Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G - klass 30.a.
#1
http://forte.delfi.ee/news/auto/article.php?id=21280865

Et siis antakse välja kaks erimudelit juubeli puhul!
Vasta
#2
Mõned pildid uuest workerist
[Pilt: kp1010402.jpg]
[Pilt: kp1010403.jpg]
[Pilt: kp1010404.jpg]
[Pilt: kp1010405.jpg]
[Pilt: kp1010406.jpg]
[Pilt: kp1010409.jpg]
[Pilt: kp1010414.jpg]
[Pilt: kp1010412.jpg]
[Pilt: kp1010413.jpg]
[Pilt: kp1010418.jpg]
Vasta
#3
[Pilt: kp1010416.jpg]
[Pilt: kp1010417.jpg]
Vasta
#4
CDI ja Worker küll kokku ei käi Smile 300TD peaks olema
Vasta
#5
Rolz Kirjutas:CDI ja Worker küll kokku ei käi Smile  300TD peaks olema

Kas see on konstateering või isiklik arvamus? Smile

Tegelikkuses on asi segasem:
Nimelt, W461 Professional on hetkel saadaval nii G280CDI kui ka G300CDI'na
Mõlematel aga on mootor sama Smile 135kW, 2987cm3

ja nelja kerena

Station Wagen
Kastenwagen
Fahrgestell/Fahrerhaus
Fahrgestell/Fahrerhaus mit Pritsche
Vasta
#6
jõhker saast minuarust Sad
Vasta
#7
marko600 Kirjutas:jõhker saast minuarust Sad

asjalik kommentaar.
Vasta
#8
Auto mida on toodetud 30a. ja müüdud tõenäoliselt rohkem kui ütegi teist mudelit läbi aegade on kindlasti jõhker saast.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#9
Laur Kirjutas:Auto mida on toodetud 30a. ja müüdud tõenäoliselt rohkem kui ütegi teist mudelit läbi aegade on kindlasti jõhker saast.
veneerpõranda eest 70k euri? HAHAHAH
Vasta
#10
Mis teha kui me siin nii vaesed oleme ja korraliku töölooma eest 70 K euri välja ei taha maksta. Või sooviksid sa selle asemel 100 k euri maksta ning veluurnahast autoga metsa müttama minna ja kaupa tassima hakata? Kumb auto töötegemiseks on sobivam - kas vineerpõranda ja suht kesise sisuga või näiteks G55 mis tõesti on ka oma hinda väärt minu arvates.
Vasta
#11
marko600 Kirjutas:
Laur Kirjutas:Auto mida on toodetud 30a. ja müüdud tõenäoliselt rohkem kui ütegi teist mudelit läbi aegade on kindlasti jõhker saast.
veneerpõranda eest 70k euri? HAHAHAH

Et kui vIneer on keskkonsoolis, uste peal liistudena ja rooli peal - siis on OK aga kui parketina põrandal siis enam mitte? Veider loogika igastahes.

Mida sina paneks siis tööautole põrandale, millega veetakse naeltest ja tööriistakastidest alustades ja segumasinaga lõpetades? (näited on meelevaldsed) Lisaks juhin tähelepanu veel, et vineeril on veel lausa sooned sees!
Kinnitamiseks muide.

Kui mul oleks 70k üleliigset, ma kaua ei mõtleks, mida osta.
Vasta
#12
Põhi asi on vees sõitmine, miks ta ka seest nii primitiivne on.
Kuni õhuvõtuavadeni vette minna, ei tohiks sellega mingi probleem olla.
W463 400 CDI viskas esimeses suuremas mudas ASR/BAS/ABS/ESP errorid ette ja toimiseks velgede vahe survepesu, et ketaste magnetrajad jälle puhtaks said.
Vasta
#13
Mulle isiklikult see worker küll meeldib- eriti väljast. Sisu võiks küll- natukenegi rafineeritum olla. Aga välimus pea sama sünge, nagu kasutaja Merslase G-klassil.
Vasta
#14
Esimene mõte, mis seda masinat nähes pähe viskas- Uus masin, nii kutsutud Worker, et kuidas sellise masinaga sõita võiks olla?

Rehve vaadates tekib küsimus, et millist müra need teevad ja juhul kui teevad müra, siis kuidas uus gelandwagen tänaseks müraislotasiooni lahendanud on.

Ma pole G-Klassi võlusid veel tunda saanud.

Selline masin sümpatiseerib ikka mõnugaSmirk
Vasta
#15
T6nu Kirjutas:Sisu võiks küll- natukenegi rafineeritum olla. Aga välimus pea sama sünge, nagu kasutaja Merslase G-klassil.
Sulle jääb selle auto sihtgrupp arusaamatuks järelikult. See on mõeldud sitaste roobadega rasketes oludes töölistele. Kujuta nüüd ette, et seguste või kaelani poriste/õliste roobadega sinna sisse ronida... mis sellest kaltsust või nappa nahast järgi jääks...

Sellest autost ma saan 100% aru, pigem jääb arusaamatuks selline w463 tüüpi "ulme lukspill". Metsa sa sellega ei lähe, sopa sisse ei lähe, asfaldil mõttetu... kui siis kruusale äkki aga seal ju kivid võivad jälle värvi rikkuda.

Selle raha eest võtaks ma iga kell GL'i (ilmselt isegi ML'i) kui luksi 463'e. Smile
Vasta
#16
marek Kirjutas:
T6nu Kirjutas:Sisu võiks küll- natukenegi rafineeritum olla. Aga välimus pea sama sünge, nagu kasutaja Merslase G-klassil.
Sulle jääb selle auto sihtgrupp arusaamatuks järelikult. See on mõeldud sitaste roobadega rasketes oludes töölistele. Kujuta nüüd ette, et seguste või kaelani poriste/õliste roobadega sinna sisse ronida... mis sellest kaltsust või nappa nahast järgi jääks...

Sellest autost ma saan 100% aru, pigem jääb arusaamatuks selline w463 tüüpi "ulme lukspill". Metsa sa sellega ei lähe, sopa sisse ei lähe, asfaldil mõttetu... kui siis kruusale äkki aga seal ju kivid võivad jälle värvi rikkuda.

Selle raha eest võtaks ma iga kell GL'i (ilmselt isegi ML'i) kui luksi 463'e. Smile

Ei, ma saan aru küll, et sisu tehtud selliseks, et saaks a´la survepesuriga seda puhastada. Kuid isiklikult lihtsalt see disain väljast meeldib. Kuid sisu oleks liiga liiga robustne ikka igapäevasõitudeks. Tegelikult vahet niikuinii pole- 70k euri pole auto eest veel niipea välja käiaBig Grin
Vasta
#17
Täpselt sama suhtumine on ka väljasmaal: on tööloomad ja esindusmasinad. Worker on kõige puhtatõulisem tööloom - isegi mootorikattele on libisemise vältimiseks miskine kate pritsitud.Icon_eek

Dermatiin võib ju nõme välja näha, aga valamisegu, käigukastiõli segatuna saviga või põdraverega kaetud tunked elab üle just see materjal. Jah, elab ka nahk, kuid millist hooldust see peale sellist vägistamist vajab, et endiselt naha nime vääriline olla... sellelt aga tõmbad tööpäeva lõpus survepesuga suurema sopa maha ja käib küll.Icon_cool

Üldiselt tasub Workerit hinnates asetada end selle auto sihtgrupi saabastesse (sest tossusid või kingi nad kannavad harva) - kusagil jumalast mahajäetud kohta on vaja viia (või sealt tuua) mingi Eriti Kriitiline Detail. Seal on külm, pime, porine, märg... Enne ülesandele lahkumist poed paksudesse tunkedesse, nöörid kinni veekindlad, paksu roomiktallaga turvasaapad ning tõmbad kätte vajaliku kaitseklassiga kindad, mis peaksid hinnalisi töökäsi säästma ümbritseva keskkonna kahjuliku mõju eest. Sellises skafandris näed asju hoopis teise pilguga - edev nupplüliti on kindas käele kasutamiskõlbmatu ja sportlikult täpse käiguga pedaale ei suuda jalg turvasaapas enam tabada, sest jääb paksu porimati taha kinni... Sestap ongi Worker nii plank, kui võimalik. Igaüks võib seda minu teada tellimisel ehtida nii palju, kui kulub. Tõsi, eraisikutele minu teada Workerit ei müüda ning kuskiltmaalt on ilmselt kasulikum osta juba G "tsiviilvariant"...

Muide, ka EKV käsutuses olevad isendid peaksid olema just Workerid ja mitte "tavaG-d".

Ei, G on lahe. Krt seda vaesust küll...Crybaby
Vasta
#18
v6sa Kirjutas:Täpselt sama suhtumine on ka väljasmaal: on tööloomad ja esindusmasinad. Worker on kõige puhtatõulisem tööloom - isegi mootorikattele on libisemise vältimiseks miskine kate pritsitud.Icon_eek

Dermatiin võib ju nõme välja näha, aga valamisegu, käigukastiõli segatuna saviga või põdraverega kaetud tunked elab üle just see materjal. Jah, elab ka nahk, kuid millist hooldust see peale sellist vägistamist vajab, et endiselt naha nime vääriline olla... sellelt aga tõmbad tööpäeva lõpus survepesuga suurema sopa maha ja käib küll.Icon_cool

Üldiselt tasub Workerit hinnates asetada end selle auto sihtgrupi saabastesse (sest tossusid või kingi nad kannavad harva) - kusagil jumalast mahajäetud kohta on vaja viia (või sealt tuua) mingi Eriti Kriitiline Detail. Seal on külm, pime, porine, märg... Enne ülesandele lahkumist poed paksudesse tunkedesse, nöörid kinni veekindlad, paksu roomiktallaga turvasaapad ning tõmbad kätte vajaliku kaitseklassiga kindad, mis peaksid hinnalisi töökäsi säästma ümbritseva keskkonna kahjuliku mõju eest. Sellises skafandris näed asju hoopis teise pilguga - edev nupplüliti on kindas käele kasutamiskõlbmatu ja sportlikult täpse käiguga pedaale ei suuda jalg turvasaapas enam tabada, sest jääb paksu porimati taha kinni... Sestap ongi Worker nii plank, kui võimalik. Igaüks võib seda minu teada tellimisel ehtida nii palju, kui kulub. Tõsi, eraisikutele minu teada Workerit ei müüda ning kuskiltmaalt on ilmselt kasulikum osta juba G "tsiviilvariant"...

Muide, ka EKV käsutuses olevad isendid peaksid olema just Workerid ja mitte "tavaG-d".

Ei, G on lahe. Krt seda vaesust küll...Crybaby

Justament!!

Sa V6sa oskasid ikka selle jutuga nagu rusikaga silma auku sõita...
Vasta
#19
G aastapäeva auks vääriline "ilutulestik":
http://www.youtube.com/watch?v=o-jvA9N2Ar4
Vasta
#20
Täiega overkill hind jah isegi korralike istmeid ei ole ega elektriaknaid.
Aga rohkem huvitab mind see mis seal kapottikeskel on?Nagu oleks halvasti värvitud või mis ta on seal ?
G-klass on minu arust muidu ilus auto küll.Ta ikkagi militaarse ja kuulsa taustaga umbes nagu hummeri värk.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W251 R-Klass salongivahetus Tainted 0 94 06-02-2024, 06:38 PM
Viimane postitus: Tainted
  Tere. Elektrisüsteemi rike r klass Raulka 7 1,189 10-01-2022, 07:59 PM
Viimane postitus: Mercedes w251
  R klass käigukasti mure thutmoses 17 4,336 12-01-2021, 10:41 AM
Viimane postitus: v6sa
  Uus G-klass 15.1.2018 nostromo 22 17,634 19-01-2019, 02:27 PM
Viimane postitus: nostromo
  M: Mercedes-Benz G-klass tagatuled 2002 aasta kristo55 0 2,447 18-11-2014, 08:17 PM
Viimane postitus: kristo55
  R-klass 2007 bluetoothi moodul handsfree jaoks renku3 8 7,240 22-08-2013, 10:37 AM
Viimane postitus: Laur
  G-klass W463 esisillas mõra Helx1 4 4,779 27-11-2012, 07:05 PM
Viimane postitus: hents99
  G-klass W463 rooliotste vahetus Gandiline 10 11,580 12-09-2012, 11:53 AM
Viimane postitus: v6sa
  G-klass 2003 tagumiste piduriketaste vahetus Gandiline 1 2,989 30-03-2012, 01:52 AM
Viimane postitus: R129
  Uus 2012a M-Klass w166 marek 0 3,341 05-07-2011, 02:04 AM
Viimane postitus: marek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne