Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
“Reval –Wechma-Rojel jõuvankrite võiduajamine 2009”
#1
[Pilt: 34001201dd0581222968e2c6ab42fe0b7b9b20d.jpg]

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=26175

Ise lähen rajale legendaarse Võluri sinivalgega ...
Vasta
#2
[Pilt: 155421667_7e65d5c9db.jpg?v=0] Muideks tänasel ralli numbrite jagamisel oli suur arutelu, miks ei esindata ralli 123 replicasid ???
Vasta
#3
Ralli läheneb aga tehnika veab alt Sad Ainus millele võib kindel olla on ikka vanakooli w115 diesel Eusa_dance
Vasta
#4
Oled selle vankooli siis lõpuks korda saanud?
Vedeles teine ikka väga kaua autoremondi töökoja hoovis?
Mis tal üldse häda oli?
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#5
Laur Kirjutas:Oled selle vankooli siis lõpuks korda saanud?
Vedeles teine ikka väga kaua autoremondi töökoja hoovis?
Mis tal üldse häda oli?

Lõpuks korras jah . Häda oli selles, et plokk oli lõhki Icon_confused
Vasta
#6
http://www.reporter.ee/2009/03/01/uuniku...ratohtrid/
Vasta
#7
Täitsa asjalik üritus tundub olevat, huumorit on kõigi vanade autodega kohale toodud...
Ma jälgisin küll pingsalt kuid mulle ei jäänud silma ükski sinu masinatestEusa_eh
Vasta
#8
Renkju Kirjutas:Täitsa asjalik üritus tundub olevat, huumorit on kõigi vanade autodega kohale toodud...
Ma jälgisin küll pingsalt kuid mulle ei jäänud silma ükski sinu masinatestEusa_eh

Kahjuks või õnneks hakkasid mõlema masina mootorid paarpäeva ennem streikima . Bensukas lendas lihtsalt laiali (mahlad segamini) ja diisel 115 lihtsalt suri pidevalt välja (ju oli õhk kuskile kütusesüsteemi vahele jäänud peale mootori kokkupanekut ja paigaldust) Nüüd tiksub 115 vaikselt ja ühtlaselt sai pühapäeval teisele väike pesu ja vahatus tehtud ning veidi päikest näidatud ja paar tiiru pirital sõidetud.

Aga rallil osalesin rendi RAF iga millele sai rallile eelneval ööl kiire tuuning tehtud kleepsude suuskade ja ruupori näol .

Kuskil leidsin veel mingi plaadi Andrus Veerpalu lauluga kus Lembitu Kuuse häälekalt karjus Smile Oli ka Põhjust Veerpalu ju tuli Maailmameistriks.

[Pilt: raf.th.jpg]
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uunikute Tähesõit  2009 kalacompany 3 5,275 29-06-2009, 04:41 PM
Viimane postitus: kalacompany



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne