Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allahindlus Silberautost
#21
Täna käisin Järve Silberis, ostsin ette parktule pirni. Sain klubikaardi ettenäitamisel 5% alet. Väike asi muidugi, aga point täitsa olemas Eusa_dance
Vasta
#22
Blaze Kirjutas:Täna käisin Järve Silberis, ostsin ette parktule pirni. Sain klubikaardi ettenäitamisel 5% alet. Väike asi muidugi, aga point täitsa olemas Eusa_dance

HUVITAV-minu kommentaar silberi kohta on kustutatud
Vasta
#23
liiv Kirjutas:
Blaze Kirjutas:Täna käisin Järve Silberis, ostsin ette parktule pirni. Sain klubikaardi ettenäitamisel 5% alet. Väike asi muidugi, aga point täitsa olemas Eusa_dance

HUVITAV-minu kommentaar silberi kohta on kustutatud

Get used to it Icon_biggrin

Võib olla ka mingi reegliga vastuolus vms.
Vasta
#24
liiv Kirjutas:
Blaze Kirjutas:Täna käisin Järve Silberis, ostsin ette parktule pirni. Sain klubikaardi ettenäitamisel 5% alet. Väike asi muidugi, aga point täitsa olemas Eusa_dance

HUVITAV-minu kommentaar silberi kohta on kustutatud

JAh on küll, mina kustutasin, kuna see polnud oluline ja teemasse sobiv postitus.

Arutelu oli teemal silberauto allahindlus klubi liikmetele ja selle saamise võimalus, sina kirjutasid mingi amordi hinnast.
Vasta
#25
Indrek Kirjutas:
liiv Kirjutas:
Blaze Kirjutas:Täna käisin Järve Silberis, ostsin ette parktule pirni. Sain klubikaardi ettenäitamisel 5% alet. Väike asi muidugi, aga point täitsa olemas Eusa_dance

HUVITAV-minu kommentaar silberi kohta on kustutatud

JAh on küll, mina kustutasin, kuna see polnud oluline ja teemasse sobiv postitus.

Arutelu oli teemal silberauto allahindlus klubi liikmetele ja selle saamise võimalus, sina kirjutasid mingi amordi hinnast.
Võibolla ka mitte klubiliikmed on huvitatud hindadest Rakvere ja Tallinna Silberis.Hinna vahe ühel detailil ju 5000 eeku.
Allahindluse kohta klubilistele öeldi 10prossa,kui auto on ostetud Silberist.
Vasta
#26
liiv Kirjutas:
Indrek Kirjutas:
liiv Kirjutas:
Blaze Kirjutas:Täna käisin Järve Silberis, ostsin ette parktule pirni. Sain klubikaardi ettenäitamisel 5% alet. Väike asi muidugi, aga point täitsa olemas Eusa_dance

HUVITAV-minu kommentaar silberi kohta on kustutatud

JAh on küll, mina kustutasin, kuna see polnud oluline ja teemasse sobiv postitus.

Arutelu oli teemal silberauto allahindlus klubi liikmetele ja selle saamise võimalus, sina kirjutasid mingi amordi hinnast.
Võibolla ka mitte klubiliikmed on huvitatud hindadest Rakvere ja Tallinna Silberis.Hinna vahe ühel detailil ju 5000 eeku.
Allahindluse kohta klubilistele öeldi 10prossa,kui auto on ostetud Silberist.

Väga segased lood Icon_confused

Tundub, et asi veel toores... allahindlust küsides natuke krimpsutatakse nägu ja üle 5% ikka kergelt ei tule Eusa_snooty
Vasta
#27
Palju Silberist mitte laos olevate osade tarneaeg üldiselt on?
Vasta
#28
Tsitaat:Palju Silberist mitte laos olevate osade tarneaeg üldiselt on?
Kui Poolast - siis tuli vist päeva kahega. Kui saksa tellimus, siis nati kauem (vist oli max nädal).
Vasta
#29
Enamus asjad 1 - 2 päeva.
Vasta
#30
Päev, kaks, isegi kolm kannataks ju ära kui lõpuks selguks siiski et kõikjal üle eesti Silber alet teeb ja mitte vaid 5%
Vasta
#31
taadu Kirjutas:Päev, kaks, isegi kolm kannataks ju ära kui lõpuks selguks siiski et kõikjal üle eesti Silber alet teeb ja mitte vaid 5%

Eks võtame seda nii et kui saab siis saab - hea üldse pakuvad. Küll tulevikus asi paraneb
Vasta
#32
Nii täna siis sain ametliku vastuse ka Tartu Silberautost. Varem polnud nad asjaga kursis, nüüd onSmile
Vasta
#33
See tähendab siis seda, et Tartu Silberauto on teadlik Saksast tulnud palvega/nõudega ning teevad ka nüüd siis Lõunas Klubiliikme kaardi ette näitamisel allahindlust?Smirk
Vasta
#34
Alet peaks küll nüüd saama jahSmirk
Vasta
#35
Ale kraani on vist vähe koomamaale tõmmatud.
Mul tuttav varuosades tööl ja uurisin seal käies asja.
Vasta
#36
puna Kirjutas:Ale kraani on vist vähe koomamaale tõmmatud.
Mul tuttav varuosades tööl ja uurisin seal käies asja.

Seal paraku uued tuuled jah, kõigil tõmmati päris järsult alla.
Vasta
#37
Kas meie klubil mingi lepingutaoline asi ka on? Kui jah, siis võiks nagu seda presenteerida. Vajadusel võib ka Stuttgartiga ühendust võtta, sest aprillis seal olles tehti mulle ikka päris täpselt selgeks, et kui ikka selga istutakse siis võetakse vajadusel info ikka VÄGA kõrgel tasemel ülesse. Mainisin tookord, et 124 näehs tehakse pikad hambad ning suunatakse viisakalt ukse poole - selline suhtumine on absoluutselt LUBAMATU nende sõnul.
Vasta
#38
Palju saaks maksimaalselt alla meie Silberautost... ütleme, kui soovitud varuosa on ca 320TEEKu? Kas on reaalne, et selle sama asja saab kuskilt näiteks ca 170TEEK maksvana?
Vasta
#39
meie kaardiga n'dal aega tagasi võtsime 40t eeku kauba, tegid 5% alet, rohkem ei andnud
Vasta
#40
Nagu aru sain peaks meil leping olema.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne