Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pildid ja muljed Kernu jäärajalt
#21
marek Kirjutas:
voodoo Kirjutas:Millegi pärast arvasin ma, et enamus ikkagi tiba uuemate mersudega sõidavad, aga need vanemad paistavad päris popid olevat.
majanduslangus.

edit: surutis surub ostma SITTrööne, pemme ja sirjesid. krt 1 PASKat ka. Unibrow

Sierrast polnud vähemalt kahjuIcon_biggrin, see oli pidevalt rajal kui keegi viitsis sõita. Vaevalt et ma SEL-i oleks nii julgelt laenanudEusa_snooty
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#22
Indrek Kirjutas:Kuldari 500E
Icon_redface
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
Vasta
#23
Tänud organisaatoritele. Üritus oli mitte ainult ette valmistatud, vaid ka kooskõlastatud. Loodetavasti ei tekitanud keegi kohalikest laupäeval seal mingit läbu, mida hiljem meie kraesse aetakse.

Igatahes oli meeldiv üritus.

Ajatabel näitab siis selgelt, kes oskab sõita ja kes mitte... Mis mind ennast aga meeldivalt üllatas, oli minu auto rehvide hää pidamine jääl. Ootasin palju suuremat vahet jäärajale sobivamate rehvidega masinatega.

Nojah, eks igaüks ikka oma...

Veel oli meeldiv näha, et naised sõitsid täitsa muhedat aega. Too sinise kubega tüdrik oli oli vist liisel?
   
Igatahes oli mul mõnikord täitsa tegu, et talle mitte ette jääda. Tubli!

Panen paar klõpsu kah, mis enne aparaadi pangeastumist õnnestus teha.
           
           
   

Krt, olgu see Canoni seep, mis ta on, aga vähemalt toimib. Olympusega on pidevalt üks ämber teise otsaCrybaby
Vasta
#24
Aituma orgunnijatele. Sain üle mitme aasta kah esimest korda jääle. Lahe oleks ka korralikku lumerada proovida aga kust võtta..? Liisel jah norutas ja broneeris endale viimast kohta ajatabelis aga sõitis ikkagi väga visalt ja tublisti, au ja kiitus talle.
Vasta
#25
Väga tore üritus oli. Ilm oli super ja rada oli lahe. Mul oli ainult kahju, et härra Murakas ei saanud tulla ja õigeid sõiduvõtteid õpetada, neid olex hädasti vaja läinud (mida näitab mu eelviimane koht ajatabelis).

Tore oli jälle tuttavaid nägusid näha, aga oli ka mitmeid inimesi, kelle foorumi kasutajanime ja nägu ei osanud kokku panna. Et seda järgmine kord vältida võix järgmisel üritusel sellise üleüldise tutvustuse teha, et kes on kes.
Vasta
#26
Asfalti peal on kindlasti mugavam sõita Smile
Vasta
#27
liisel Kirjutas:Peaks mainima et KarlSuur on endale sobiva nime leidnud Smile
Eusa_ehEi pane pihta...
Vasta
#28
KarlSuur Kirjutas:
liisel Kirjutas:Peaks mainima et KarlSuur on endale sobiva nime leidnud Smile
Eusa_ehEi pane pihta...

Ilmselt ikka auto suuruse pärastIcon_smile
Vasta
#29
Ma arvan et ma eelistan Boamao pakkumistIcon_cool, aga too suurem Karl on kah vist tundnud end puudutatuna sellestIcon_lol

PS: Tegelt on see kõik üks suur optiline illusioon, sulle võis jääda selline mulje sest vaatasid kaugelt ja ma samas seisin on hiiglasliku auto kõrval, see tüüp kellega vahepeal rääkisin võib kinnitada et ma olen 2m pikkUnibrow
Vasta
#30
Ei pahandanud kedagi, ma lihtsalt ajan jura. 99% tekstist on puhas sarkasm.

Aga tagasi teema juurde tulles, tõesti oli lahe üritus, ootan juba järgmist. Ringiaeg oli küll suht pettumus, aga 126 klassis esimene ikkagi.
Vasta
#31
Big GrinBig Grin Sellel sierral ei mahtunud radikas ette!! kuna sõita oli vaja siis jhBig GrinBig Grin JA TA POLE KOHALIK HILL!!Doubt
Vasta
#32
siim91 Kirjutas:Big GrinBig Grin Sellel sierral ei mahtunud radikas ette!! kuna sõita oli vaja siis jhBig GrinBig Grin JA TA POLE KOHALIK HILL!!Doubt

Tundus nagu radikas oleks kaltsudega külge seotud Icon_smile
Vahepeal mõtlesin, et kui oleks tegemist olnud Mersuga siis olelks vast nii mõnegi Mercedes-Benz kummardaja närv katkenud Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne