Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB ajalugu (Mudelid läbi aastate)
#1
Exclamation 
Tere, kellega täna ei kohtunud.

Olen siin natuke mõelnud ja mõtteid ka realiseerida tahaks. Kunagi hakkas üks vana klubiline kpihus tegema MB mudelite lehekülge, aga eks aja puuduse tõttu see valmis ei saanudki ja nüüd ka see poolik on kuskile kadunud.

Aga idee ise:

Kõik huvilised - klubilised ja teised foorumi kasutajad, kes vähekenegi tahaksid aidata saavad omale ühe MB keremudeli ja hakkavad selle kohta uurimistööd tegema - nett on avar ja vajadusel läheme koos ka muuseumisse.

Umbes poole aasta pärast, kui asi käiku läinud on, saame kokku panna korraliku andmebaasi (selle koostamine on minu töö) ja saame ka kodulehele panna.

Kui info on olemas, siis tuleks tõlkida ka Inglise keelde vajadusel ka vene keelde ning saaks luua ühe asjaliku raamatu MB mudelite kohta, kus olemas ka illustreerivad pildid jne.

Teie arvamused ja ideed?


Koostajad:

R129 - 129
Vasta
#2
mina võin võtta R129, sest enda lõbuks on mingi 10+ lk teksti eesti keelde ajatud - seda tõesti peamiselt saksa SL129 klubi ja ka classicu lehelt. Samas küsisin neilt ka luba, et kunagi võibolla lähevad need meie klubi kodukale ja öeldi, et viide peab juurde jääma kust info pärit jne. Siis võib teksti kui ka pilte kasutada ning ilma nende õigusta ei tohi siis kolmandale edasi anda.
Vasta
#3
R129 Kirjutas:mina võin võtta R129, sest enda lõbuks on mingi 10+ lk teksti eesti keelde ajatud - seda tõesti peamiselt saksa SL129 klubi ja ka classicu lehelt. Samas küsisin neilt ka luba, et kunagi võibolla lähevad need meie klubi kodukale ja öeldi, et viide peab juurde jääma kust info pärit jne. Siis võib teksti kui ka pilte kasutada ning ilma nende õigusta ei tohi siis kolmandale edasi anda.

Väga hea, panen esimesse postitusse ka kirja, kes mille valinud on.
Vasta
#4
Keegi on siin midagi alustanud. Keegi klubist?
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#5
Laur Kirjutas:Keegi on siin midagi alustanud. Keegi klubist?

Mitte just väga täpne asi, Wald ei ole mitte USA päritolu jne.
Vasta
#6
Karl Kirjutas:
Laur Kirjutas:Keegi on siin midagi alustanud. Keegi klubist?

Mitte just väga täpne asi, Wald ei ole mitte USA päritolu jne.

kus viga näed laita seal mine ja aita .....ehk äkki siis Karl teeb 12.... Smile
Vasta
#7
R129 Kirjutas:kus viga näed laita seal mine ja aita .....
...seal mine ja laida kõlab paremini. Badgrin


Manustatud failid
.htm   mercedes-benz_time_table2.htm (Suurus: 41.78 KB / Tõmbamised: 55)
.htm   mercedes-benz_time_table.htm (Suurus: 49.08 KB / Tõmbamised: 38)
Vasta
#8
Kas mingit sellist asja ei oleks võimalik teha, et kõik võivad kirjutada artikli antud mudeli kohta- mida nad soovivad. Ning lõpuks siis loogilises järjestuses pandaks kompott kokku. Risky business ühel inimesel mingi konkreetse mudeli kohta kirjutada minu arvates.

Kui terve artikkel kirjutada, siis oleks jutt natuke organiseeritud ka- ja ei tekiks olukorda, kus palju infot jääb mainimata ja hilisem nurisemine ka olematta..
Vasta
#9
http://mb123.motovanker.com/

Siin on w123 kohta midagi tehtud.
Vasta
#10
Indrek Kirjutas:Tere, kellega täna ei kohtunud.

Olen siin natuke mõelnud ja mõtteid ka realiseerida tahaks. Kunagi hakkas üks vana klubiline kpihus tegema MB mudelite lehekülge, aga eks aja puuduse tõttu see valmis ei saanudki ja nüüd ka see poolik on kuskile kadunud.

see jäi clubmb.ee serverisse, aadress oli mudelid.clubmb.ee kui sul too server on veel alles või data backupitud, siis sealt saad kätte. Hea tahtmise korral muidugi leian ehk oma arvutist kah. Sinna sai päris palju higi ja verd magama pandud, sealt oleks päris hea ilmselt edasi teha. Vähemalt timeline oli olemas pmst II maailmasõjast alates.

EDIT: arhiivist sai midagi kätte: http://web.archive.org/web/2008011205444...clubmb.ee/
Vasta
#11
Tõsine passiivsus on siin ikka koos Icon_cool
Ma võin teha W126 (79-92) S/SE/SEL/SEC/SD/STD
Kuid enne võiks äkki mõelda, mis infohulgaga, mis mahus jne.
Vasta
#12
Ahjaa, tehnilise poole pealt, pange Wiki püsti, siis saate kenasti kambakesi asja täiendada. ei peak üks inimene kõike kirjutama, igaüks kribab niipalju kui teab/oskab.
Vasta
#13
Mina olen W116 kohta päris kõvasti infot kogunud ja palju lugenud selle mudeli kohta. See oleks suur au.
Vasta
#14
Rolz Kirjutas:...Ma võin teha W126 (79-92) S/SE/SEL/SEC/SD/STD...

Otsi midagi SET kohta kahIcon_cool, kui mõistad millest räägin.
Vasta
#15
h2x0r Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Tere, kellega täna ei kohtunud.

Olen siin natuke mõelnud ja mõtteid ka realiseerida tahaks. Kunagi hakkas üks vana klubiline kpihus tegema MB mudelite lehekülge, aga eks aja puuduse tõttu see valmis ei saanudki ja nüüd ka see poolik on kuskile kadunud.

see jäi clubmb.ee serverisse, aadress oli mudelid.clubmb.ee kui sul too server on veel alles või data backupitud, siis sealt saad kätte. Hea tahtmise korral muidugi leian ehk oma arvutist kah. Sinna sai päris palju higi ja verd magama pandud, sealt oleks päris hea ilmselt edasi teha. Vähemalt timeline oli olemas pmst II maailmasõjast alates.

EDIT: arhiivist sai midagi kätte: http://web.archive.org/web/2008011205444...clubmb.ee/

Kogemata arvutis tuhnides leidsin need failid üles. Kui kellelgi on viitsimist edasi nokitseda, siis võin teada anda, jagan materjale.
tel 5267090
Vasta
#16
Tegin eelmine aasta uurimustöö, mis sisaldas kõikki S-klassi mudeleid (W116-W221). Töö läks kirja eksamina. Päris mahukas töö tuli (teksti 40lk ringis).
Töös uurisin, kas S-klass on konkurentidest ees. Äki pakub huvi?
Vasta
#17
luBB Kirjutas:Tegin eelmine aasta uurimustöö, mis sisaldas kõikki S-klassi mudeleid (W116-W221). Töö läks kirja eksamina. Päris mahukas töö tuli (teksti 40lk ringis).
Töös uurisin, kas S-klass on konkurentidest ees. Äki pakub huvi?

On siis ees ?
Vasta
#18
Said töö kaitstud?
Iseenesest päris vinge materjal tundub!
Vasta
#19
jansa Kirjutas:Said töö kaitstud?
Iseenesest päris vinge materjal tundub!
Sain kaitstud. Hindeks tuli kahjuks 4. Kellele peaksin selle saatma?Icon_biggrin
Vasta
#20
luBB Kirjutas:
jansa Kirjutas:Said töö kaitstud?
Iseenesest päris vinge materjal tundub!
Sain kaitstud. Hindeks tuli kahjuks 4. Kellele peaksin selle saatma?Icon_biggrin


info@clubmb.ee ja kui võimalik, siis ka kirjutada juurde, et oled nõus lubama seda MB Klubil avalikustada, et hiljem probleeme ei tuleks
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Suvepäevad 2006 läbi, mõtleme 2007 le indrek 12 6,993 04-03-2007, 11:46 AM
Viimane postitus: Lõoke



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne