Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G - klass 30.a.
#21
auto1 Kirjutas:Täiega overkill hind jah isegi korralike istmeid ei ole ega elektriaknaid.
Aga rohkem huvitab mind see mis seal kapottikeskel on?Nagu oleks halvasti värvitud või mis ta on seal ?
G-klass on minu arust muidu ilus auto küll.Ta ikkagi militaarse ja kuulsa taustaga umbes nagu hummeri värk.

Jätkad oma vana stiili? Kui nii ilusti küsid, saad uuesti bänni. Ma võin aidata...

Ma pole 100% kindel, kuid arvan, et kapoti keskel on kas kivikaitse või mõni muu libisemist takistav kate - ikkagi töövahend ja mitte tillipikendus.
Teab keegi, mis seal on? Plast? Kummi? Miskine erivärv?

Asi on hinna vääriline. Nagu ka H1 on kõrbes oma hinna vääriline. Aga Eestis on neid inimesi, kes selliseid tööloomasid vajaksid, vaid mõnikümmend. Ülejäänutele on tegelikult suvalisest maasturist küll - niikuinii mõistust selle võimete rakendamiseks ei jätku.

Muide, paljudel tootjatel (Toyota, Land Rover, Mazda) on töömasinate istmematerjaliks vesipesu ja hooldamatust taluv kunstnahk - teisiti poleks töövahendil mõistlikki.
Vasta
#22
Mida ma nüüd nii halvasti ütlesin Icon_neutral ?
Kui selle kohta ütlesid seda,et ma kutsusin seda hinda overkilliks siis igal ühel on oma arvmaus ja see teema ongi selleks,et oma arvamust kah asja kohta öelda.Et sellise raha eest saaks vanemaid 80nentate w463 masinaid mis on tunduvalt odavamad ja pommikindlamad tehnikaga ja usun,et saavad kah peaegu sama hästi oma töö tehtud nagu see erimudel.
Eks see masin vast oleks selleks kah rohkem möeldud,et kollektsioneeridele,et see erimudel ja piiratud kogustes vaid tehakse.
Ise arvangi rohkem,et need enamus mis müüakse vast ei lähegi maastikule eriti või väga vähe ja jäävad lihtsalt kollektsiooni.
Vasta
#23
Kui auto1 ei proovi õigekirja natukenegi parandada, kustutan eranditult kõik tema postitused. Nagu mingi kuradi lasteaed.
Vasta
#24
auto1 Kirjutas:Mida ma nüüd nii halvasti ütlesin Icon_neutral ?
Kui selle kohta ütlesid seda,et ma kutsusin seda hinda overkilliks siis igal ühel on oma arvmaus ja see teema ongi selleks,et oma arvamust kah asja kohta öelda.Et sellise raha eest saaks vanemaid 80nentate w463 masinaid mis on tunduvalt odavamad ja pommikindlamad tehnikaga ja usun,et saavad kah peaegu sama hästi oma töö tehtud nagu see erimudel.
Eks see masin vast oleks selleks kah rohkem möeldud,et kollektsioneeridele,et see erimudel ja piiratud kogustes vaid tehakse.
Ise arvangi rohkem,et need enamus mis müüakse vast ei lähegi maastikule eriti või väga vähe ja jäävad lihtsalt kollektsiooni.

Worker?
Kollektsionäärile?
Erimudel?
Retard
Öh, katsu natuke asjades selgusele jõuda. Mis loom on Worker ja mis loom "tavaG"...

Kui midagi G valikust on niiöelda mõttetu, siis need on vast V8 ja tänavaseadega maisnad. Ei liha ega kala... Maastikule, kuhu see tank on mõeldud, ei jõua need kunagi.

Aga igaühel on oma arvamus ning õigus sellele. Kui see aga oluliselt erineb üldsuse väljakujunenud arvamusest, siis tuleb selle eest ka seista.

Asi polnud selles, mida Sa ütlesid, vaid kuidas Sa ennast väljendasid. Üsna ründavalt ning suutsid ühe lausega näidata, et Sa ei tea G-wagenist mitte halligi...
Vasta
#25
Tean ikka küll ja viimases postis mis ma siia teemasse tegin peaks küll välja näitama,et ma tean suhteliselt palju selle masina kohta.
Ei tasu kohe hakkate teisi lolliks kutsuma w463 alal.Ja mis agresiivset rünnakut oli?Täitsa tavaliselt ütlesin,et natuke overkill ja muud midagi.
Erimudel?
Jah erimudel loe esimest postitust saad teada,et anti välja 2 erimudelit ja üks neist on see worker.
Vasta
#26
auto1 Kirjutas:Et sellise raha eest saaks vanemaid 80nentate w463 masinaid mis on tunduvalt odavamad ja pommikindlamad tehnikaga ja usun,et saavad kah peaegu sama hästi oma töö tehtud nagu see erimudel.
Ütle ausalt, mitut 80ndate w463 sa näind oled? Ma pole ühtegi igatahes. W463 nägi ilmavalgust ca 10a hiljem. Smile

w460 oli see mis 1979 debüteeris. Unibrow

ja nüüd see jutt:
auto1 Kirjutas:Tean ikka küll ja viimases postis mis ma siia teemasse tegin peaks küll välja näitama,et ma tean suhteliselt palju selle masina kohta.
Ei tasu kohe hakkate teisi lolliks kutsuma w463 alal.
Icon_lol
Vasta
#27
No läks veits sassi big deal tõesti.
Vasta
#28
See et 80 000 € (või mis iganes ta maksis) meie jaoks kallis on, ei tähenda veel seda, et asjal turgu poleks. Analoogselt võib ju öelda, et S65 oma 3,5 milliga on mõtetu, sest juba S500 4matic oma pooleteise milkuse hinnaga on juba üüber ise.
Istmetest ja termantiinist on juba korduvalt siin teemas kirjutatud - asjal on mõte sees ja mitte vähe. Ilma nendeta ja näiteks nahaga võiks tõeti kasutada sõna mõttetu!

Ja G asjatundja auto1 Smile Ei neid postitusi on tore lugeda.
Vasta
#29
No miljonäär ostab mudiugi omale s65 pigem ju.
Ega miljokas ei hakka mingi eri blangu g klassiga sõitma ju ja kui miljokad kah ei sõida sellega siis polegi sellele turgu kuna tavainimene ei jõua sellist osta.Ja põllumehed jne kes virtsa ja muud tassivad ostavad pigem mõne hea traktori mitte selle auto.
Vasta
#30
auto1 Kirjutas:No miljonäär ostab mudiugi omale s65 pigem ju.
Ega miljokas ei hakka mingi eri blangu g klassiga sõitma ju ja kui miljokad kah ei sõida sellega siis polegi sellele turgu kuna tavainimene ei jõua sellist osta.Ja põllumehed jne kes virtsa ja muud tassivad ostavad pigem mõne hea traktori mitte selle auto.
miljunäärid ostaksid omale maybachi ja ferrari pigem. aga tundub, et sul on õigus - g klassil ei ole turgu. sa peaksid mercedesele autode turustamise alal appi minema, muidu nad lähevad pankrotti.
Vasta
#31
Mercedes-Benz on failinud tõesti praeguseks suht palju isegi BMW-l läheb palju paremini kuigi varem kunagi oli Mercedes-Benz alati BMW-st ees.
Vasta
#32
auto1 Kirjutas:Mercedes-Benz on failinud tõesti praeguseks suht palju isegi BMW-l läheb palju paremini kuigi varem kunagi oli Mercedes-Benz alati BMW-st ees.
ei.. bmw on alati parem olnud, sellest isegi mitu filmi tehtud - bumer ja bumer 2. kas mersust on keegi filme teinud? vot
Vasta
#33
põhh Kirjutas:
auto1 Kirjutas:Mercedes-Benz on failinud tõesti praeguseks suht palju isegi BMW-l läheb palju paremini kuigi varem kunagi oli Mercedes-Benz alati BMW-st ees.
ei.. bmw on alati parem olnud, sellest isegi mitu filmi tehtud - bumer ja bumer 2. kas mersust on keegi filme teinud? vot

http://www.hampstead.com.au/mb/
ja neid asju ei tasuks eriti siin teemas arutada kuna siin räägitakse G klassist vaid.
Vasta
#34
auto1 Kirjutas:
põhh Kirjutas:ei.. bmw on alati parem olnud, sellest isegi mitu filmi tehtud - bumer ja bumer 2. kas mersust on keegi filme teinud? vot
http://www.hampstead.com.au/mb/
ja neid asju ei tasuks eriti siin teemas arutada kuna siin räägitakse G klassist vaid.
mersust pole ikka filmi ju.. nendes ainult paaris kaadris näeb masinat ehk.
panin tähele, et g klassi politseimasinad on paljudes riikides levinud - sinna need lisavarustuseta masinad lähevadki.
Vasta
#35
Arvan,et politseifirmad ei osta nii kallilt autosi. Ja enamus uhked pillid mis mentid sõidavad on konfiskeeritud autod mingid narkoärikatelt vms.
Vasta
#36
auto1 Kirjutas:Arvan,et politseifirmad ei osta nii kallilt autosi. Ja enamus uhked pillid mis mentid sõidavad on konfiskeeritud autod mingid narkoärikatelt vms.
politseil on Mercedes-Benz tehase klubikaardid.. käivad nagu hulgilaos seal. aga kas sina ei tahaks oma politseifirma teha ja konfiskeeritud masinatega sõita?Icon_lol
Vasta
#37
auto1 Kirjutas:No miljonäär ostab mudiugi omale s65 pigem ju.
Ega miljokas ei hakka mingi eri blangu g klassiga sõitma ju ja kui miljokad kah ei sõida sellega siis polegi sellele turgu kuna tavainimene ei jõua sellist osta.Ja põllumehed jne kes virtsa ja muud tassivad ostavad pigem mõne hea traktori mitte selle auto.

auto1 Kirjutas:Arvan,et politseifirmad ei osta nii kallilt autosi. Ja enamus uhked pillid mis mentid sõidavad on konfiskeeritud autod mingid narkoärikatelt vms.

Miljokad teevad endale politseifirmasid. Vabal ajal sõidavad S65-ga ja politseifirmas tööd tehes sõidavad narkoärikatelt konfiskeeritud G-klassidega.
Lihtne ja loogiline juUnibrow
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W251 R-Klass salongivahetus Tainted 0 86 06-02-2024, 06:38 PM
Viimane postitus: Tainted
  Tere. Elektrisüsteemi rike r klass Raulka 7 1,176 10-01-2022, 07:59 PM
Viimane postitus: Mercedes w251
  R klass käigukasti mure thutmoses 17 4,314 12-01-2021, 10:41 AM
Viimane postitus: v6sa
  Uus G-klass 15.1.2018 nostromo 22 17,554 19-01-2019, 02:27 PM
Viimane postitus: nostromo
  M: Mercedes-Benz G-klass tagatuled 2002 aasta kristo55 0 2,439 18-11-2014, 08:17 PM
Viimane postitus: kristo55
  R-klass 2007 bluetoothi moodul handsfree jaoks renku3 8 7,212 22-08-2013, 10:37 AM
Viimane postitus: Laur
  G-klass W463 esisillas mõra Helx1 4 4,768 27-11-2012, 07:05 PM
Viimane postitus: hents99
  G-klass W463 rooliotste vahetus Gandiline 10 11,541 12-09-2012, 11:53 AM
Viimane postitus: v6sa
  G-klass 2003 tagumiste piduriketaste vahetus Gandiline 1 2,973 30-03-2012, 01:52 AM
Viimane postitus: R129
  Uus 2012a M-Klass w166 marek 0 3,333 05-07-2011, 02:04 AM
Viimane postitus: marek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne