Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Õiglus
#1
Et õiglus siiski eksisteerib maailmas. http://www.fishki.net/comment.php?id=49317

PS. Loomulikult on igast inimelust alati kahju
Vasta
#2
nagu ma aru saan, siis crossfire juht sõitis ennast katki ja kaubikul lendas aint tagant furgoon ära, ja selle juhil oli kõik korras?
samas peab ikka arulage vend olema, et ristmikul sellise lauluga lasta...
Vasta
#3
Vaata ka video ära, saad asjast lõpuni aru...
Vasta
#4
Njah loodame et see video õpetab ka meie rullnokkasid aga kui aus olla siis hetkel vaatan et kogu meie eesti liiklus maanteel on paremaks läinud... keskmised kiirused langenud ja inimlikus tagasi tulnud... või ma exinIcon_smile?
Vasta
#5
Tundub, et Sul on õigus...hea tunde tekitab just vastastikune viisakus näiteks tipptunni liikluses, kui kedagi pöördele lubad või lubatakse Sind. Tundub, et seda on viimasel ajal rohkem. Samas on väga häiriv punase tule mittetunnistamine, mis on ka siinses juhtumis surmatooja.
Vasta
#6
Endal oli sarnane juhtum Tartus Aardla ristis. Auto oli paar nädalat tagasi ostetud, sõitsime paari sõbraga peolt linna. Tuju hea. Sõitsin siis Võru poolt kesklinna. Võtsin paremasse ritta ja mõtlesin, et süstin vasakusse ritta ette. Hiace juht läks ka näost aina punasemaks, kui sai mu kavatsustest aru- ja nii kui roheline süttis, vajutas pedaali põhja. Ise hakkasin ka vaikselt liikuma, mõttega vajutada. Kuid ma ei tea, mis oli- laiskus või mis, aga käigu vahetuseks lasin hoo alla ja võtsin vaiksemalt. Samas järsku vasakul oleva hiace juht vajutas pidurid korraks plokki- ise valmistusin juba tema taha reastumiseks, kuid tema pidurdamise tõttu jäime täpselt kõrvuti. Ja sel hetkel käiski hullema vihinaga eest läbi üks audi a4. 80-100 oli sel vennal kindlasti rauas. Sel hetkel lõi küll silme eest mustaks- oleks ma vähegi kiirendanud, oleksin saanud litri juhiukse pihta või siis auto tagumisse poolde, kus sõber istus.

See pani päris kõvasti mõtlema, et juhuseid ikka pole olemas- 99% juhtudel oleksin vajutanud just gaasi juurde, kui et laseksin hoo alla. Aga vot juhtus nii. Teatud asjad siin elus on lihtsalt sellised, mida pole võimalik kontrollida.

edit: parandan ennast- kui ma poleks selline rullnokk olnud, poleks kunagi sellist võimalust olemaski. Kuid eks see tõi natuke maa peale tagasi ka.

Viimasel ajal pole väga tihti liigelda saanud, kuid kui umbes kuu aega tagasi tulin Tallinnast Tartu, oli liiklus küll mõnus ja harmooniline- tõmblemise jms-ta. Täpselt nagu 2000 aastate algul, kui load sain Icon_lol
Vasta
#7
Tõnu, osta mu kutsikas ära. Mul pole seal kunagi probleeme olnud reastumisega, pidevalt tahab keegi "ära panna", miskipärast ei ole õnnestunud.
Vasta
#8
Icon_lol
Eiei- kui vaja, siis saab ikka eest ära sõidetud. Veel enam koomilisena tundus see, et hiace omanik üritas mind paika panna. Kuid ma tõepoolest ei kujuta ette, miks mul oli sel hetkel savi sellest ja tiksusin omaette edasi.. Reeglina mul ongi savi tegelikult, kas, kui palju jne üldse teised tõmblevad. Kuid mõnikord on tõesti kiire ja siis peab lihtsalt nii sõitma. Sel korral muidugi ei olnud ja miks üldse parem rida.. Ei teaBig Grin

Aga selles ma ei kahtle üldse, et su "1,8" kutsikale keegi midagi tõestama julgeks tulla Icon_biggrin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne