Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allahindlus Silberautost
#1
Niisiis

Alates eelmisest nädalast same lepingu Silberautoga, kes pakub Mercedes-Benz Eesti Klubile allahindlust varuosadele.

Allahindlus kehtib ainult MB Klubi liikmekaardi ja isikut tõendava dokumendi alusel, seega kellegile teisele pole mõtet kaarti laenata.

Allahindluse % sõltub kaubast ja kogusest, kuid see jääb kuni 15% juurde, osadel vanemate mudelite kaupade puhul isegi suurem.

Samuti võite ka uurida remonttööde allahindlust.
Vasta
#2
Eks tulevikus saab kasutada. Hetkel masin selline et vajab vaid regulaarset hooldust ja sinna, kui ma õieti aru saan, allahindlus ei kehti.
Vasta
#3
taadu Kirjutas:Eks tulevikus saab kasutada. Hetkel masin selline et vajab vaid regulaarset hooldust ja sinna, kui ma õieti aru saan, allahindlus ei kehti.

Hooldus tähendab ju ka varuosasid - õlid filtrid jne. Neile kehtib ja teenusele ka
Vasta
#4
Paluti veel edasi öelda, et alati tasub enne B kategooria osa ostmist originaali hinda küsida, tihtipeale odavam või ainult minimaalse hinnavahega. Eriti käib see vanemate mudelite kohta.

Näide: eelmine nädal uurisin termostaati ja B kategooria hinnad olid 280 - 400 eeku. Silberis originaal 260 eeku Smirk
Vasta
#5
Sellised uudised tekkitavad huvi klubiga liituda.
Samas olen aru saanud, et praegu on kõigil kiire ja uusi liikmeid vastu ei võeta.
Vasta
#6
Ardo Kirjutas:Sellised uudised tekkitavad huvi klubiga liituda.
Samas olen aru saanud, et praegu on kõigil kiire ja uusi liikmeid vastu ei võeta.

Ikka võtame
Vasta
#7
Ardo Kirjutas:Sellised uudised tekkitavad huvi klubiga liituda.
Samas olen aru saanud, et praegu on kõigil kiire ja uusi liikmeid vastu ei võeta.
Sama siin Nod
Vasta
#8
Martin Kirjutas:
Ardo Kirjutas:Sellised uudised tekkitavad huvi klubiga liituda.
Samas olen aru saanud, et praegu on kõigil kiire ja uusi liikmeid vastu ei võeta.
Sama siin Nod

Võtame ikka, hakkas hetkel puhkus ja tegelen selle liikmete värgiga.Big Grin
Vasta
#9
Kas see kehtib üle Eesti Silberautos või Tallinnas vaid?
Käisin täna Kuressaares Silberis...ja ei tehtud sääl mingit soodukat.
Uuriti asja kliendiinfost ja sealt öeldi,et vaid mingi SEB kaardiga saab alet,klubikaart arvati eralõbu alla.Eusa_eh
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta
#10
wanaboyz Kirjutas:Kas see kehtib üle Eesti Silberautos või Tallinnas vaid?
Käisin täna Kuressaares Silberis...ja ei tehtud sääl mingit soodukat.
Uuriti asja kliendiinfost ja sealt öeldi,et vaid mingi SEB kaardiga saab alet,klubikaart arvati eralõbu alla.Eusa_eh

Pagan, see pole küll mitte hea uudis Rolleyes
UK Garaaž
Vasta
#11
wanaboyz Kirjutas:Kas see kehtib üle Eesti Silberautos või Tallinnas vaid?
Käisin täna Kuressaares Silberis...ja ei tehtud sääl mingit soodukat.
Uuriti asja kliendiinfost ja sealt öeldi,et vaid mingi SEB kaardiga saab alet,klubikaart arvati eralõbu alla.Eusa_eh

Seda asja peab uurima, teoreetiliselt peaks see igal pool kehtima. Ei taibanud seda küsida ka lepingut sõlmides.....
Vasta
#12
Hm...ei tea jah.Sest uuriti asja Tallinnast,Silberi kliendiinfost.Ise veel olin kõrval,kui sinna helistati.Või on siis seal lihtsalt info kuhugi toppama jäänud.
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta
#13
wanaboyz Kirjutas:Hm...ei tea jah.Sest uuriti asja Tallinnast,Silberi kliendiinfost.Ise veel olin kõrval,kui sinna helistati.Või on siis seal lihtsalt info kuhugi toppama jäänud.

Peab varuosade bossiga rääkima, teen seda esmaspäeval.
Vasta
#14
Ehk õnnestub Sul ka midagi konkreetsemat remonttööde ale kohta selgust saada? Ilma peakontori nõusolekuta nad alet teha ei saa.
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta
#15
Käisin täna Silberis, kuid ühtegi vähegi pädevat polnud tööl. Eks esmaspäeval kuuleb.
Vasta
#16
Ok,jääb siis äraootavale seisukohale.
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta
#17
Soovisin täna teada saada Tartu Silberist detaili hinda,hinna sain......kõik OK.....räägin siis edasi,et Mercedes-Benz Klubil Silberautoga leping,mille alusel saavad liikmed soodust,kui võimalik. Kohalik jorss ütles et tema ei tea midagi.....Retard
Vasta
#18
Indrek saatis Silberisse elektronkirja päringuga, ootame vastust.
Vasta
#19
Tegeletakse probleemiga.

Mure siis selles, et meid ei saa käsitleda, kui iga teise ettevõttena, kuna meil liikmed ei osta kaupu antud ettevõttele, vaid isiklikuks kasutamiseks.

Seega tekibki probleem just volitatud isikutes, kelleks ükski liige ju ei ole.

Aga usun, et probleemile leiame ja leitakse lahendus.
Vasta
#20
Indrek Kirjutas:Tegeletakse probleemiga.

Mure siis selles, et meid ei saa käsitleda, kui iga teise ettevõttena, kuna meil liikmed ei osta kaupu antud ettevõttele, vaid isiklikuks kasutamiseks.

Seega tekibki probleem just volitatud isikutes, kelleks ükski liige ju ei ole.

Aga usun, et probleemile leiame ja leitakse lahendus.

Klubi kaart ongi volitus ju Icon_biggrin ok nii lihtne see vist ei ole jah.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne