Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mbklubi.ee ?
#1
Ei taha küll väga norida, aga millega juhatus põhjendab domeeni vahetust ?
Vasta
#2
h2x0r Kirjutas:Ei taha küll väga norida, aga millega juhatus põhjendab domeeni vahetust ?

Ei vahetagi domeeni

Jäävad nii www.clubmb.ee kui ka www.mbklubi.ee

mbklubi.ee sai võetud selle eesmärgiga, et nimi endale saada.
Kuidas asi tulevikus hakkab olema, on veel lahtine, sest hetkel maksan mbklubi.ee serverii rendi eest ise. Ja nagu teada on, ei saa eestis .ee lõpulist domeeninime üle ühe sama asutus omada.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
Indrek Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:Ei taha küll väga norida, aga millega juhatus põhjendab domeeni vahetust ?

Ei vahetagi domeeni

Jäävad nii www.clubmb.ee kui ka www.mbklubi.ee

mbklubi.ee sai võetud selle eesmärgiga, et nimi endale saada.
Kuidas asi tulevikus hakkab olema, on veel lahtine, sest hetkel maksan mbklubi.ee serverii rendi eest ise. Ja nagu teada on, ei saa eestis .ee lõpulist domeeninime üle ühe sama asutus omada.

oot aga kui seda domeeni oli vaja lihtsalt selleks et asi endale lukku panna, siis miks see uus foorum siin on ? Et siis miks me kasutame foorumi jaoks domeeni, mis ei ole üldse meie oma ?
Vasta
#4
Domeen on meie oma, mis sest, et minu nimel. Uus foorum selleks siin, sest mul on seda mugavam adminnida ja kasutada, kui tööl olen.

Ja üleüldiselt pole vahet, kuskohas see foorum asub, peaasi, et töötab ja tööle jääb. Tulevikus kolime nikunii kõik asjad ühe domeeninime alla, et asi komplektne oleks.

" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#5
Ma ka ei taha norida, lihtsalt ettepanek... Kas e107 lahendus poleks MB klubile kohasem. www.e107.org
Vasta
#6
Jah, kodulehena oleks võimalus küll portaali skripti kasutada, mis on iseenesest ka üsna reaalne, sest kõik vajalikud asjad oleksid olemas, aga sellel puudub oma isikupära, mis originaallehel olemas oleks.

Muidugi annaks theemedega mängida, kuid see võtaks ka aega ja vaeva.

Aga mis puutub mingisse portaalisüsteemi, siis ise valiksin ennekõike phpnuke, mis juba eestikeelseks tõlgitud ja seega ka üks probleem vähem - samuti on olemas sellele eestikeelne kasutajatugi.


AGa foorumina tahaks ikkagi seda sama foorumit kasutada, kuna mule see meeldib ja saan sellest juba üsna hästi aru.

Kui asi lähebki portaalisüsteemi peale üle, siis kasutame ikkagi samat foorumit ja logimissüsteemi
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Õnnitlused juubilarile MBKlubi! Randar 5 3,440 11-07-2011, 08:53 PM
Viimane postitus: HotPapa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne