Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S140 ei tunnista võtit
#1
Panin auto puldist lukku,paari tunni pärast enam ei avanenud.Ei võta signat ka maha.Vahetasin igaksjuhuks puldis patakad aga ei midagi.Teist võtit ka pole.Aku on täis.Loomulikult ei avane ka võtmega,pole seda ju aastaid puudutatud.Kõige lollim ,et auto on külavahel.
Kas võti võib lambist saba anda?
Oskab keegi mingeid soovitusi anda?
Vasta
#2
Tuttaval juhtus analoogne asi.
Võtme skeemis olev "kivike" väsis ära...ja ka ei möh ega noh...
Tellis uue võtme...
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta
#3
lukuabi mehed v]ivad aidata sulle Margus
Vasta
#4
eDiCk Kirjutas:lukuabi mehed v]ivad aidata sulle Margus
Kui ma neile võtme viin(ilma autota) kas nad on suutelised ütlema kas mu võti on töökorras või ei?
Vasta
#5
Soovitaks auto küll sealt minema saada. See võib olla ka mingi tõrge muidugi, kuid ei pruugi olla- võib olla ka kellegi kuritahtlik motiiv selle asja taga. Peale kõrvaluksest sisse saamise võtmega, ise küll ühtegi ideed ei oma, kuidas autosse saada. Kui juba autos sees, siis on võimalik pult uuesti programmeerida (kui on mb orig pult).

Kõrgepingeliinid võivad ka seda põhjustada muidugi..
Vasta
#6
LUKUABIST hoidke oma autod küll emmale - OK korteriuksi võite seal teha lasta kuid nt MB smartkeyd ja teisi alarmidega asju - nono.
Vasta
#7
R129 Kirjutas:LUKUABIST hoidke oma autod küll emmale - OK korteriuksi võite seal teha lasta kuid nt MB smartkeyd ja teisi alarmidega asju - nono.

kas ise ei ole nende tööga rahul või kuulsid midagi?

Margusele
ma ei tea, mine vene foorumi ja vaata nende teemat, seal on numbrit, helista ja küsi, kõik kes tegid seal olid rahul, aga ütle et Mersuklubist
Vasta
#8
Ütleme siis nii, et pärast autot sinna jätmist on VÄÄÄGA suur tõenäosus et kui kellegil vaja siis avab ka kellegi teise võti su auto ust.

Ehk pill veereb lihtsalt võtmest käima ja minema.
Vasta
#9
R129 Kirjutas:Ütleme siis nii, et pärast autot sinna jätmist on VÄÄÄGA suur tõenäosus et kui kellegil vaja siis avab ka kellegi teise võti su auto ust.

Ehk pill veereb lihtsalt võtmest käima ja minema.

kas sellised asjad olid juba või need on sinu arvamused
Vasta
#10
Wolkari võtme kodeerimise eest küsib lukuabi rohkem raha kui esindus.

Lukuabi 500.- Saksa auto 300.-
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#11
R129 Kirjutas:Ütleme siis nii, et pärast autot sinna jätmist on VÄÄÄGA suur tõenäosus et kui kellegil vaja siis avab ka kellegi teise võti su auto ust.

Ehk pill veereb lihtsalt võtmest käima ja minema.

Kas Te ise saate aru mis kirjutate? Mille alusel Te nii räägite? Oleme teinud juba palju autovõtmeid ja kõik kliendid on rahul meie tööga.
Vasta
#12
Laur Kirjutas:Wolkari võtme kodeerimise eest küsib lukuabi rohkem raha kui esindus.

Lukuabi 500.- Saksa auto 300.-


Aga küsige palun mis maksab mercedes'i 210 smartkey(ümbes 4200.-), meie hind on 3100.-
Vasta
#13
eDiCk Kirjutas:
R129 Kirjutas:Ütleme siis nii, et pärast autot sinna jätmist on VÄÄÄGA suur tõenäosus et kui kellegil vaja siis avab ka kellegi teise võti su auto ust.

Ehk pill veereb lihtsalt võtmest käima ja minema.

kas sellised asjad olid juba või need on sinu arvamused

minu postituses on sõnapaar ET KUI keegi sooviks siis oleks neil võimalus. Silberis kui keegi sooviks siis võimalus puudub (ilma et mingi jälg maha ei jääks). Rohkemat ma öelda ei tahtnudki. Kedagi ei süüdista, sest puudub selleks igasugunegi alus.

Asjata ei ole originaalis nii, et AINULT passi alusel ja vaat et peaaegu sõrmejälgedega saab võtme tellida ja PUNKT, mitte lihtsalt nii, et viid auto sinna ja tehakse ära. Sorry minule jääb väga kahtlene mulje. Firma juhtkond võib aus olla, ka omanik ja töötajad - kuid piisab ühest mehest kogu selles ketis ja seda võimalikku juhust originaal võtme tellimine välistab.

Ning vaks vahet on ka sees ikka, kas tehakse autole PERSONAALNE võti saksamaal või lastakse lihtsalt süütelukk mingitmoodi tühjaks. Siini avamise võtmetest pole minuteada selle firma puhul juttugi. Või ma eksin.

Samuti kas ma saaksin treileri peal kohale tuua ja suvalisele autole võtmed tellida - ja ärge tulge ütlema, et te auto tehnopassist midagigi järgi vaatate. Viid auto õhtul sinna ja hommikul saad tagasi.

Edit: eks igaüks teab kelle kätte oma auto usaldab. Ju ma olen siis paranoiline. Kuid tuleb meelde kuidas Eestist kunagi G55 läks ja pärast Moskva esindus selle kinni tagus, kuna keegi oli võltsitud passiga sealt võtme tellinud Smile
Vasta
#14
Kas sellist võtit peab ikka programmeerima?
Seda saab teha ainult koos autoga?
Kui silberist tellida võti,ikka autot neil vaja?Kaua silberist tellimine aega võtab?
Kuidas puldi programmeerimine toimub,kui ma autosse sisse saan?
Olete kõik nii kindlad ,et viga ikka võtmes?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#15
Lõoke! Mine käi ära HORT AUTO Aare juures. Tema aitab! Kui ei, siis mine telli esindusest uus võti!
Vasta
#16
PS! Silberist võtme tellimiseks võta võti kaasa, auto pass ja oma isikut tõendaV TOKUMENTA! Sellest piisab võtme tellimiseks!Icon_exclaim

2 nädalat oli tellimise aeg!
Vasta
#17
Sulo Kirjutas:PS! Silberist võtme tellimiseks võta võti kaasa, auto pass ja oma isikut tõendaV TOKUMENTA! Sellest piisab võtme tellimiseks!Icon_exclaim

2 nädalat oli tellimise aeg!


Aga meil võtme valmistamiseks läheb ainult 2-3 tundi
Vasta
#18
Hiljem autot lihtsam müüa ka kui võti esindusest tellitud!
Vasta
#19
Autokey Kirjutas:
Sulo Kirjutas:PS! Silberist võtme tellimiseks võta võti kaasa, auto pass ja oma isikut tõendaV TOKUMENTA! Sellest piisab võtme tellimiseks!Icon_exclaim

2 nädalat oli tellimise aeg!


Aga meil võtme valmistamiseks läheb ainult 2-3 tundi
Kas pean auto ka kohale toimetama?
Kas avate luku ka siis kui nuudid kinni roostetanud?Et noh ei peaks uut südamikku muretsema.
Äkki saaks mingi konkreetse isiku tel.nr et edasi suhelda.
Vasta
#20
Võtme õpetamine käib muidu nii: kõrvaluks lahti, süüde sisse, süüde välja, 2xalarmi nuppu ja süüde sisse ning auto käima.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uut võtit vaja! Lõoke 12 6,804 29-08-2009, 08:29 PM
Viimane postitus: eDiCk



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne