Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ML-i BI-xenon?
#1
Tere!

Ml.il on täistuled väga kehvad kuigi lasin Silberis tuled ära regullida.Sellest ka küsimus,et mis tuled asuvad lähi/kaugtulede(bi-xenonid) elemendi kõrval?Pirn on seal sees aga ei toimi kuidagi,kui pirn läbi,siis peaks ju armatuuris mingi tuluke põlema hakkama.
Vasta
#2
See on kaugtuli ja peaks koos xenoniga põlema. Proovi kaugtule kangi enta poiole tõmmata vaata kas siis süttivad ning kas samal ajal süttib armatuur isinine ikoon.
Vasta
#3
R129 Kirjutas:See on kaugtuli ja peaks koos xenoniga põlema. Proovi kaugtule kangi enta poiole tõmmata vaata kas siis süttivad ning kas samal ajal süttib armatuur isinine ikoon.


Xenon vahetab lähi/kaug ja armatuuris sütib s.lamp,aga lähen lippan korra välja ja proovin kangiga.
Vasta
#4
Ei midagi,need tuled lihtsalt ei toimi.
Vasta
#5
mis kerekoodiga pill on 163?
Vasta
#6
R129 Kirjutas:mis kerekoodiga pill on 163?


Jep w163Nod
Vasta
#7
Küsiks ühe asja vahele - kas on vahe mis mb mudelist rääkida? Et kas neil see tulede asi sama süsteemi järgi kõigil ei käi? Et kui on luup, siis on luup ja asi lihtne, või kui tavaline xenon siis tavaline xenon. Lihtsalt seadistus võib mõneti erineda?
Vasta
#8
Ühesõnaga xenon lülitab lähi pealt kaugtule peale kuid tavahalogeen ei hakka põlema? Aga samas kui täied peal on siis on sininu tuli kombis aktiivne?

Sinaal (kui täied paned) mis xenonit plokki jõuab läheb paralleelselt ka halogeeni. Aga USA variandil on mingi blokeeing veel mis ei lase tulesid vilgutada - ehk kui vilgutad siis "vilgutatakse" ainult xenoniga. Aga kui sul on EU pill siis on tule sees midagi peetis - diagnostik aitab.
Aga võisolls on sul LEEDU variant hoopis - ehk USA tuli ja EU pill. Selle kohta kahjuks skeem mul puudub Smile

Aga igaks juhuks kontrolli pirnid ära - võib ka selle viga olla. MLil 163 ju pole kohta kuhu auto kirjutaks, et tuli ei tööta (vist mingi tulede avarii koht on?)
Vasta
#9
Puhas Usakas ja vaatan homme pirnid üle.
Vasta
#10
Vot ei oska täpselt öelda mis sul seal on aga minu ML-il lähevad lisa kaugtuled põlema koos big-xenon kaugetega! sama aegselt!
Vasta
#11
Sulo Kirjutas:Vot ei oska täpselt öelda mis sul seal on aga minu ML-il lähevad lisa kaugtuled põlema koos big-xenon kaugetega! sama aegselt!

Mul see jah kahjuks ei toimi.
Vasta
#12
R129 Kirjutas:Ühesõnaga xenon lülitab lähi pealt kaugtule peale kuid tavahalogeen ei hakka põlema? Aga samas kui täied peal on siis on sininu tuli kombis aktiivne?

Sinaal (kui täied paned) mis xenonit plokki jõuab läheb paralleelselt ka halogeeni. Aga USA variandil on mingi blokeeing veel mis ei lase tulesid vilgutada - ehk kui vilgutad siis "vilgutatakse" ainult xenoniga. Aga kui sul on EU pill siis on tule sees midagi peetis - diagnostik aitab.
Aga võisolls on sul LEEDU variant hoopis - ehk USA tuli ja EU pill. Selle kohta kahjuks skeem mul puudub Smile

Aga igaks juhuks kontrolli pirnid ära - võib ka selle viga olla. MLil 163 ju pole kohta kuhu auto kirjutaks, et tuli ei tööta (vist mingi tulede avarii koht on?)

Sul on õigus Usakal on tules mingi relee,mis lülitab automaatselt halogeeni välja.Teisipäeval annan teada kas sai korda.
Vasta
#13
Tuled korrasEusa_dance..Kel usakas ja ei näe kaugtuledega driveda,siis kas arsti juurde või releed kahjutuks tegema.Icon_cool
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  11/2006 G-klassi originaal Bi-Xenon esitule välimine klaas-kas saab parandada kuskil? nostromo 1 3,162 31-07-2015, 07:24 PM
Viimane postitus: nostromo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne