Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
126-e KROOMLIISTUD
#1
Et siis selline "äriplaan":
Mulle pakuti Soomes müügiks 126-e II-gen. kroomliistude stantse, samas olemas ka koht kus kroomida.
Palju oleks reaalselt 126 omanikke kes oleks uutest kroomliistudest huvitatud.
Ma siin tegin kiire kalkulatsiooni, et kui teeks 10-15 komplekti kujuneks hinnaks 40-50% Siiberi hinnast.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#2
II generatsioon...terviklik auto, mootor kaa peal? Või ainult kroomliistud...
Okei, stantse....mnjah..ma oeln liiga ärevil seoses 126'ga. andestust...
Vasta
#3
Peagi saame silberist ale ka ca 20% seega eks peate kaaluma, kas selle 20% pärast tasub taastatud, kui saaks juba tutika
Vasta
#4
Indrek Kirjutas:Peagi saame silberist ale ka ca 20% seega eks peate kaaluma, kas selle 20% pärast tasub taastatud, kui saaks juba tutika

Ega ma ise ka ostan Silberist kui 20% ale saab.
Aga ma räägin siiski uuest, mitte kasutatust.
Stantsitakse UUS plekk ja pannakse peale UUS kroom.Põhimõtteliselt B-osa.
Lihtsalt uurin turgu, kas oleks sellisel äril mõtet, sest ega need vormid ka vähe maksaIcon_cry
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#5
janek126 Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Peagi saame silberist ale ka ca 20% seega eks peate kaaluma, kas selle 20% pärast tasub taastatud, kui saaks juba tutika

Ega ma ise ka ostan Silberist kui 20% ale saab.
Aga ma räägin siiski uuest, mitte kasutatust.
Stantsitakse UUS plekk ja pannakse peale UUS kroom.Põhimõtteliselt B-osa.
Lihtsalt uurin turgu, kas oleks sellisel äril mõtet, sest ega need vormid ka vähe maksaIcon_cry

Ma arvan, et kui sa 20 komplekti suudad 5 aastaga maha müüa siis on hästi . Ja kas oled näinud, et mis tulemus sealt stantsist tuleb ja ka kroomimine ei pruugi alati ideaalselt õnnestuda.....
Vasta
#6
Kui palju siis üks liisturing Silberis maksab?
Vasta
#7
Kusagil (vähemalt Inglismaal) tehakse plekke CAD`i joonise järgi. Ma ei ole süvenenud, mismoodi asi käib, aga iseenesest on huvitav.
Joonisega saaks ilmselt hakkama.
Vasta
#8
KarlSuur Kirjutas:Kui palju siis üks liisturing Silberis maksab?

Letihind- tagumine ring ca 7500.-, esimene ring 6500.-
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#9
Ma arvan, et kui sa 20 komplekti suudad 5 aastaga maha müüa siis on hästi . Ja kas oled näinud, et mis tulemus sealt stantsist tuleb ja ka kroomimine ei pruugi alati ideaalselt õnnestuda.....
[/quote]

Niipalju kui ma olen surfinud põhjamaade MB foorumites, siis seal nagu turg oleks.
Aga ma ju ise olen ka "mersupede", oma autole olen siiamaani kõik mis võimalik vahetanud orig. varuosade vastu.
Kas üldse on selliseid 126 omanikke, kes oma autole nn. B-varuosa panevad??
Aga praegusel "majanduslanguse" ajal on ikka vahe kas ostad 15k või 7-8k.
Stantsi kohta niipalju, et esimesed 4komplekti on tasuta- selline diil on müüjaga.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#10
janek126 Kirjutas:Ma arvan, et kui sa 20 komplekti suudad 5 aastaga maha müüa siis on hästi . Ja kas oled näinud, et mis tulemus sealt stantsist tuleb ja ka kroomimine ei pruugi alati ideaalselt õnnestuda.....

Niipalju kui ma olen surfinud põhjamaade MB foorumites, siis seal nagu turg oleks.
Aga ma ju ise olen ka "mersupede", oma autole olen siiamaani kõik mis võimalik vahetanud orig. varuosade vastu.
Kas üldse on selliseid 126 omanikke, kes oma autole nn. B-varuosa panevad??
Aga praegusel "majanduslanguse" ajal on ikka vahe kas ostad 15k või 7-8k.
Stantsi kohta niipalju, et esimesed 4komplekti on tasuta- selline diil on müüjaga.
[/quote]

Kui palju üks omanik B- osa ga nussi on näinud on pigem küsimus ? Eriti plekkidega ....
Vasta
#11
kalacompany Kirjutas:
janek126 Kirjutas:Ma arvan, et kui sa 20 komplekti suudad 5 aastaga maha müüa siis on hästi . Ja kas oled näinud, et mis tulemus sealt stantsist tuleb ja ka kroomimine ei pruugi alati ideaalselt õnnestuda.....

Niipalju kui ma olen surfinud põhjamaade MB foorumites, siis seal nagu turg oleks.
Aga ma ju ise olen ka "mersupede", oma autole olen siiamaani kõik mis võimalik vahetanud orig. varuosade vastu.
Kas üldse on selliseid 126 omanikke, kes oma autole nn. B-varuosa panevad??
Aga praegusel "majanduslanguse" ajal on ikka vahe kas ostad 15k või 7-8k.
Stantsi kohta niipalju, et esimesed 4komplekti on tasuta- selline diil on müüjaga.

Kui palju üks omanik B- osa ga nussi on näinud on pigem küsimus ? Eriti plekkidega ....
[/quote]

Ma tean seda, et plekkosad B-d on shit...
Aga ma mõtlen sell teema tegemisel selllele,et meil ju on igasuguseid SE, SEL ja SEC-ide omanikke kellel pole raha et Silberisse minna ja tellida...CrybabyCrybabyCrybaby
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#12
janek126 Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:
janek126 Kirjutas:Ma arvan, et kui sa 20 komplekti suudad 5 aastaga maha müüa siis on hästi . Ja kas oled näinud, et mis tulemus sealt stantsist tuleb ja ka kroomimine ei pruugi alati ideaalselt õnnestuda.....

Niipalju kui ma olen surfinud põhjamaade MB foorumites, siis seal nagu turg oleks.
Aga ma ju ise olen ka "mersupede", oma autole olen siiamaani kõik mis võimalik vahetanud orig. varuosade vastu.
Kas üldse on selliseid 126 omanikke, kes oma autole nn. B-varuosa panevad??
Aga praegusel "majanduslanguse" ajal on ikka vahe kas ostad 15k või 7-8k.
Stantsi kohta niipalju, et esimesed 4komplekti on tasuta- selline diil on müüjaga.

Kui palju üks omanik B- osa ga nussi on näinud on pigem küsimus ? Eriti plekkidega ....

Ma tean seda, et plekkosad B-d on shit...
Aga ma mõtlen sell teema tegemisel selllele,et meil ju on igasuguseid SE, SEL ja SEC-ide omanikke kellel pole raha et Silberisse minna ja tellida...CrybabyCrybabyCrybaby
[/quote]

Järelikult on see turg piisavalt väike , et saksast tuua ...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  124/126 amg'd ja brabused jne marek 2 2,720 18-05-2008, 04:01 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Pisuke abipalve ühe W 126 tehn.seisukorra hindamisel. Muhulane 14 6,087 18-09-2007, 07:35 PM
Viimane postitus: Muhulane
Exclamation Nõrganärvilistele 126 fännidele mittesoovitatav!!! Werewolf 9 5,184 14-09-2007, 09:57 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Tuttav 126 müügis Karl 12 7,772 09-04-2007, 10:08 PM
Viimane postitus: Werewolf
  tore 126 inimesi igasuguseid mgailit 0 1,705 12-12-2006, 08:15 PM
Viimane postitus: mgailit
  Aidake mu 126-le valuvelgi sobitada Vilumaa 7 4,514 15-05-2006, 07:43 PM
Viimane postitus: kuld
  Ilus 126 müügis 110aab 4 4,687 01-05-2006, 09:16 PM
Viimane postitus: Vilumaa
  Palju keegi pakux 126 eest??? siim17 0 1,612 20-04-2006, 07:25 PM
Viimane postitus: siim17
  huvitav 126-s kuld 16 8,040 05-02-2006, 08:25 PM
Viimane postitus: Andres



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne