Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
peeglid
#1
väike mure ma ei näe foorumis teemat kuda teha peegleid vargakindlaks .ehk keegi oskab juhendada või mäne tegija tel nr nda
Vasta
#2
iseenesest auto nmbri graveerimine peeglile võib aidata,endal mõlemal autol tehtud,püsivad(üle vasaku õla ptui.....)
Vasta
#3
Lasnamäel ,K-raua kõrval MBabi teeb peegli kaitseid nr.56614171
Vasta
#4
Kisud peegli korpuse auto küljest ära. Seejärel teed selle keskelt pooleks ettevaatlikult kruvikeerajaga kangutades. Siis võtad puuri olenevalt sellest kui jämedad vardad sa sinna ette tahad panna (ma panin jalgratta kodarad). Aukude puurimisel arvesta seda et peegliklaasi oleks võimalik ka pärast reguleerida. Puurid peeglikorpuse sise ja välis äärde augud, et kui vardad on ees siis klaasi ei oleks võimalik eemaldada. Paned vardad sisse ja painutad otsad ära et need välja ei kukuks ning ei jääks korpuse kokkupanemist segama.
Jõudu sulle!
Vasta
#5
To Alu: Äkki saad mõne pildi uppida, kuidas lõpptulemus ka onShy
Vasta
#6
nu vaatab mis teha annab
Vasta
#7
ollibox Kirjutas:To Alu: Äkki saad mõne pildi uppida, kuidas lõpptulemus ka onShy

Kui sa tahad seda asja oma avataril olevale Mersule,siis minuteada W 202-le seda teha ei saa.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#8
   
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Varastatud w211 Peeglid junkru 7 5,930 01-01-2012, 07:50 AM
Viimane postitus: nostromo
  Millisele mersule peeglid kuuluvad?? Hullm 9 4,543 10-06-2011, 11:53 PM
Viimane postitus: indrek
  w202 peeglid rahu 1 2,346 17-11-2009, 11:34 PM
Viimane postitus: ReinGSM
Exclamation Kurbikute peeglid kaovad. kalacompany 20 9,500 01-10-2008, 02:33 PM
Viimane postitus: Tosha



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne