Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB S320 1992 aastast "7pac"
#1
Et tere kõikidele kes siis MB foorumis pesitsevad, ise olen 2 päeva ühe omanik alles olnud, eelnevad autod siis põhiliselt ikkagi BMW olnudIcon_biggrin
Kuid tuli hea pakkumine ja sai tuttavalt selline isend ära ostetudIcon_smile

Auto siis MB S320 ,südameks siis 3,2 170kw bens+gaas mootor ja manuaal kastiga.
Aastaks on tal 1992 ja küllaldki lisade rikas!
Värvuseks on must(täpsemat nimetust hetkel ei tea)

Välimuse suhtes on olemas tehase toon taga, el. antenn, all hetkel org. valuvelg talverehviga 16". Tagurdades ilutsevad ka pagassil väiksed antenni taolised jublakad, mis kergendavad mõista kus auto tagumik asubIcon_razz

Lisadest siis
Tuledekorektor, udutuled(esimesed+tagumised), tagukäigu andurid vms, nahksisu elektriline, el. peeglid(mäludegaIcon_surprised), aknakaardin elektriline, tagumised peatoed elektrilised, kohtvalgustused, kohtpeeglid 4x valgustusega, autotelefon(toru puudu), kliimaseade, kesklukk, gaasiseade, turvapadix1, ABS, veojõukontroll, pakett aknad, 4x el.aknad, salongi eelsoojendus, el. katuseluuk, immob., .

Kindlasti on veel midagi mis märkamata, eks annan teada kui välja tuleb midagi uutIcon_biggrin

Vigadest ka natuke, paaril veljepoldil vint maas, esimene amordipadi läbi, kesklukk ei taha enam toimida, väike mölk pagassil, gaasiseadme ümberlülitamis nupp ei tööta. Ja see on kõikIcon_razz

Pilte saab hommse päeva jooksul arvatavasti, teen TÜV ära ilusti Icon_smile
Vasta
#2
Ohoh, rariteet, kepikastiga W140!!!
Aga jääme pilte ootama, mis muud.

P.S. Ei saa mitte ütlemata jätta, vint on metsas ja puu otsas, poldil on keere! :-)
Vasta
#3
Ok ok Big Grin Keere maas nii poltidelt kui ka rummudelIcon_razz

Hommikul ei saanud uksi lahti, lihtsalt juhiuks ei keera ennast lahti võtmaga, näha on et see junn liigub seal, kuid link käis ikkagi jube kergelt, vihastusin hakkasin võtmega klõpsima ja samal ajal lingiga mängima, ja tuli lahtiIcon_biggrin

Täna ennem magama ei lähe, kui kesklukk ilusti toimib nii puldist kui ka võtmestIcon_smile

Täna saan ka uued poldid ja eks näis kas kannatab rummudele ette veel midagi keerata ise või peab uued sebimaIcon_biggrin

Aga nüüd kivi kotti ja kohe kakkan vaikselt linna poole vurama Tüv tegemaIcon_cool

Aga autot näeb muidu liikumas Elva kandis pidevalt, tartumaalSmile
Vasta
#4
pole olemas sellist asja nagu esimene amordi padi, amort on jäigalt kere küljes
Vasta
#5
aix19 Kirjutas:pole olemas sellist asja nagu esimene amordi padi, amort on jäigalt kere küljes

Räägid ringraja autost või millest? Isegi ringraja jäiga vedrustusega autol on amordi tugi"padi". Ehk siis kumm/plast on kere ja amordi vahel.
Vasta
#6
mhm just täpselt seesama kummist padi läbi ja minu teada see amordipadi vms
Vasta
#7
Nii natuke juttu siisSmile
Ülevaatuselt sain läbi puhtaltIcon_cool
Kuid alguses oli probleeme käsipiduriga, asetasin uued klotsid taha ja samas vahetasin kohe tavalised klotsid ära. Klotse polnud ollagiIcon_biggrin

Jõulude ajal sain ka endal selle vaakumpumba kordaThumbsup
Läbi oli nimelt vaakumpumba mootori harjad, üks hari oli veel omal kohal, kuid teist polnud ollagi koos vaskplaadiga seal. Asendasin need akutrelli harjadegaIcon_cool kinnitust tuli natke ümbe ehitada, kuid nüüd töötabIcon_smile

Sellega lahenes siis keskluku ,tagukäiguandurite ,pagasniku ja peatoede probleemIcon_smile

Nüüd ainult vaja likvideerida kolks eest(ülevaatusel välja ennast ei näidanud)Icon_razz

Kuid väike küsimus nende taguandurite kohta, kuidas neid võimalik peeglist näha, kui nad väljuvad ~15cm ainult?
Timmisin peegleid ja värke, kuid mina neid üldse ei näeIcon_biggrin

Homme saan ka digika juhtme kätte siis saan pildid lõpuks ülesseIcon_smile

Häid pühi veel kõigile minu pooltIcon_smile
Vasta
#8
Tagurdusandureid ei näegi peeglist, mõeldud vist rohkem algajatele kes üle õla vahtides tagurdavad, siis on natuke näha ja kasu. Ühesõnaga, suht mõttetud vidinad :-)
Vasta
#9
No laadisin ka mingisugused pildid ülesse hetkel, kuid need ametlikultIcon_smile
Kui auto puhas siis teen korralikud ja ilusad kuvadIcon_smile


[Pilt: MB1.JPG]
[Pilt: MB2.JPG]
[Pilt: MB3.JPG]
[Pilt: MB5.JPG]
[Pilt: MB6.JPG]
[Pilt: MB7i.JPG]
Vasta
#10
Väga kiirelt sai isu täis Rolleyes

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?...rhash=bf18
Vasta
#11
No inimene ju Lõuna-Eestist ja ta sai ka minuga kokku, seega ma ei imestaks kui tal KAV onIcon_confused
Vasta
#12
HotPapa Kirjutas:No inimene ju Lõuna-Eestist ja ta sai ka minuga kokku, seega ma ei imestaks kui tal KAV onIcon_confused

UnibrowUnibrowUnibrow See peab küll siis mingi eriti äge versioon olema.
Vasta
#13
hents99 Kirjutas:
aix19 Kirjutas:pole olemas sellist asja nagu esimene amordi padi, amort on jäigalt kere küljes

Räägid ringraja autost või millest? Isegi ringraja jäiga vedrustusega autol on amordi tugi"padi". Ehk siis kumm/plast on kere ja amordi vahel.

äkki saaks ka targemaks.Icon_questionkus asubw140 amordipadiIcon_eek
Vasta
#14
liiv Kirjutas:
hents99 Kirjutas:
aix19 Kirjutas:pole olemas sellist asja nagu esimene amordi padi, amort on jäigalt kere küljes

Räägid ringraja autost või millest? Isegi ringraja jäiga vedrustusega autol on amordi tugi"padi". Ehk siis kumm/plast on kere ja amordi vahel.

äkki saaks ka targemaks.Icon_questionkus asubw140 amordipadiIcon_eek

Tee kapott lahti, keera see amort ülevalt mutrilst lahti, siis alt lahti, kisu välja ja sealt ta sul otsa vahib!!
Ma tahalks näha autot millel see puuduks!!!


Jah auto müügis, nüüdsest M5 omanik, MB pole lihtsalt minu maitse, kuid ma ei laida.
Väga hea , suur ja mugav autoIcon_smile

Pole kellegil soovi?
Hinnas annab veelgi rääkidaIcon_lol
Vasta
#15
7pac Kirjutas:
liiv Kirjutas:
hents99 Kirjutas:
aix19 Kirjutas:pole olemas sellist asja nagu esimene amordi padi, amort on jäigalt kere küljes

Räägid ringraja autost või millest? Isegi ringraja jäiga vedrustusega autol on amordi tugi"padi". Ehk siis kumm/plast on kere ja amordi vahel.

äkki saaks ka targemaks.Icon_questionkus asubw140 amordipadiIcon_eek

Tee kapott lahti, keera see amort ülevalt mutrilst lahti, siis alt lahti, kisu välja ja sealt ta sul otsa vahib!!
Ma tahalks näha autot millel see puuduks!

aix 19 õigus.pole mingit amordi patja,amort on jäigalt kere küljes.
Vasta
#16
No homme teen pilte!
Vasta
#17
liiv Kirjutas:
7pac Kirjutas:
liiv Kirjutas:
hents99 Kirjutas:
aix19 Kirjutas:pole olemas sellist asja nagu esimene amordi padi, amort on jäigalt kere küljes

Räägid ringraja autost või millest? Isegi ringraja jäiga vedrustusega autol on amordi tugi"padi". Ehk siis kumm/plast on kere ja amordi vahel.

äkki saaks ka targemaks.Icon_questionkus asubw140 amordipadiIcon_eek

Tee kapott lahti, keera see amort ülevalt mutrilst lahti, siis alt lahti, kisu välja ja sealt ta sul otsa vahib!!
Ma tahalks näha autot millel see puuduks!

aix 19 õigus.pole mingit amordi patja,amort on jäigalt kere küljes.


No kurat, siis on ikka ehe traktor. Icon_biggrin
Vasta
#18
sellel autol pole amordipatja, mingi vedru jaoks kummist asi on ainult.
Vasta
#19
marko600 Kirjutas:sellel autol pole amordipatja, mingi vedru jaoks kummist asi on ainult.

http://ladu24.ee/et/ladu2/952/7026,162422,0,1/200127.                              
Kuhu see siis läheb????
Vasta
#20
pfanner Kirjutas:
marko600 Kirjutas:sellel autol pole amordipatja, mingi vedru jaoks kummist asi on ainult.

http://ladu24.ee/et/ladu2/952/7026,162422,0,1/200127.                                        
Kuhu see siis läheb????

Silma järgi kere ja sillatala vahele.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 230 E, 1992, W124 - Sm. Västrik Sm. Västrik 84 98,721 24-11-2021, 06:05 PM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  MB S320, w140, 1995 - Madis madis399 43 38,073 09-05-2021, 08:37 PM
Viimane postitus: madis399
  MB w140, 420, 1992, Arkadi.T Arkadi.T 7 2,725 18-04-2021, 07:30 PM
Viimane postitus: Arkadi.T
  MB S124 200TE 1992 - coprone coprone 2 2,701 14-09-2020, 01:58 PM
Viimane postitus: jansa
  190 E 2,6, 1992, W201 - Sm. Västrik Sm. Västrik 58 54,028 04-08-2019, 10:48 PM
Viimane postitus: Lepz
  Mercedes-Benz C200 w202 aastast 99 torvalds 19 20,680 02-04-2018, 11:44 AM
Viimane postitus: torvalds
  MB, 320CE, 1992 - Madis Madisv 51 48,645 20-02-2018, 07:41 PM
Viimane postitus: Madisv
  Mercedes-Benz 300TE, 1992, W124-Veka Veka 16 14,567 11-12-2017, 11:22 AM
Viimane postitus: Veka
  MB 190 2.3 1992 Mairo. Mairo. 31 23,708 18-05-2017, 04:19 PM
Viimane postitus: Mairo.
  Mb s320 w220 projekt ExMx 9 7,032 06-03-2017, 01:29 PM
Viimane postitus: stihl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne