Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleem w124 siduriga ?
#1
Nimelt läks siduri pedaal põhja ja siis üles ei tulnud.Käega sai üles tõstetud ja siis funkas aga siis läks käik nats sisse ja siis käis ragin.Kas keegi oskab aidata
Ja sidur ei ole, sest siis kui oli neljas sees siis panin järsku gaasi ja libisema ei tõmmanud.
Vasta
#2
Teab keegi probleemi?
Vasta
#3
No väga raske on aru saada, millest sa räägid kuna probleem on sul teemas siduriga, aga kirjutad, et sidur ei ole. Võibolla seisneb su mure vaid selles, et mingi vedru või mis iganes on toimimise lõpetanud, mis selle pedaali ülesse tõukaks. Muud rohkemat ma sulle öelda ei oska.
Vasta
#4
tegu siis e220 bensiini motoga.JA universaal kere.See kõik juhtus nii kui lasin siduri järsult lahti.
Vasta
#5
Küsimus siis kus asub w124 siduri õli topsik.Täna sai pumbatud sidurit ja lõpuks jäi pedaal põhja ja tuli üles ainult käega tõmmates.Selline tunne nagu õhk oleks sees olnud.(Kogemus siksi siduriga)Tegin veel ühe katse panin käigu sisse ja andsin starterit nii liikus ja sain nats sõita ja vajutasin järsku gaasi ja sidurit libisema ei tõmmanud.Kas on võimalik ,et õhk sees või midagi muud viga.Äkki keegi saaks aidata
Vasta
#6
ei ole kyll ammu siduriga autot omanud kuid meenub et kunagi oli sama mure mul bmw728-ga..siis oli viga siduri töösilindris..(see elutseb käimakasti kyljes) vaata kas liigutab kui pedaali vajutad.
Vasta
#7
Ma ei näe sealt midagi.Voolikut näen ainult.Ja kas see pole
silinder mis seal pedaali juures kohe on?Aga kuidas sinna vahele ligi saab ilma ,et kasti maha kangutama peaks.Ja kus see õli potska asub?Ma mõistan ,kui ma siit vastuseid ei saa sest kõik lasevad remontida.
Vasta
#8
Ok siit ma vist vastuseid ei saa.Pole hullu eks otsin siis ise
Vasta
#9
Õlipott on piduri õlipoti üks kamberitest. Pedaali küljes on üks silinder ja teine on käigukasti külje peal kahe poldiga kinni. Kui kasti juurest kuulata samal ajal kui pedaali keegi vajutaks, siis peaks olema survelaagrile vajutamise heli kergelt kuulda. Minu omal kostis kerget käginat hoova liikumise ajal.
Vasta
#10
Veel üks hädaline, kes kirjutab probleemi kõrvalt ja otsingut kasutada ei viitsi. Olen seda juttu kaks korda juba kirjutanud, nüüd läheb siis kolmas...

Kas sidur lahutab?
Kas lekkeid on näha?
Kas pidurivedeliku anum on KAELANI täis? Sidur saab oma töövedeliku pidurivedeliku tagumisest anumast ja kui see pole täis, siis vedeliktöösilindrisse ei jõua.
Kas lahutatud sidur järgi annab?

Õhutamine on üks igavene nigel tegevus, kuna õhk kipub edasi-tagasi liikuma. Profid teevad seda tagurpidi, surudes vedelikku tööilindri õhutusniplist peasilindri poole. Aga minul pole seda vaja olnud teha ja seetõttu rohkem ei kommentaariks.

Üldiselt põhjustab seda jama emma-kumma silindri mansett. Tasuks ära vahetada enne, kui mittetöötav sidur avarii põhjustab.
Vasta
#11
berg Kirjutas:Ma ei näe sealt midagi.Voolikut näen ainult.Ja kas see pole
silinder mis seal pedaali juures kohe on?Aga kuidas sinna vahele ligi saab ilma ,et kasti maha kangutama peaks.Ja kus see õli potska asub?Ma mõistan ,kui ma siit vastuseid ei saa sest kõik lasevad remontida.

systeemi kuulub kaks silindrit..peasilinder ja töösilinder. peasilinder siis pedaali taga ja töösilinder käimakasti kyljes. ja ega sa seal leket näha ei pruugi..ilmselt mansett(kummist rõngas siuke)lihtsalt otsas ja luristab tyhja siia sinna. mina isiklikult alustax kastipoolt yldjuhul see väsib enne.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w124 süüteluku vahetus kraabus 2 215 18-04-2024, 06:21 PM
Viimane postitus: kraabus
  Kuidas eemaldada w124 esiukse aknatõstuki mootorit kui klaas ei liigu? kraabus 2 178 02-04-2024, 07:27 PM
Viimane postitus: kraabus
  W124 "duo valve" (puhub sooja) Manifesto 3 411 22-03-2024, 05:14 PM
Viimane postitus: Manifesto
Photo W124 1989_alu velg v. terasvelg? squirrel9 4 251 29-02-2024, 10:30 AM
Viimane postitus: squirrel9
  w124 om606 käigukast/sidur eenupeenu 3 325 26-02-2024, 02:03 PM
Viimane postitus: eenupeenu
  W212 airmaticu probleem Henrit 3 434 06-01-2024, 01:45 AM
Viimane postitus: hannest
  W211 Turbo probleem difred 12 1,627 07-06-2023, 08:57 AM
Viimane postitus: v6sa
  Probleem w212, neljanda silindriga Kevin O 6 515 05-06-2023, 10:27 AM
Viimane postitus: meego
  Mure W124 pööretega spy4 21 7,942 19-03-2023, 11:28 PM
Viimane postitus: v6sa
  W212 E200 2010 tagumise telje probleem Sander1990 0 343 08-03-2023, 04:21 PM
Viimane postitus: Sander1990



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne