Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07.01.2009 autoleht
#1
Väike teadaanne.

Et siis eelduste kohaselt artikkel autoklubidest ja ka meie omast. Seega poodi ostma - kolmapäeval siis 07.01.
Vasta
#2
Indrek Kirjutas:Väike teadaanne.

Et siis eelduste kohaselt artikkel autoklubidest ja ka meie omast. Seega poodi ostma - kolmapäeval siis 07.01.

kas sina samuti intervjuud andsid?
Vasta
#3
eDiCk Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Väike teadaanne.

Et siis eelduste kohaselt artikkel autoklubidest ja ka meie omast. Seega poodi ostma - kolmapäeval siis 07.01.

kas sina samuti intervjuud andsid?

No ikka
Vasta
#4
Mul prantsatab postkasti nagunii autoleht Eusa_dance ootame huviga siis
Vasta
#5
Vabandust segaduse, aga ilmub hoopis tulevase nädala kolmapäeval. Aga noh osta võite ikkagi ka sel nädalal, midagi huvitavat seal alati ju.
Vasta
#6
No krt, mul juba käed värisesid, istusin taburetiga postkasti ees ja ootasin postiljoni! Nüüd siis pean nädala veel istuma?
Vasta
#7
Icon_razz ma mõtlesin juba et silmanägemisega midagi korrast ära Smile Lugesin kolm korda läbi ja mida ei ole seda ei ole Smile)))))
Vasta
#8
Sulo Kirjutas:Icon_razz ma mõtlesin juba et silmanägemisega midagi korrast ära Smile Lugesin kolm korda läbi ja mida ei ole seda ei ole Smile)))))

Lugesid sa jeee 3 korda läbi - sa ei oska ju nii palju lugedagi!
Vasta
#9
Lõoke Kirjutas:
Sulo Kirjutas:Icon_razz ma mõtlesin juba et silmanägemisega midagi korrast ära Smile Lugesin kolm korda läbi ja mida ei ole seda ei ole Smile)))))

Lugesid sa jeee 3 korda läbi - sa ei oska ju nii palju lugedagi!


RetardRetardRetardRetardRetard
Vasta
#10
Heart 
Äkki on Indrek "Autolehte" müügiosakonda ametisse astunud?:Smile)
Vasta
#11
kas keegi saaks sisse skännida. Tahaks ka lugeda aga käed kodumaani ei ulatu paraku
Vasta
#12
oli siis see nädal midagi seal juttu või?Icon_rolleyes
Vasta
#13
Paar sõna,aga ei midagi erilist(peale selle,et klubi ja Indrek ära mainiti).
Vasta
#14
MIQ Kirjutas:oli siis see nädal midagi seal juttu või?Icon_rolleyes

Oli küll juttu ja klubi liikmed näevad ka vastavat teemat.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne