Küsitlus: Kumb on 2009 lippulaev?
BMW 7 seeria
10.81%
4 10.81%
MB S klass
89.19%
33 89.19%
Kokku 37 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2009a 2 kanget kuid kumb on parem?
#1
PS: Hääleta kui oled kogu info läbi lugenud/vaadanud!

Kumb on Mugavam, võimsam, tehnoloogiliselt arenemum?

Põhjalik ülevaade

Täpsemalt S klassist
BMW 7 Fifth Gear
BMW 7 seest, eriti meeldivad mulle need esi istmed
S 2009 video
S 2009 AMG!!!
PS: Hääleta kui oled kogu info läbi lugenud/vaadanud!
#2
Sul on vist päris igavBadgrin

Aga Buumer ei ole MB-klubis teema.
#3
allan1 Kirjutas:Sul on vist päris igavBadgrin

Aga Buumer ei ole MB-klubis teema.

Ei noh nii palju peaks ikka ära kannatama, et vähemalt vaba teema all arvamusi jagada ja oma lemmiku poolt hääletades ka täpsustada mis on ühel või mis teisel.
Muidu Mercedes-Benz mehed ei teagi miks nende Mercedes-Benz nii palju parem või halvem on Tongue

Endale on S rohkem meelejärgi aga eriti tooks vällja 7 Buumer esi istmed, kuradi vägevad.
#4
Minu arvates jääb 7mene bemm igatepidi alla... uued bemmid on seest näotud.
#5
Eks ta vähe ebavõrdne ole see võrdlus, selles mõttes, et 221 S-klass tuli juba pea kolm aastat tagasi välja. See on väga pikk aeg, arvestades tänast kiiret tehnika arengut.
#6
M'arvan ka, kui ma ei eksi siis uus S pidi tulema vist 2011, keegi teab millal järgmine 7 on planeeritud?
#7
Noo leidsid kah hea koha kuhu teema teha, tulemused võivad äärmiselt üllatavad ja ettearvamaud tulla. Icon_lol
#8
Täiesti 100% objektiivne tulemus, kui vaadata, mis margi klubiga tegemist.
#9
kainet mõistust ja külma närvi Icon_razz
Endale Uue 7-mese juures ei meeldi välimus vana tundus kenam.
S Mercedes-Benz perse on aga väga pandav nagu alati Icon_cool
#10
Samas ma ei näe erilist mõtet sellel teemal siin, sest nagu öeldakse "iga lits kiidab...."
Ja siin see koht paraku on, kuhu kõik sarnase agregaadi kummardajad kokku on saand.
#11
ma arvan et 7 bemm on ikka parem, sest bemm on alati parem old kui Mercedes-BenzIcon_smile
#12
Huvitav miks parem? Äkki lihtsalt kiirem või ...? Ja olenematta minu kogemustest sõprade autotega jaab MB ikkagi MUGAVAIMAKS LIIKLEMISE VAHENDIKS HOOLIMATTA AUTO VANUSEST.
#13
Sellised teemad on alati tõiesti mõtetud. Defineeri kõigepealt kriteeriumid enda jaoks ja siis hakka hindama. Aga enamus inimesi ei oska ilmselt seda teha.

Kui võrrelda LADA ja 221 näiteks maal põllu peal, siis on LADA kvaliteetsem - õigemini hinna ja tulemuse suhe on paremini paigas.
#14
Kriteerium?
Bumer 7 ja MB S on sama klass ja mõlemal on ühine eesmärk.
#15
Pildilt vaadates paistab, et bmw on käigukangi tagasi keskkonsooli too nud?
Aga kumb parem?? Tõenäoliselt on parem see millega su kaks edukat tuttavat juba sõidavad Icon_smile
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#16
Ausalt öeldes pole kummagi autoga sõitnud, lampi pakkuma pole mõtet hakata.

MB disain meeldib siiski rohkem uue bemmi omast(siin foorumis vist ei saakski teisiti). E38 oli viimane kena 7-seeria.

Siiani MB ja BMW konkureerivaid mudeleid võrreldes ütleks, et tegu on suhtkoht erineva sihtgrupi jaoks ikkagi.

Nagu võrdleks ringraja ja rallikrossi autot - kumb on parem.
#17
Ardo Kirjutas:Kriteerium?
Bumer 7 ja MB S on sama klass ja mõlemal on ühine eesmärk.

Nojah mis on eesmärk autol - kas pakkuda sportlikku sõidumõnu, lasta õõtsuda või viia lihtsalt ühest kohast teise. Kui vaatad erinevaid autoteste siis näiteks mõni hindab just juhitavust, teine mugavust ja kolmas nuppude loogilisust. Lisaks võib juurde tuua ka maeiteamidakõikeveel nagu näiteks hoolduse intervall, keskmine hind jne jne mis just Saksamaal millegipärast suht oluline. Ja siis ongi tulemuseks, et mõnes testis öeldakse, et BMW on parem ja teises et S. Enamus pole meist kumagiga sõitnud nagu Hents ütles ja huupi pole tõesti mõtet pakkuda. Ainuke mida saame teha on ilmselt visuaali põhjal mingi otsuse teha.
Aga niipalju kui kiiruga vaatasin on päris huvitavad vidinad peal - a´la annab märku kui teelt kõrvale kaldud, või siis tunneb kiirusepiirangu märgid ära jne. Samas on need ka uuel E klassil peal.
#18
Siin on üks huvitav võrdlus:
http://www.youtube.com/watch?v=-49HQRY2gu4
#19
Vastu teemaalgataja nõudmisi. Ei vaatand kumbagi linki/linke.
Keegi kuskil mainis:
BMW - performance
MB - comfort

Kuna igal juhul eelistan mugavust mis iganes teisele omadusele, siis valin MB.

Kummagi masinaga ise kokkupuutunud ei ole. Oleks rikas mees, siis oleks vast vähemalt võimaluski. Seega ei tea nagunii arvata, mis üks või teine endast kujutab.
BMW võib olla hea auto ja ei kahtlegi selles, kuid meie riigis bmw omanik võrdub [censored], seega kahjuks on maine halb. Ja ise nii kõva mees veel ei ole, et bmw'd soetada ja mitte hoolida teiste arvamusest. Seega olen sunnitud valima MB, mida olen ka endale valinud.

Nüüd lähen vaatan ka üle need lingid ja selle, mille poolt hääletasin ning siis puhun ehk ka foorumi alkomeetrisse TongueEusa_whistle
#20
Hea on 7-sel näidikute vahetuva värviga taustvalgustus.
Parkimiskaamerad esimeste rattakoobaste servades on enamiku meie selliste autode juhtide jaoks hädavajalik lisa.
Iseasi on, kaua nad meie ilmastikus midagi näitavad.
Mööda on pandud esimeste uste sisemiste käepidemetega, asuvad liiga kõrgel ja istudes ei ole neid näha.
Disaini poolest on hea, aga kinni tõmmates haaratakse automaatselt ukse sisetaskust.
Tagumiste rataste pööramine, meie juhid ja teed.... liikluskindlustus läheb kallimaks.
Pmst. sama süsteem, mis riisikatel kunagi prooviti ja miks enamus neist kraavis lõpetas.
loxus LS-i tagatuled on vist küll aafrika/usa klientuuri jaoks.
Sõiduomadustelt tundus juba.... auto moodi, erinevalt eelmisest mudelist.


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kumb siis on, kas 59kw või 65kw Lepz 11 1,150 04-12-2021, 03:33 PM
Viimane postitus: Lepz
  Loll küsimus, kuid ehk keegi oskab aidata toix88 11 8,029 18-12-2016, 01:49 AM
Viimane postitus: kaupo51
Smile Originaalvaluveljed kuid millise MB omad Zebra 7 4,573 17-12-2011, 06:47 PM
Viimane postitus: Zebra
  Xenon HID - kumb neist? kpokyc 6 5,126 01-11-2010, 09:20 PM
Viimane postitus: hannes_s



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne