Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22 August Pärnu ringrajal
#1
Bug 
Tere tere klubilised ja huvilised

Et siis hea meel seekord varakult teatada, et 22. august - see siis laupäevane päev, kus palju päikest, bensiini - ja rehvilõhna grillvorstile lisaks, koguneme Pärnu Audru ringrajale.


Mis ma siis veel oskan öelda - eks kõik ole sarnane eelmisele aastale, proovime, testime, selgitame parema ja veedame mega päeva.
Loomulikult suhtleme MB keskusega proovisõidu asjus.

Eks parimad ikka autasustame, sööme grillvorsti, seekord võtame rohkem kaasa.

Osavõtmaksu jätame sarnaseks eelmisele aastale, majandussurutisest tulenevalt ehk 50 krooni rohkem - selle eest siis ka rohkem vorsti.

Aga mida siis meeles pidada:

1. Kuupäev on 22 August
2. Millaski hakkame registreerima ja raha koguma - ei taha viimasele minutile jätta
3. Autod korda, rajarehvid alla
4. Seekord oleme parema ettevalmistusega, mingi kompressor, mis töötab ka ikka kaasa, samuti esmatarbe hooldusvahendid - jahutusvedelik jne.

Eks eelmise aasta vigadest saate õppida - mina näiteks olen oma pidurivoolikud juba ära vahetanud, vaja seekord ka talverehvid ikka suve omade vastu vahetada.

Aga eks peamine ole siiski mõnusa päeva korraldamine ja kui sajab (mida ei juhtu) saamegi harjutada eesootavaks talveksBig Grin

Et siis teiepoolsed kommentaarid ja ettepanekud teretulnud
Vasta
#2
No mina igal juhul kohal.kuigi sinna veel palju aega.
Vasta
#3
Noh, ma ka kui mulle ja autole ikka tervist antakse Smile
Vasta
#4
Väga kena. Loodan, et mul seekord kutsa alla ei anna. Ja võibolla saaks isegi SEL`iga paadirallit teha, kui kompressor peale saab.

Tänud eestvedajatele varajase orgunni eest!
Vasta
#5
Eelmine oli väga hea, seekord tuleb kindlasti paremUnibrow
Vasta
#6
siimruz Kirjutas:No mina igal juhul kohal.kuigi sinna veel palju aega.
Kuidas aklimatiseerumisega jääb?
Olen arvatavasti(kindlasti) kohal !
Vasta
#7
NIcon_razzIcon_razzIcon_razzIcon_razz
Vasta
#8
Krt loodame,et sl ikka liigub sel ajal, vahepeal ju pikk aeg tea mis võib juhtuda. Suve alguses oleks hea äkkiSmirk
Vasta
#9
liisel Kirjutas:Pealtvaatajaid kah vastu võetakse??

Ainult siis, kui osa võtavadBig Grin

Aga ega ei pea 100 ga kihutama, võib ka 200 ga või lihtsalt läbi vurada ja aja kirja saada ning end lihtsalt testida
Vasta
#10
Uuendame teemat ja ka väike küsimus, kas osavõtjad oleksid nõus tasuma u 120 eeki rohkem, et saaksime rajale ka korraliku ajavõtusüsteemi - sellega saame ka korraga rajale ajasõitudel mitu autot lasta. Kui panna enamvähem võrdsed sõitma, siis oleks pingelisem ka ja ei teki olukorda, kus keegi teisele jalgu jääks.

Arvan, et 5 autot korraga pole probleem, kui mingi paarikümne sekundilise vahega peale lasta. Muidu ükshaaval mitukümmend autot aja peale võtab meeletu aja ära.
Vasta
#11
Njaaaaaa Ma olen oma uue ja värske ja äsjatehtud (taastatud) SE-ga platsis Eusa_dance
Vasta
#12
Indrek Kirjutas:Ainult siis, kui osa võtavadBig Grin

Aga ega ei pea 100 ga kihutama, võib ka 200 ga või lihtsalt läbi vurada ja aja kirja saada ning end lihtsalt testida

Nii, esimene küsimus: Ajakirja? Autoleht on kohal või mis. Kõlab magusalt.
Igatahes annan parima, et end selleks ajaks kohale vedada!
Vasta
#13
Renkju Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Ainult siis, kui osa võtavadBig Grin

Aga ega ei pea 100 ga kihutama, võib ka 200 ga või lihtsalt läbi vurada ja aja kirja saada ning end lihtsalt testida

Nii, esimene küsimus: Ajakirja? Autoleht on kohal või mis. Kõlab magusalt.
Igatahes annan parima, et end selleks ajaks kohale vedada!

aja kirja....paneb aja kirjaEusa_dance
Vasta
#14
Mis see hind siis kokku tuleb? Mind eelmine aasta ei olnud, seega ei tea mis see eelmine kord maksis.
Vasta
#15
Boamadu Kirjutas:Mis see hind siis kokku tuleb? Mind eelmine aasta ei olnud, seega ei tea mis see eelmine kord maksis.

Kui mul peaks CE tolleks ajaks veel säilima siis oled hea konkurent, Getrag vs GetragUnibrow
Vasta
#16
Smart tuleb ehk ka kohale rahvast lobustama
Vasta
#17
HotPapa Kirjutas:
Boamadu Kirjutas:Mis see hind siis kokku tuleb? Mind eelmine aasta ei olnud, seega ei tea mis see eelmine kord maksis.

Kui mul peaks CE tolleks ajaks veel säilima siis oled hea konkurent, Getrag vs GetragUnibrow

Jah, siis ongi eraldi Getragi klass.
Vasta
#18
Kindlasti võiks korraliku ajavõtusüsteemiga teha ja OT'del oli isegi vist 10 autot rajal korraga aga eks python saab täpsustada. Ja kas peab siis eraldi kohasõite tegema? Võiks lihtsalt kordamööda sessioonidega teha, panna enamvähem võrdsed ühte gruppi ja tuld.
Vasta
#19
Nojah, plaanibki niiviisi et enamvähem tasavägised korraga ajasõidul, siis probleeme vähem ja teeme seda nn open tracki põhimõttel.
Vasta
#20
Niisiis uuendaks teemat.

Koostöös Silberautoga saame seekord tutvumiseks kaasa 2 uut Mercedes-Benz sõidukit. Minu soovide kohaselt saavad need olema uus E klass ja GLK, seega silmarõõmu ja proovimissoovijaid peaks jaguma. Eks kohapeal ka Silberauto müügimees räägib juurde, mis huvitavat neil on pakkuda jne.

Seega kõik huvilised kohale.

PS! Proovisõidule niisama huvilisi eriti ei oota, õigemini proovisõitu Mercedes-Benz mudelitega saavad teha vaidneed, kes on tulnud üritusele osalema ja maksnud ka osavõtutasu, loomulikult, kui kellegil on kaasa ka kõrvalistmel, siis temale kaasneb see ka.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  SCHÖNE STERNE 2018 Hattingen 25-26 august MB kokkutulek Mike22 3 4,181 31-08-2018, 05:11 PM
Viimane postitus: hents99
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,198 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  MB Klubi suvepäevad 15-16 august 2015 indrek 36 36,174 30-08-2015, 08:11 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Märge kalendrisse 15-16 August Suvekad indrek 3 5,847 26-06-2015, 11:54 PM
Viimane postitus: indrek
  Kanuumatk Pärnu jõel 06.07 indrek 13 12,295 24-07-2013, 12:11 AM
Viimane postitus: secman
  Mercedes-Benz Rekordüritus August 2011 indrek 91 90,576 02-09-2011, 04:21 PM
Viimane postitus: v6sa
  MB Klubi Pärnu ringrajal 22.08 indrek 92 77,048 22-08-2009, 01:25 AM
Viimane postitus: jaanmb
  Battery race 2008 raames toimuv "TuneKit car show" - 30.08.2008 Pärnu lennuväli PR-PM 0 2,222 24-08-2008, 07:44 PM
Viimane postitus: PR-PM
  Battery race show - 04.08.2007 Pärnu lennuväli PR-PM 0 2,710 24-07-2007, 03:58 PM
Viimane postitus: PR-PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne