Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K: a-klass autolammutuses?
#1
Question 
Äkki keegi nägi? Kus võib kasutatud varuosi osta A-klassile? W168 1997-2004

NB!! Vääna-postis ei ole midagi kasulikku Sad
W212/e220cdi/15a
Vasta
#2
Mis kasutatud varuosi sul vaja on? Kas veermikule, mootorile või kereosi, võiksid ju täpsustada. Teistel ka kergem analüüsida su postitust.   ...kasutatud varuosadega on see jama, et need peavad reeglina vähem vastu kui uued varuosad, seega soovitatav on siiski uusi varuosi osta, kasvõi siis B omi kui originaalide jaoks raha ei jätku.
Vasta
#3
Nii ja naa. Nii mõnigi tükk auto küljes ju ei kulu. Või satub romulasse värskeltpaigaldatud vajaliku tükiga masin (mul oli selline juhus, sain uue laagriga rummu poole laagri raha eest). Tõsi, see on pigem erand, aga kunagi ei tea.

Kas Maasika romulas Prillimäel pole? Tal on aeg-ajalt sihukesi naljakaid asju sees...
Vasta
#4
Oleks vaja astmelauad salongis, nuppud ja jn..
W212/e220cdi/15a
Vasta
#5
Danone Kirjutas:Oleks vaja astmelauad salongis, nuppud ja jn..


kle mis nuppe sul vaja on? Leidsin ühest lammutusest A klassi millel kõik nupud olemas. Kahjuks on A mersul keskkonsooli nupud ühes blokis(ühes tükis) ja eraldi neid ei saa. Mul omal on vaja tagaakna kojamehe nupu katet(nupp ise korras). Kui oled huvitatud siis võiksime kahepeale selle lülitite bloki ära osta, saan mina nupu katte ja sina nupud...kui sul just on kekskonsoolist nuppe vaja.
Vasta
#6
RSgoods Kirjutas:
Danone Kirjutas:Oleks vaja astmelauad salongis, nuppud ja jn..


kle mis nuppe sul vaja on? Leidsin ühest lammutusest A klassi  millel kõik nupud olemas. Kahjuks on A mersul keskkonsooli nupud ühes blokis(ühes tükis) ja eraldi neid ei saa. Mul omal on vaja tagaakna kojamehe nupu katet(nupp ise korras). Kui oled huvitatud siis võiksime  kahepeale selle lülitite bloki ära osta, saan mina nupu  katte ja sina nupud...kui sul just on kekskonsoolist nuppe vaja.

juba ostetud Smile tänan
W212/e220cdi/15a
Vasta
#7
Danone Kirjutas:
RSgoods Kirjutas:
Danone Kirjutas:Oleks vaja astmelauad salongis, nuppud ja jn..


kle mis nuppe sul vaja on? Leidsin ühest lammutusest A klassi  millel kõik nupud olemas. Kahjuks on A mersul keskkonsooli nupud ühes blokis(ühes tükis) ja eraldi neid ei saa. Mul omal on vaja tagaakna kojamehe nupu katet(nupp ise korras). Kui oled huvitatud siis võiksime  kahepeale selle lülitite bloki ära osta, saan mina nupu  katte ja sina nupud...kui sul just on kekskonsoolist nuppe vaja.

juba ostetud Smile tänan


Aga räägi kust said? Ja mis raha eest
Vasta
#8
Tere, kas sa otsid need nuppud? Mul on olemas see plokk kus on vaja ainult keskmine nupp mis reguleerib peglid. Kui on veel huvitatut siis kirjuta Wink Ma olen Tallinnas Smile
Vasta
#9
www.varuosakeskus.ee on suhteliselt operatiivne koht Big Grin
Vasta
#10
Mastahh Kirjutas:Tere, kas sa otsid need nuppud? Mul on olemas see plokk kus on vaja ainult keskmine nupp mis reguleerib peglid. Kui on veel huvitatut siis kirjuta Wink Ma olen Tallinnas Smile

auto on ammu müüdud
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus A-klass W177 soul 3 6,695 15-03-2018, 02:33 PM
Viimane postitus: soul
  A-klass rally teedel! Eric 5 6,410 19-06-2006, 12:19 PM
Viimane postitus: Mersubeebi
  A-klass kas on naiste auto ...? Eric 22 19,261 08-01-2006, 08:12 PM
Viimane postitus: Andres



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne