Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suverehvid?Suvi juba paistab....
#1
Nii, aeg hakata mõtlema nende suunas. Ei suuda otsustada.... Tahaks, et oleks VAIKNE, pehme, oleks vihmaga sõidetav aga samas rööpaid ei otsiks eriti.....225 laiuses..... On seda liiga palju korraga tahta või mitte, enda kogemustest lähtudes pole nendele kriteeriumidele vastavat rehvi veel au omada olnud....Palun jagage kogemusi.
Ja siis keegi võiks hea hinnaga uut jooksu pakkuda ka 17/225/55....

Võiksite üldse kogemusi jagada suverehvide kohapealt. :help:

Ise sõitnud Pirelli P6000.... Vihamaga on pidamine supper, V - muster ka mudugi, liiga hea haakuvus meie teedele, otsib rüügatult rööpaid, V - mustrist lähtuvalt ka suured müratekitajad...Võiks veel pehmem olla...

Continental Econotact II - liiga jäigad IMO , võiks oluliselt pehmem olla, pidamine suht hea kuival teel, vihmaga pole suurem asi nagu....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#2
conti premium 2 või siis sport 2, mõlemal on väga hea pidamine vihmaga ja pidid suht vaiksed olema ainuke viga on hind.
Vasta
#3
17" ise sõitnud viimased aastad pole, küll aga 16"-ga. Bridgestone Turanza (ER30 vist oli). Suveks hea pastel, märjal ja kuival norm sõita, müra eriti ei tee, kruusa peale aga asja pole, samuti siis, kui temp langeb alla 3-4 soojakraadi. Murakas kiitis mingis lehes siin ükspäev Hollandi tootjat Vredestein ja nende Hi-Traci. Ka lugesin miskist inglise testist, et summa-summarumis võitis suvekategoorias seesama Vredestein. Samas ei tohi ära unustada ütlust, et, kui üks asi kõlbab kõigeks, siis ei kõlba ta mittemillekski. Aga neid teste just sellisel põhimõttel ju tehaksegi. Endal muideks ka plaan kevadeks uus pastlakomplekt muretseda.
Muraka jutt rehvidest
Vasta
#4
Endal väga hea kogemus Toyo rehviga. V muster ja pehme segu - auto nagu liimitud tee külge nii märja kui ka kuiva ilmaga. Miinuseks see, et sinu soovitud mõõtu pole ja hea pidamise hind on oluliselt kiirem kulumine kui teistel samas hinnaklassis.

[Pilt: PXT1S_TL.gif]
LCD displayde ja armatuuride remont
www.harteron.ee
Vasta
#5
Tõstaks teema jälle üles. Kellel millised kogemused erinevate tootjate/markidega.
Vasta
#6
virgo Kirjutas:Endal väga hea kogemus Toyo rehviga. V muster ja pehme segu - auto nagu liimitud tee külge nii märja kui ka kuiva ilmaga. Miinuseks see, et sinu soovitud mõõtu pole ja hea pidamise hind on oluliselt kiirem kulumine kui teistel samas hinnaklassis.

[Pilt: PXT1S_TL.gif]


Olen sellised "loomad" tutikana ostnud ja kulumisjälge sõitnud. Parim mis kunagi on olnud. Soovitan julgelt!
Vasta
#7
http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=8231
Vasta
#8
Ah Rolz mis sa jamad võta lamellid ära ja paned 12 kuud aastas muretu näoga.
Vasta
#9
kuld Kirjutas:Ah Rolz mis sa jamad võta lamellid ära ja paned 12 kuud aastas muretu näoga.

Ega ei pane küll...

Suvel palavaga kipuvad pädevad lamellid ikka VÄGA vedelad olema. Lisaks kuluvad nad kiiresti. Minusugune pensionieelik võib endale lamelli kiilakssõitmist suvel lubada, kuid G-guru ja S-spetsialist kindlasti mitte!

Vaatasin just huviga rehviteste. Minu üllatuseks platseerusid keskpärased tegijad üsna kõrgetele kohtadele. Ja kõvad tegijad jäid keskpärasteks.

Samas on muidugi nõudmised kah karmid: kulumiskindlus ja pidamine on teineteist välistavad omadused:flaming: Eks püüa siis teha hästi pidavat rehvi, mis samal ajal kaua kestaks.Confusedilly:

Juba ammu pole rehv ainult must ümmargune asi auguga keskel:lol:
Vasta
#10
Mul praegu Pirelli PZero Rosso, asümmetrilise mustriga kõik ja puha... vihmas pidamine ok enam-vähem, asfaltil pole kah viga. Müra on suhtekalt vali mumeelest. Ja tagumised kuluvad kuidagi kiiresti ka Smile
perpetum mobile
Vasta
#11
keegi rolzi postituse kuupäeva on vaadand? :lol: seega teda ple vaja vist süüdistada.

teemast:
mul on potenzad mingid uuemad 255/45/18, mulle ei meeldi.
Vasta
#12
marek Kirjutas:keegi rolzi postituse kuupäeva on vaadand? :lol: seega teda ple vaja vist süüdistada.

teemast:
mul on turanzad mingid uuemad 255/45/18, mulle ei meeldi.

Viiendas postituse kirjas ju, et tõstaks teema jälle üles. :cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#13
Karl Kirjutas:Viiendas postituse kirjas ju, et tõstaks teema jälle üles. :cool_rsvd:
aga sellele järgnevaid lugesid? Wink
Vasta
#14
Mida arvata Falkenist? 124T diisli alla veeremiseks
http://ssl.delti.com/cgi-bin/reifendirek...n=So&Achse=
Contid olid väga head, aga kulusid kähku
Vasta
#15
Falken on jaapani tootja, ise kasutan selle lamelle hetkel, võib rahule jääda. Pehme ja vaikne sõit, haagib kah normaalselt. Suvekad olid vist kuskil ajakirjas rehvitestil ka, ei mäleta, äkki eelmine autobild või tm? pead ei anna...
perpetum mobile
Vasta
#16
Mina ostsin eelmine aasta mingid uued nokianid, ise olen kummiga väga rahul. Pidamine vihmaga ja kuival mõlemal hea, ainuke miinus, et suht kiirelt kulub ise olen vaadanud et ca 40-50 tuhat kilti sõidab.
Vasta
#17
Michelin Energy-vw bora 1,6 all ca 100 000 km-ülirahul
Bridgestone Potenza-bmw 535-ei meeldinud-(kallid ja kulusid silmnähtavalt aga pidasid hästi)
Michelin pilot sport sp2-bmw 535-rahul
goodyear eagle-mb c200d 202-rahul
bf goodrich g force profiler-mb c250ttd 202-ülirahul
suuremjagu rehve muraka soovitatud-soovituste ja soovitajaga rahul.

väike vihje rehvide ostjatele-

http://ssl.delti.com/cgi-bin/details.pl?...EE&COGO=ee
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas keegi on Silberis juba oma masinat lasknud 199.- eest üle kaeda?:) timurk 8 6,668 19-10-2009, 11:27 AM
Viimane postitus: hellrix
  Hädasti abi vaja,pikka aega juba auto seisab. Wots 3 2,976 03-07-2007, 11:32 PM
Viimane postitus: Wots



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne