Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aastavahetus
#21
liisel Kirjutas:
secman Kirjutas:Nõmme kõrtsis , aga mitte NõmmelIcon_sad,kui sõbrad ütlesid et lähme nõmme kõrtsi mõtlesin et et vai not - nõmmelt hea lähedal ööseks isa juurde kobida....hiljem kui kohad kinni,selgus, et  Nõmme kõrtsi...Rapla külje allRetard
Mõnus koht... nii mõnedki peod seal peetud. Seekord vist Ergo pidi mängima... Mõtlesin kah korra selle peale aga kaaslane puudub ja üksi ei taha minnaSmile Nii et edu!! Kui toad täis pole broneeritud siis seal on võimalus ööbida kaSmile

see koht on päris omapärane...ple küll peole sattunud, aga nii mõnigikord olen söömas käinud...mulle meeldibThumbsup
Vasta
#22
Just tulin garaazist, keevitasin SEL`ile torukollektoreid....kahe tunniga valmis pole veel saanud, olen vist aastavahetuseks tegevuse leidnud Retard

Head vana-aasta lõppu!
Vasta
#23
hents99 Kirjutas:Just tulin garaazist, keevitasin SEL`ile torukollektoreid....kahe tunniga valmis pole veel saanud, olen vist aastavahetuseks tegevuse leidnud Retard

Head vana-aasta lõppu!

Sa oled ikka ehtne töönarkomaan siis ju Icon_lol

Aga head lõpetamist kõigile!
Vasta
#24
Head vana-aasta lõppu ja ilusat uut aastat kallitele klubilistele minu ja minu pere poolt!
Olge mõnusad!
Vasta
#25
Head uut aastat kõigile.
Vasta
#26
Sel ajal kui teist enamus sampa klaasi tõstis või väljas rakette imetles, tegeles meie pere punnitamisega ja kell 00.05 sündis meie perre teine poisslaps. Eusa_dance
Vasta
#27
Ei olegi kuri, rahul nagu üks vastne issi kunagi Icon_smile
Vasta
#28
Janter Kirjutas:Sel ajal kui teist enamus sampa klaasi tõstis või väljas rakette imetles, tegeles meie pere punnitamisega ja kell 00.05 sündis meie perre teine poisslaps. Eusa_dance

Kõigepealt õnne kohe kuhjaga Sulle ja perele! Arvasin, et veidi hiljem pidi see tore sündmus juhtumaEusa_doh
Ise aga ei tõstnud klaasi, kuulasin paugutamist ja tütrekese hingetõmbeid, et kas siis tõuseb paukude peale ülesse või mitte, tulemus -las paugutavad - mina magan, hea uni on kasulikumIcon_biggrinNod
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne