Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MiniSMART autode ilusalong ja käsipesula - Viimsis
#21
nostromo Kirjutas:Valge 97'a CL600 orig. parkimisanduritega tagastange eeltöö (nurkades paar pindmist auku seega arvatavasti pahteldamine?)+värvimine?

2000.-
Tel. 56705562 Oliver
Vasta
#22
Et siis kui kellegile sõidetakse sisse või sõidab ise sisse ja omab kaskot või on ise kannataja siis tegeleme ka kindlustusjuhtumitega.
Tel. 56705562 Oliver
Vasta
#23
Ma tahaks ausat vastust selle nahavärvimise suhtes.
Lasin endal teha, mitte et seisukord oleks midagi hullu olnud, vaid tahtsin kaista edasise kulumise eest, pea 4 aastat tagasi tolllal värskelt alustanud SmartServices (Veerennis).
Hind oli tollal selline, mis väga sellest loobuma ei sundinud.
Nüüdseks on põhikohtadest ikka värv maha kulunud, nahka on puhastatud ja hooldatud juhiste järgi, tegu on Nappa nahaga, mile puhastamiseks on niigi spetsiaalsed "lahjemad" tooted...
Ok, ma saaksin aru, kui nelja aasta jooksul värv maha koorub, kui tegu on pideva kasutamisega, kuid ma olen selle aja jooksul autoga sõitnud alla 3000 km...
Ja garantiid ma ei suuda nõuda läbisõidu alusel kohe mitte...

Ja tänaseks oli neil ühe istme hind 3500.- mis on selle kestvust (minu näite puhul) arvestades absurd minu silmis. Selle hinna juures eelistakins juba ülenahatamist, seda enam, et nüüd on võtta ka Mercedes-Benzi tollaseid originaaltootja nahkasid...

Ehk kas oli tegu halvasti puhastatud aluspinnaga? Või on see ettevõtmine selline "kahltase väärtusega" tegevus?
Eks mis oleks Sinu poolt antav garantii sellele teenusele ja hind?

PS: Ustelt mõlkide väljavõtmine ületas kõik minu ootused, tegu on täielikku professionaaliga, kes valdab oma tööd peensusteni, seda soovitan julgelt kõigile.
Kahjuks sellist professionaalsust näeb harva, eriti igasuguste "autospetsialistide ja hooldajate" hulgas...
Vasta
#24
Rolz Kirjutas:Ma tahaks ausat vastust selle nahavärvimise suhtes.
Lasin endal teha, mitte et seisukord oleks midagi hullu olnud, vaid tahtsin kaista edasise kulumise eest, pea 4 aastat tagasi tolllal värskelt alustanud SmartServices (Veerennis).
Hind oli tollal selline, mis väga sellest loobuma ei sundinud.
Nüüdseks on põhikohtadest ikka värv maha kulunud, nahka on puhastatud ja hooldatud juhiste järgi, tegu on Nappa nahaga, mile puhastamiseks on niigi spetsiaalsed "lahjemad" tooted...
Ok, ma saaksin aru, kui nelja aasta jooksul värv maha koorub, kui tegu on pideva kasutamisega, kuid ma olen selle aja jooksul autoga sõitnud alla 3000 km...
Ja garantiid ma ei suuda nõuda läbisõidu alusel kohe mitte...

Ja tänaseks oli neil ühe istme hind 3500.- mis on selle kestvust (minu näite puhul) arvestades absurd minu silmis. Selle hinna juures eelistakins juba ülenahatamist, seda enam, et nüüd on võtta ka Mercedes-Benzi tollaseid originaaltootja nahkasid...

Ehk kas oli tegu halvasti puhastatud aluspinnaga? Või on see ettevõtmine selline "kahltase väärtusega" tegevus?
Eks mis oleks Sinu poolt antav garantii sellele teenusele ja hind?

PS: Ustelt mõlkide väljavõtmine ületas kõik minu ootused, tegu on täielikku professionaaliga, kes valdab oma tööd peensusteni, seda soovitan julgelt kõigile.
Kahjuks sellist professionaalsust näeb harva, eriti igasuguste "autospetsialistide ja hooldajate" hulgas...

Rolz MiniSMART ja Smartservice on täiesti eraldi tegutsevad ettevõtted, Naha värvimisele ei anta kunagi garantiid ning reeglina on se mõeldud just ja ainult müügiautodele.Väga imelik on, et sind ei hoiatatud sellest ette. Olen ise ka näinud mitu aastat kõrvalt kuidas värvitud nahk silmnähtavalt värvi maha kulutab. Paraku sellele ei olegi lahendust ja nagu ütlesin siis tellijateks on automüüjad.
Samas ma kaalusin väga pikalt kas seda teenust üldse hakata välja pakkuma, kuid kui klient seda soovib siis oleme alati selle püsivusest ja kvaliteedist rääkinud (Me oleme seda alles avalikult nädalakese teinud, kliente paistab jatkuvat)

MiniSMART soovitus: Kui soovite enda jaoks ja enda tarbeks autot kasuatda siis ärge laske nahka värvida, se värv ei jää seal kunagi püsima...
Tel. 56705562 Oliver
Vasta
#25
W124: Aga kui värvida üle ainult armatuur (nahk ja plastik vist)? Mul on salon ühtaselt roheline, kuid armatuur ei lähe muude asjadega kokku. Olemas on ka need osad mida inimesed otseselt katsuvad jne..kuna keegi oma tagumenti armatuuri peal otseselt ei hõõru, siis kaua selline värv vastu peaks? Ja ka kui palju selline asi maksab ja kas on võimalik siis custom värv, mis läheb muuga kokku?
Vasta
#26
Harry Kirjutas:W124: Aga kui värvida üle ainult armatuur (nahk ja plastik vist)? Mul on salon ühtaselt roheline, kuid armatuur ei lähe muude asjadega kokku. Olemas on ka need osad mida inimesed otseselt katsuvad jne..kuna keegi oma tagumenti armatuuri peal otseselt ei hõõru, siis kaua selline värv vastu peaks? Ja ka kui palju selline asi maksab ja kas on võimalik siis custom värv, mis läheb muuga kokku?

Armatuuris ei ole nahka, samamoodi nagu uksepolstrites, seal on kas plastmass või vinüül.
Plastmassi peal püsib värv kordades paremini kui naha peal.
Seega vastus on jah, kindlasti saab teha ja tööd mis teinud oleme on vägagi viisakad ja head.
Tel. 56705562 Oliver
Vasta
#27
Kontrollisin järgi ja tõsi ta on. Hämmastav..alati arvasin et w124 on nahatud armatuur. Kuigi vist mingid detailid isegi on, kuna vanadel on kägiukasti ümbris, mitte plastist vaid puust...

Igatahes, palju selline armatuuri värvimine maksab?
(See probleem oli täitsa lootusetu juba, nüüd sain ka sellele lahenduse)

Ja nagu ma aru saan, siis tegelete ka värvimistööde ja ei ole võõras MB-kvaliteedile. Tähendab, et otsisin kohta, kus asja tehakse korralikult kuid soodsalt. Ja kas väiksemate keretöödega saab ka hakkama? (näiteks w124 küljekarpide vahetus)
Vasta
#28
Helista, tule läbi joome tassi kohvi ja teeme hea pakkumise.
Tel. 56705562 Oliver
Vasta
#29
olikul Kirjutas:Helista, tule läbi joome tassi kohvi ja teeme hea pakkumise.

Nõus. Varsti siis Smile
Vasta
#30
Minu vabandused, kui jäi mulje, et ma need kaks asutust üheks "sidusin", tean,e t need on erinevad ettevõtmised.
Minu järgmine küsimus - millega selle värvi edukalt maha saab?
Vasta
#31
Rolz Kirjutas:Minu vabandused, kui jäi mulje, et ma need kaks asutust üheks "sidusin", tean,e t need on erinevad ettevõtmised.
Minu järgmine küsimus - millega selle värvi edukalt maha saab?

Valgete Armani teksapükstega sõites Icon_lol Ok nali oli se.
Tegelt on nii, et meie nahahooldus isegi võtab selle värvi maha.
Ehk siis kui spetsiaalse napa naha puhastusainega puhastada peaks se värv maha tulema.
Tel. 56705562 Oliver
Vasta
#32
olikul Kirjutas:Kampaania 3 kiiremat saavad.
Algab homsest kell 10:00

Keemiline puhastus - Armatuur, klaasid, põhjavaip, istmed, uksevahed, keskkonsool, istmevahed jne.
950.-
Tööd teostatakse Nõmmel, kadaka pst ääres, Päikese pst. -l

[Pilt: AlBundyScream.gif]

Bronn 56705562

SELLEST HINNAST VEEL ALLA!
Kui auto läheb töösse teisipäeval siis maksab kogu pakett ainult 850.- :headbang:

Nahksalongi puhastus ja hooldus ainult 500.- teisipäeval

Poleerimine ja vaha tol päeval alates 1100.-

Tingimus on, et broneering saab tehtud hiljemalt homme
Tel. 56705562

Kasutage võimalust!
Tel. 56705562 Oliver
Vasta
#33
[Pilt: viewthread.php?action=attachment&tid=10735&pid=145430]

S-klass
Tel. 56705562 Oliver
Vasta
#34
olikul Kirjutas:29.09-30.09

Talvevaha alates 500.-
Salongi keemiline märgpuhastus alates 800.-
Poleerimine, vahatamine alates 1100.-
Nahksalongi hooldus alates 450.-


Püsib endiselt päevakorras, Õige aeg oma mersule talveks korralik vaha peale panna.
Tel. 56705562 Oliver
Vasta
#35
Kas alumiinium detailidelt võtate ka mõlgid välja? 2 pisikest mõlki, riivavad natuke silma. (A8 Katus)

Vasta
#36
Tean, et AUDI põlatakse ära (alumiiniumil pole elasttsust ja sellsit eelpinget, mis sunnib pleki tagasi oma "kujusse" minema) aga kui jah, siis sooviks ka teada seda.
Vasta
#37
Saab küll teha.
Tel. 56705562 Oliver
Vasta
#38
Leht millegi pärast maas ..võlas?Big Grin
Vasta
#39
laisad Kirjutas:Leht millegi pärast maas ..võlas?Big Grin

kuidagi väga ootamatult sulges zone jah, enda viga, et unustasin sellele tähelepanu pöörata, homseks peaks jälle korras olema.
Tel. 56705562 Oliver
Vasta
#40
Selge,

Sealt ka see viivitus,miks ma pole veel vastust saanud oma pakkumisele,saadetud @minismart.ee
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tartus autode vahatamine NANO püsivahaga ainult 40.-eurot CLASSICCARS 0 4,731 16-12-2012, 09:13 PM
Viimane postitus: CLASSICCARS
  Puksiirabi 24h - pukseerimine, käivitusabi, autode ost Lex 7 8,397 16-12-2012, 07:42 PM
Viimane postitus: Ermo
  Uus Autofresh Autostuudio- Autode poleerimine, keemiline pesu, klaaside toonimine, mõ Autofresh 0 4,705 07-11-2010, 11:55 PM
Viimane postitus: Autofresh
  Autode käsipesula - Männiku Autopesula OÜ männikupesula 0 4,239 12-08-2010, 03:31 PM
Viimane postitus: männikupesula
  autode kere tööd mootorite ja manuaal käigukastide remont jne mb170 0 4,113 03-11-2009, 11:02 PM
Viimane postitus: mb170
  Autode remont ja hooldus. msilm 0 2,689 05-04-2009, 11:11 PM
Viimane postitus: msilm
  Autopesula Viimsis Kuldar 0 4,723 08-03-2009, 03:22 PM
Viimane postitus: Kuldar
  Autode hooldus ja remont rotedor 0 2,282 25-06-2008, 07:41 PM
Viimane postitus: rotedor



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne