam peaksid mõtlema W124 ja W201 omanikud, sest neid hävitatakse praegu veel eriti agaralt. Ja ka BMW, Audi ja Jaguari sõbrad peaksid olema ärevil. Kodanikud, teie põlvkond rändab praegu jõleda tempoga prügikasti. Kuna minu elu on mind toonud poole kohaga elama Kesk-Euroopasse, olen ikka vahest käinud siinsetes autolammutustes vaatamas. Iga kord on valus vaadata, kuidas sakslased lammutavad (ja purustavad ka komplektsena) tihti palju korralikumaid autosid kui meil auto24-s müügil on.

See jutt läks muidugi teemast välja, kuid vähemalt oli hea seda muret oma mõttekaaslastega jagada. Eks vaadake pilte ja mõelge. Siin on samavõrra kaadris ka BMW, kuna minu jaoks on mure ühine.
[Pilt: IMG_5256_300pix.JPG] [Pilt: IMG_5265_300pix.JPG]
[Pilt: IMG_5267_300pix.JPG] [Pilt: IMG_5306_300pix.JPG]
[Pilt: IMG_5308_300pix.JPG] [Pilt: IMG_5309_300pix.JPG]
[Pilt: IMG_5310_300pix.JPG] [Pilt: IMG_5311_300pix.JPG]
[Pilt: IMG_5312_300pix.JPG] [Pilt: IMG_5315_300pix.JPG]
[Pilt: IMG_5497_300pix.JPG] [Pilt: IMG_5498_300pix.JPG]
[Pilt: IMG_5501_300pix.JPG] [Pilt: IMG_5504_300pix.JPG]
Terve aasta poole aastaga
Vasta
Jah su jutus on mõtlemis ainet palju. Minul garaazis hetkel 2 vanat masinat. Ja rohkem neid sinna ei sigine. Vahepeal olin ka meeleheitel et võibolla peaks need lapsepõlve mängud üldse ära lõpetama. Aga kus sa saad. Eks me mehed jääme elulõpuni natuke lasteks. Mina iga pävaselt sõidan oma säästukaga Passat 1,9 tdi. Ja no ütleme nii et kütus on ikka kuradima kalliks läind. Ja kui ma peaks oma garaazi masinatega iga päevaselt liikuma hakkama arvestades minu kuu kilometraazi siis hakkab see mind üsna ruttu õõnestama. Seega ma sellist asja väga ette võta ei plaani. Fakt on muidugi ka see et ega see kütus enam odavamaks ei lähe. Ja need 5 ja 6 liitrised autod kaovad peagi igapäeva liiklusest ära see on ka üsna tõenäoline. Olin alles hiljuti foori all kõrval 7 seeria BMW juht hoidis murelikult pead kinni vaatas mind korra nukralt ja liikus rohelise saabudes edasi taga oli silt 750 ja no ma mõistan tema murelikkust. eks kunagi varsti saavad selliste autodega liiklejad aru et see on tohut ressurside raiskamine, mida tegelikutl vaja ei lähe. Kõik selle sama teeb ära ka oluliselt väiksem õkonoomsem ja keskonna säästlik auto. Aga no ärme meelt heida tegutseme edasi.

Tervitades Siim.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
Pisar tuleb silma.Lihtsalt ääretult kahju ..
Rendin pukseerimishaagist Pärnus !!!
56765050 pukseerimishaagis@hot.ee
Vasta
Endagi unistuseks et lotovõidu korral päästan niipalju lemmikautosid kui suudan. Lihtsalt tülgastav on vaadata kasvõi a24 W140 kuulutusterivi-30 auto kohta pole vaat et ainsatki korralikku-enamus on kas megagiga lexus-style led-tuuninguga, hoitakse talv läbi soolahunnikus, pestakse 1x aastas, parandatakse moditud opeli juppidega jne. Lihtsalt kahju on näha autode vääritut lõppu millega kunagi sõitsid vaid presidendid.

Samas uuekooli autotööstus (igasugu c4, kiad jne) võiks minupärast otse tehasest metallipressi alla minna-poleks sooja ega külma. Ei tee neil juba ammu vahet...
Vasta
Paistab tõesti, et pungad on puhkemas. On minulgi üha raskem sundida ennast mõnikord korraks garaaži sattudes ja rooli taha istudes mitte käiku sisse panema ja nina garaažst välja keerama. Soovitan siiski vastu pidada. Praegu on sisuliselt kogu talve sool tänaval, temperatuur nulli ringis ja selles mõttes aeg kõige hullem aeg.

Igapäevaselt vanatehnika kasutamisel on mitmeid aspekte. Ühest küljest hävineb selline tehnika paratamatult. Ka 5000 km suvist sõitu kulutab Eesti kohutavas keskkonnas autot nii hämmastavalt palju, et igasugune tuju läheb ära ja lõpuks tuleb tahtmine kõik maha müüa.

Teisest küljest, kui ostagi selle eesmärgiga vanatehnika, sõita sellega aastaringselt iga päev ja mitte hoolida tõigast, et paari aastaga on ta sisuliselt taastamatu utiil, siis võib asi isegi toimida. Kahjuks tuleb aga selleks vanatehnikat üsna sageli vahetada, et endal süda pahaks ei läheks ja see on Eesti turu väiksuse juures mõnevõrra keeruline.

Seega igapäevasõidukina ei soovita ma kindlasti kasutada tehnikat, millel on sentimentaalne väärtus või mille säilitamine on auasi (nagu Riigikantselei auto seda kindlasti on). Kui aga kätte juhtub eksemplar, millest pole väga kahju, siis miks mitte - elu on tõesti elamiseks.


Parimate soovidega,

Tauno
PS! Sel aastal saame kahepeale päris ilusa korteeži juba Riigikantselei autole moodustada.
Vasta
Ohoo tuttavad graažid Icon_cool oman ka seal kompleksis ühte boksi Icon_smile!!! Loodan ,et sul on uksed ikka korralikult turvatud, kratid olid seal 2010.a väga agaralt liikvel. Mul murti uks julmalt kangiga pooleks ja võeti mis võtta oli. Samuti oli üritatud vähemalt 3 boksi veel hammustada. Mul oli üks masin ka sees aga õnneks sinna ei sisenetud. Veljekapslid läksid vaid. Aga kui sind seal tegutsemas näen siis astun ligi kindlasti Icon_cool!!! Jõudu tegemistel!!!
Vasta
(17-03-2011, 11:37 PM)Sm.Tihhonov Kirjutas: Vaatasin neid seal koos ja mõtlesin, et me kõik ilmselt jääme mingil määral kinni oma lapsepõlve. Lapsepõlve unistused saadavad meid kogu elu, samal ajal kui hilisemad unustused tulevad ja lähevad. Need kaks autot (koos veel E32 BMW-ga ja XJ40 Jaguariga) täitsid mu koolipõlves kõik ilusad mõtted. Tol ajal tundusid nad nii kättesaamatult kallid. Varsti on nad seda jälle. Praegu on selles mõttes õnnelik aeg.


Taban end aeg ajalt mõtetelt, et äkki peaks täna veel paar korralikku W126-te varuks ostma ja lihtsalt seisma panema. Et oleks ka 20 aasta pärast võimalik garaazist see auto välja võtta ja temaga reaalselt sõita. Sest aeg, kütusehindade kiire tõus ja peaaegu üleeuroopaline CO2 põhine maksupoliitika töötab halastamatult nende autode kahjuks. Isegi Saksamaalt on nad liiklusest kadunud. Rauahundid ekseldavad neid armutult läbi, nende jupid kaovad pikkamisi käibelt, nende kered roostetavad läbi, salongid kuluvad läbi ... nad saavad lihtsalt otsa. Täna veel saame me Silberist tellida võresid ja stangeliiste, kuid kaua see ilu enam kestab?

Haiglane samadesse automarkidesse kiindumus ka minul.

Ja see mis hetkel toimub suurte mootoritega autode turul on "imelik".
Neid kas pole turul- kuna omanikud on nad korda teinud ja nad ei ole nõus müüma mingi raha eest.
Või siis kui müüakse- temaga on juba 2aastat streetrace sõidetud ja kogu tehnika on nii mäda, et odavam tuleb uus osta.

Aga tulevik olgu helge. Maksku see bens kasvõi 20Eur-i liiter, ühe sõidu ikka jaksab suve jooksul teha.

Aga edud ainsa "ENSV" kuue korras hoidmisel.

Janek.
Ja PALUN, ära enam selliseid pilte pane- ma tahaks veel öösel magada.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
''Ja PALUN, ära enam selliseid pilte pane- ma tahaks veel öösel magada.''
Täpselt sama siin!

Edu omanikule! Thumbsup
Vasta
Millalgi talvel otsustasin ära, et sel suvel kasutan igapäevasõitudeks ainult vanatehnikat. Eesmärk oli enamus ajast liigelda musta Gaz 3102-ga ja S-klassiga. Kevadel võtsin suure poisi garaazist välja ja tundsin, et tuleb ilus suvi.
[Pilt: IMG_7828_300pix.JPG] [Pilt: IMG_7829_300pix.JPG]

Kus on, sinna tuleb juurde.
[Pilt: IMG_7894_300pix.JPG] [Pilt: IMG_7899_300pix.JPG]

"Ütle kes on sinu sõbrad ja ma ütlen kes oled sa ise". Ilmselt on siin mingi tõde, sest mul vist polegi enam selliseid sõpru järel, kes oskaks üdini tänapäevaselt mõelda. Samas on see hea, sest nii ei pea ise kõiki maailma autosid omama ja kogu aeg on huvitav. Ka see kaheraudne liikleb juba täna igapäevases kasutuses. Küll ta on ikka äge auto. Konkreetne isend on aastast 74, ostetud otse esimeselt omanikult (õigemini tema leselt) ja sõidetud lõpuni esinduse hooldusega. Läbisõit umbes 270000km.
[Pilt: IMG_7898_300pix.JPG] [Pilt: IMG_7900_300pix.JPG]

Meie entusiasmist nakatus veel üks sõber, kes lükkas seepeale oma uue S-klassi seina äärde ja ilmus järgmisel päeval mu garaazi juurde W140 600SEL-iga. Oli jälle mitu päeva mille üle mõelda. W140 teemadel peaks lausa eraldi filosofeerima, kuid mulle näib, et selle mudeli ost on ikkagi vältimatu. Seni olin äraootav, ilma kindla seisukohata. W140 kõõlus minu jaoks mingi hea-halva piiril. Ta tundus atraktiivne, kuid mul polnud sisemist veendumust, kas ta läheb ajas halvemaks või paremaks. Tänaseks olen veendunud, et W140 on puhas klassika, vaieldamatult kordumatu saavutus automaailmas. Ta oleks nagu jõudemostratsioon Mercedese poolt, milline peab üks maailma parim luksusauto olema. See auto enam odavamaks ei lähe.

Aga tagasi enda projekti juurde. Esmalt otsustasin teha poisile meelehead ja tegeleda tema mootori häiretega. Eemaldasin olemasoleva süütejuhtmestiku. Ma ei oska kommenteerida, kas need on algupärased detailid, kuid kindlasti oli tegu originaal osadega. Kuidagi karvased tundusid need pinnad jagajakaane sees, kuid tegelikult ei oska mina auto tehnilist osa adekvaatselt hinnata.
[Pilt: IMG_7833_300pix.JPG] [Pilt: IMG_7832_300pix.JPG]

Igal juhul tõin poest uued. Vastavalt soovitusele, ostsin BREMI tooted. Miskipärast ei leitudki mulle uut rootorit. Ilmselt pean selle siis Silberist ostma.
[Pilt: IMG_7830_300pix.JPG] [Pilt: IMG_7831_300pix.JPG]

Külge nad sobisid ja auto hakkas hulka paremini käima küll. Enam ei lonka tühikäigul, käib kuidagi sundimatult ja läheb kergemini pöördesse. Minekus ei oska vahet näha, sest 260SE ei ole nagunii eriline paugutaja. Vahetamata rootor häirib mind sellegipoolest. Ma ei tea, kas selle vahetamine enam midagi muudaks, kuid rootori tööpind on päris põlenud. Lisaks oleks mul küsimus, kuidas vältida niiskuse sattumist jagaja sisse? Ta oli mul seest täiesti kondentsi täis (isegi pildilt on näha veepiisad). Kas seda kaane alla käivat tihendit saab ka eraldi vahetada või on see koos jagajaga? Mul oli ta igal juhul täiesti kivikõva.
[Pilt: IMG_7834_300pix.JPG]

Aga üldiselt on vanatehnikaga tore sõita. Kuna mõlemad autod on sattunud mõistlike mootoritega (Volga on 2,3 16V), siis ei kurda ka erilise kütusekulu üle. Talvise Audi V8 kulu kõrval on see täitsa kuki-muki. Erinevalt moodsast autost, on vanatehnikaga endal kuidagi ilus sõita. Ja natuke põnev on muidugi ka, sest päris lõpuni ju neid nagunii ei usalda. Sellepärast peabki neid pidevalt kaks tükki võtta olema. Mis te arvate kumb peale esimest nädalat katki läks?
[Pilt: 03052011130_300pix.jpg] [Pilt: 03052011131_300pix.jpg]

Õigesti vastasid need, kes ...
[Pilt: 03052011132_300pix.jpg]

Siiani ei tea mis tal viga on.

Sellegipoolest oli Mercedes nädal aega nii tubli, et ta sai endale preemiaks tihendid esitiiva ja stange vahele. Mul olid need seni puudu ja soppa lendas pidevalt ette kroomliistu peale.
[Pilt: IMG_8184_300pix.JPG]
Terve aasta poole aastaga
Vasta
Nii tobe kui see jutt ka ei tundu, kuid see niiskus jagajasse saab tekkida ka mootori seest mis on kaua seisnud.
Oli kunagi sarnane juhus ühe Mazda või Volkswageniga. Käivitasin pikalt seisnud auto, läks ilusti käima, siis hakkas paukuma ja suri välja, jagaja kaan maha, krt, märg.
Käivituda ta sellise kaanega poleks saanud.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
(14-05-2011, 09:22 AM)Laur Kirjutas: Käivitasin pikalt seisnud auto, läks ilusti käima, siis hakkas paukuma ja suri välja, jagaja kaan maha, krt, märg.
Käivituda ta sellise kaanega poleks saanud.

Mul on täpselt samad sümptomid. Pärast igat pikemat seismist läheb alati kenasti käima, kuid hiljemalt 6-7 km on kööga.
Terve aasta poole aastaga
Vasta
Ma isiklikult kruviks originaal jagajakaane külge tagasi koos selle originaaljuhtmega, mis süütepoolilt tuleb ja prooviks uuesti alustada.

Ei tahaks midagi kurta ja tootjate mainet kõigutada, aga olen kahel korral Bremi toodetega saanud tulemuseks mittekäiva Mercedese. Esimene käivitus ja suri tühikäigul välja. Süüdlaseks külge pandud uus Bremi rootor. Teine sõitis 2-3 km ja suri välja ning pärast seda tuli nööri otsas minema vedada. Süüdlaseks külge pandud uus Bremi rootor.

Olen Saksa foorumitest lugenud sarnaseid muresid, kus lõpuks auto uuesti käima saamiseks sobivad kõige paremini ikkagi väliselt igati kulunud süüte originaalosad.

Tean, et originaal asjad on nii ebamõistlikult kallid, et isegi Tartu esindus ise soovitab ja koguni müüb Bremi tooteid, aga isiklik kogemus ütleb, et nende B-varuosadega ikka ei pruugi alati vedada.

Kuid mis ma ka sellest tean.


Parimate soovidega,

Tauno
Vasta
Ma ei taha uskuda et see nüüd selle rootori viga on. Minu kogemused mersupargiga ikka selle kohapealt olnud positiivse progressi suunas ikka paremini hakkavad käima sest mis on ikka kulunud see on kulunud. Ja vana asja tagasi panek pole küll minul midagi paremaks teinud pean silmas just süüte osasid. Olen proovimud puhastamis meetodeid kuid asjata see on ainult mõneks ajaks varsti paneb jälle kuskilt üle. Aga jah võibolla pole minule sattunud siis sellist vigast rootorit. Praegune 126 - gi hakkas hoopis paremini nurruma. ja sõidab siiani ilusti pole mingit probleemi ära suremisega ja käivitus probleemiga. Sinu sümptomid muidugi viitavad süüte süsteemile, kuid vigane võib ka seal süsteemis mingi muu jupp olla. Minu kunagise 124 probleemiks oli hoopis kommutator, mis pani ka segast. Küll suri ära ja ei läind käima ja siis paukus ja igast ime asju tegi. (kuigi väidetakse et see kas töötab või ei tööta).Siis ka ennustati igast juppe ja kui mina kommutaatorist rääkisin mida ise kõige rohkem kahtlustasin viidati selle peale et olen juhm. Ja topiti ka küll rootoreid ja kaani uusi ja süüte poole aga ei miskit.

Aga igal juhul edu. Eks vana tehnikaga ongi nii et igav pole. Kogu aeg on midagi teha.

Tervitades Siim
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 300SE 1987 W126 - ashton ashton 29 4,552 17-02-2024, 05:22 PM
Viimane postitus: ashton
  MB W140 500SEL, S600 ja teised ükssarvikud - Sm.Tihhonov Sm.Tihhonov 291 406,581 13-08-2023, 12:57 PM
Viimane postitus: renkss
  MB 300SE '88 W126 Sm.Tihhonov Sm.Tihhonov 32 35,006 21-01-2023, 03:11 AM
Viimane postitus: Sm.Tihhonov
  560 SE, 1990, W126 - Sm. Västrik Sm. Västrik 86 79,289 05-11-2022, 11:43 AM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  Mercedes-Benz 420 SEL, 1988, w126- Marek89 Marek89 32 8,364 19-04-2021, 10:40 PM
Viimane postitus: Marek89
  Mercedes-Benz S-klass W126 1981 - Kristooo Kristooo 3 2,294 14-01-2021, 10:19 PM
Viimane postitus: ReinGSM
  MB 280SE W126 1983 mydimees mydimees 17 9,401 02-05-2020, 11:03 PM
Viimane postitus: mydimees
  Mercedes-Benz 500 SE, 1981, w126 LagediRix 0 2,264 12-05-2019, 01:06 AM
Viimane postitus: LagediRix
  Mercedes-Benz 500 SEC, 1990, w126 - taaniel taaniel 45 41,074 14-06-2018, 07:54 AM
Viimane postitus: secman
  W126 420 SEL Stabilo 23 16,642 16-09-2017, 01:09 PM
Viimane postitus: Stabilo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne