Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostumõte w124, klubilised aidake
#1
Tere. Kas keegi klubilistest on seda isendit vaatamas_katsumas käinud. Pildi peal ilus va. see tiivamõlk ja katkine istmenurk. Aga kindlasti on mingi konks juures. See, et plank versioon on ja kepikast ei kõiguta, samuti ei osta aastaarvu. Tänud info eest. Vbl olla üritaks järgmine nädal ka vaatama minna.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Vasta
#2
Konkreetset isendit pole vaatamas käinud. Aga nelja soovitaks kindlasti- peaasi, et tihe ja hästi hoitud on. Selle 2,6moto kohta oskab ehk Hotpapa midagi rääkida- ta selle moto fänn Icon_cool

Suunatule kangi järgi vaadates läbi ajatud küll ei tundu. On küll mõtetu asi, mida vaadata, aga see on esimene asi, millelt kirjad maha kuluvad. Parema külje uksed tunduvad ka teist värvi. Aga muidu täitsa viks ja viisakas neli minu meelest.
Vasta
#3
Auto sõittu mugavaks muutvaid lisasi pole, pildilt tundub muidu sile.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#4
Tundub, et vaatamist väärt ja 2.6 on hea motoSmile
Vasta
#5
HotPapa Kirjutas:Tundub, et vaatamist väärt ja 2.6 on hea motoSmile

Just see moto mulle muret teebki, et kas töötab korralikult ja kuidas seda kontrollida ) olen siin teemasid lugedes suht ära hirmutatud k-jet`ide jm sellisega). Bensiinimootoritega täiesti kogemused puuduvad, diisliga saaks hakkama.
Kui kere ok, siis sillad oma puksimajandusega remonditavad.
Vasta
#6
scrat Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:Tundub, et vaatamist väärt ja 2.6 on hea motoSmile

Just see moto mulle muret teebki, et kas töötab korralikult ja kuidas seda kontrollida ) olen siin teemasid lugedes suht ära hirmutatud k-jet`ide jm sellisega). Bensiinimootoritega täiesti kogemused puuduvad, diisliga saaks hakkama.
Kui kere ok, siis sillad oma puksimajandusega remonditavad.

Selliste vanurite ostmisel tuleks aina suuremat tähelepanu pöörata heitgaaside olukorrale. Olles auto üle kaenud soovitaks sõita ka ÜV punkti, kus ühtlasi saaksid ka põhja alla tsekata (mulgud, lekked, puksid) ning enam vähem mootori tervisliku seisundi teada. Kõike muud peale kere lappimise ja selle va pritsungi võib vajada tegemist.
Vasta
#7
ralak Kirjutas:
scrat Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:Tundub, et vaatamist väärt ja 2.6 on hea motoSmile

Just see moto mulle muret teebki, et kas töötab korralikult ja kuidas seda kontrollida ) olen siin teemasid lugedes suht ära hirmutatud k-jet`ide jm sellisega). Bensiinimootoritega täiesti kogemused puuduvad, diisliga saaks hakkama.
Kui kere ok, siis sillad oma puksimajandusega remonditavad.

Selliste vanurite ostmisel tuleks aina suuremat tähelepanu pöörata heitgaaside olukorrale. Olles auto üle kaenud soovitaks sõita ka ÜV punkti, kus ühtlasi saaksid ka põhja alla tsekata (mulgud, lekked, puksid) ning enam vähem mootori tervisliku seisundi teada. Kõike muud peale kere lappimise ja selle va pritsungi võib vajada tegemist.

Kas see võiks tähendad näiteks seda, et kui CO paigast siis tasuks loobuda, sest iseenesest kardan neid bensiinikaid ja seda veaotsingut, mis sellega kaasneb) antud juhul on vist tegu katiga isendiga. Iseenesest kui on enamvähem pädev kere siis ilmselt ülejäänu on tehtav (ei osta seda autot lühikeseks ajaks ja ilmselt uue võimaliku omaniku sõiduvajadusi arvestades väga vatti saama ei hakka).
Vasta
#8
[/quote]

Kas see võiks tähendad näiteks seda, et kui CO paigast siis tasuks loobuda, sest iseenesest kardan neid bensiinikaid ja seda veaotsingut, mis sellega kaasneb) antud juhul on vist tegu katiga isendiga. Iseenesest kui on enamvähem pädev kere siis ilmselt ülejäänu on tehtav (ei osta seda autot lühikeseks ajaks ja ilmselt uue võimaliku omaniku sõiduvajadusi arvestades väga vatti saama ei hakka).
[/quote]

Mul sugulasel on 84.a. kutsikas bensukas, iga aasta enne ÜV käib pidurid ja puksid üle ning lihtsalt sõidab läbi stendi. Kõik gaasid ideaalilähedased. Vot, jah maksab mõelda selle peale. Teine variant proovida lasta CO kruvi keerata kohapeal kui ongi midagi täitsa mäda, ehk aitab.
Vasta
#9
sellise raha eest pole pikalt mõtelda, kui auklik pole ja kone käib. Sada väikest häda on nagunii küljes.
normaalne näeb välja muidu ju.

Üle pika aja üks realistliku hinnaga kuulutus.
Vasta
#10
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Pole küll 4, ent tean kutsikad sul ka valikus. Ja ära hakka üldse automaati pelgama.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W124 diiler Tallinnas Uku 1 2,623 20-09-2018, 12:35 PM
Viimane postitus: nostromo
  w124 cabrio andres23 11 10,355 23-01-2017, 04:37 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  Otsin tööl käimiseks autot (w124) W108 8 6,947 23-01-2017, 04:35 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  W124 280TE MB Shop 7 5,796 19-10-2016, 08:14 PM
Viimane postitus: Cane
  MB w124 E 320 sedaan andres23 3 4,020 07-07-2016, 04:44 AM
Viimane postitus: Mike22
  MB w124 E 320 andres23 1 3,463 13-05-2016, 12:57 AM
Viimane postitus: nostromo
  w124 e300 4matic andres23 3 4,218 04-02-2016, 01:57 PM
Viimane postitus: nostromo
  Palun aidake ostuabil;) PilleG 13 8,714 22-10-2015, 04:49 PM
Viimane postitus: PilleG
  Kas keegi teab antud autodest midagi? w124/w202 k2igukast 1 3,545 15-10-2015, 10:54 AM
Viimane postitus: Treiku
  MB w124 E250 D Siimnaaber 3 3,655 29-09-2014, 01:22 PM
Viimane postitus: Siimnaaber



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne