Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E 220 CDI ELEGANCE
#21
auto ost, see kõige lihtsam ja präägu automüiad nähes sula ja korraga hinnad sulavad nagu või.aga kuna tihti autod ei vaheta on soov osta see kõige sobivam et päras kahetsema ei hakka sest müüia on võimatu präägu
Vasta
#22
uurisin sis omanikude kääst 2,2 ja 2,7 mootorite kohta ja tuleb välja et 2,7 on maantepeal sama öko ja linnas 1l rohkem norm sõiduga.aga 2,7 liigutab kõvasti paremini seda keret kui 2,2.kaldun arvama et 2,7 olek parem valik kui 2,2.arvan mina.
Vasta
#23
kas keegi oskab komenteerida seda autot? on asjalik valik?
http://www.balticcars.com/index.php?cont...&id=517951
Vasta
#24
Hea valik! Mu onul oli ka kunagi ammu diisel kurbik ja ta oli väga rahul. See konkreetne isend mis sa välja oled valinud näeb küll igati hea välja, eks mine kohale ja vaata, oma silm on kuningas.
Vasta
#25
Läbisõit on jällegi selline Rolleyes et mina esmapilgul uskuma ei jää.
Aga kui on Silberis käinud siis peaks iga hoolduse/remondi ajal olnud aktuaalse km-näidu teada saama.
Vasta
#26
küsisin sis silberist.pole mingit ajalugu.auto on 1a eestis.ja öeldi et auto on korras.ja selline küsimus kas tiptronic kas on hea valik?
Vasta
#27
Arvan, et teemat on lahatud juba parasjagu, plusse ja miinuseid välja toodud. Kuid, lõppude lõpuks pead ikka ise otsuse ära tegema, meie ju selle autoga sõitma ei hakka!
Vasta
#28
Mina suhtuks viimasesse Balticcars.ee poolt pakutavasse autosse skeptiliselt, välimus on hea jne, aga mine tea mis seal kõik peidus võib olla. Läbisõit nagu ei paista aus ja hind tundub ka natuke liiga odav, olgugi et Silber müüb... õigemini seda enam võivad nad väita, et auto korras on. Kindlasti ei ütle nad sulle, kui nad tegelikult ka teavad ja näevad, et tegelik kilometraazh suurem võib olla. Kõige kindlam oleks leida selline, mille hoolduse ajalugu on teada, aga ega seegi ei garanteeri, et korras auto saad. Nagu mainiti, loterii on ta anyway, lihtsalt hoolikalt kontrollides viid oma riskid miinimumini.

(OT Elke Autos müüakse siiamaani yhte kolmest bemmi, mis tegelikult ikka täielik raibe on, hoolimata sellest, et uhkelt koos piltidega kaasas seisab silt, et tehniliselt korras ja kontrollitud)
Vasta
#29
dwd Kirjutas:kas keegi oskab komenteerida seda autot? on asjalik valik?
http://www.balticcars.com/index.php?cont...&id=517951

Samas jälle mina ostaks silberautost kuna neil ko kohustus anda kaasa vähemalt 6 kuud garantiid tervele masinale. Osta ära ja tee siis kohe hooldused ja 6 kuud anna piitsa nagu suudad. Kõik suured vead peaks siis välja tulema ja garantii korras peavad naad selle sul korda tegema.

Nii et silberist ja teistest auto Kauplustest ostes on omad plussid Icon_smile
Vasta
#30
Ardo Kirjutas:
dwd Kirjutas:kas keegi oskab komenteerida seda autot? on asjalik valik?
http://www.balticcars.com/index.php?cont...&id=517951

Samas jälle mina ostaks silberautost kuna neil ko kohustus anda kaasa vähemalt 6 kuud garantiid tervele masinale. Osta ära ja tee siis kohe hooldused ja 6 kuud anna piitsa nagu suudad. Kõik suured vead peaks siis välja tulema ja garantii korras peavad naad selle sul korda tegema.

Nii et silberist ja teistest auto Kauplustest ostes on omad plussid Icon_smile

garantii on 100 päeva.
Vasta
#31
100 päeva teeb 3 ja pool kuud. See ei ole võvimalikm mbi reklaamivad aga eesti vabariigi tarbijakaitse seadus ei luba kasutatud autosi alla 6 kuuse garantii esindustel müüija. Eraisikutele see ei laiene.
Seega võid mainida oma õigusi ka 5 kuud hiljem ja neil ei ole õigus keelduda. Las ütlevad mida tahavad aga seadus kehtib kõigile!
Vasta
#32
tere sis üle pikka aja jälle.kuna oli soov E220(105kw) või 270 diisel ja muidugi kõikide lidadega. sis oli plaan vahetada oma avensise vastu +kom juurde.olen sellega tegelenud aktiivselt.nii pont selles kui pakkun vahetust siis minu auto hinnatakse hetkel olevates müügis vähemalt 15k alla ja enda omadele auto väärtus kuskil 100k pannakse kohe 20k juurde ja need on eraisikud ja nad on seni maani müügis.ja põhjus sis et nende masin on supper korras.nii läksin sis kohapeale, koopa ääred rooste, õrn undamine taga sillas, ees mingi õrn kolin ja jääb õigustki üleet minu auto täitsa ront kuigi läbisin hetkel ülevaatust.nii autopoed vobse nahaaalid pidin pea 90 k juurde maksma nende auto 110k pole paha.tegelt otsustasin loobuda kuna iminesed hindavad JUST MERSUT nii üle MITTE PAHAPÄRAS. üritasin teiste mudelitega pakuti turu hinnast 5k vähem ja lasti oma autol kaa suht norm alla.ei olnud pratslane ega itaalnade ja muud sellised autod.ei taha kiita ega laita kedagi.
Vasta
#33
Krt, ma tõesti ei tea/pole näinud 105kw-st S-klassi W220 kerel?!?!?
Ja muideks, isegi mina ei vahetaks enda punnsilm 320 Toyota vastu, sry Icon_smile
Vasta
#34
e220 mõtlesin.ja ma ei sooviks sinu 320
Vasta
#35
Maitse asi....ju sul vaja maal põldu künda Smile
Vasta
#36
voodoo Kirjutas:Mina suhtuks viimasesse Balticcars.ee poolt pakutavasse autosse skeptiliselt, välimus on hea jne, aga mine tea mis seal kõik peidus võib olla. Läbisõit nagu ei paista aus ja hind tundub ka natuke liiga odav, olgugi et Silber müüb... õigemini seda enam võivad nad väita, et auto korras on. Kindlasti ei ütle nad sulle, kui nad tegelikult ka teavad ja näevad, et tegelik kilometraazh suurem võib olla. Kõige kindlam oleks leida selline, mille hoolduse ajalugu on teada, aga ega seegi ei garanteeri, et korras auto saad. Nagu mainiti, loterii on ta anyway, lihtsalt hoolikalt kontrollides viid oma riskid miinimumini.

(OT Elke Autos müüakse siiamaani yhte kolmest bemmi, mis tegelikult ikka täielik raibe on, hoolimata sellest, et uhkelt koos piltidega kaasas seisab silt, et tehniliselt korras ja kontrollitud)

Kuid mida siis uskuda? Mõlkis ja autot mille sillad kolisevad? Millist firmat siis peaks usaldama? NaljameesIcon_rolleyes
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz C 220 CDI Avantgarde registreeru 0 442 10-03-2023, 07:41 PM
Viimane postitus: registreeru
  Mercedes Benz S 320 CDI W221 ArdoV 7 1,287 14-11-2022, 02:39 AM
Viimane postitus: Black66
  w210 e 270 cdi urkky 9 7,601 16-03-2018, 01:42 PM
Viimane postitus: urkky
  W204, C 320 AMG 3.0 CDI 165kW ollibox 20 15,589 14-02-2018, 01:00 PM
Viimane postitus: ollibox
  Mercedes-Benz GL 450 AMG Styling 4matic 4.0 CDI 225kW UHO 4 5,528 21-12-2017, 04:30 PM
Viimane postitus: v6sa
  Ml 400 CDI, mis sellest arvata? MBw140 5 6,753 18-09-2017, 12:41 AM
Viimane postitus: arturmalcik
  Mercedes-Benz E 200 T CDI 2012 aasta mudel Marek134 4 6,575 05-05-2017, 10:31 AM
Viimane postitus: .Alar.
  W212 E350 CDI 4Matic mario159 0 2,948 21-12-2016, 10:45 AM
Viimane postitus: mario159
  W210 99a E220 CDI T 92KW ostuabi Lexuz 3 4,081 09-12-2016, 12:20 AM
Viimane postitus: Paul
  CDI Mootor Zimmer 11 19,174 16-09-2016, 01:33 PM
Viimane postitus: tommyboy



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne